bugün

Gereksiz bir takım.
görsel
gece gece rakibe entry girdiren takımım. büyüksün..
beşiktaş, manchester city, lazio gibi kartallardan sonra seriye bir kez daha portekiz kartalı ekleyecek takım.
bugün olmazsa rövanşta, intikam aşkına.
Velhasıl sevdik Fener’i.. mevzu ne galibiyet, ne mağlubiyet. Ne şampiyonluk, ne kupa. Baştan aşağı adanmışlık.. yaşasın armaya adanmış hayatlar ! işte böyle seviyoruz fenerbahçeyi siz benficayı desteklemeye devam edin. biz bize yeteriz.
görsel
Ülkemizi yine rezil etmiş olan takımdır.

Beşiktaş olsaydı bu benfica'yı tokatlardı.yine iyi kurtuldular ama sözde cehennemlerinde ağlamaktan bayılacaklarına adım gibi eminim.
Yine kaybetmiş. Şaşırdık mı ? Nayır.
günaydın büyük fenerbahçe taraftarı;

görsel
Türkiye'nin en rezil futbol kulübü olabilecek potansiyele sahip leş bir takım.
Tinercinin biri ülkemizi rezil etti demiş. Ama çekmiş tineri gelmiş ne desen boş. Deplasmanda 1-0 kaybetmek rezil olmaksa 8 yemek nedir amına koyduğum?

Kadıköy'de turu atlayacak olan takım.
şampiyonlar ligine bu senede kalamayacak takim..

yallah avrupa ligine.
Ya rezil gereksiz heriflerler sizi. Kiev'den 6 yiyen adam gelmiş burada Türkiye'nin en rezil takımı Fenerbahçe diyor ahahah. Hani onunki bununki olduğunuzu biliyoruz da bu kadarı da fazla be. fenerbahçe ilk yarıda fizik gücü kendisinden misliyle fazla olan Benfica'ya karşı iyi top yapıp, baskıyı ikinci bölgede durdurup oldukça gereksiz top kayıpları sonucu yeterince zengin pozisyon üretemedi. ikinci yarı da fiziksel düşüklük sebebiyle iyice kapandı ve hataya zorlandı. Kabul ediyoruz zaten Benfica bizden iyi bir takım. Mevcut kadromuzda ki bazı adamlar topu 10 metre ileriye atmaktan aciz. Ben şu maçı izlediğimde 2013 Fenerbahçe'sinin ne kadar iyi olduğunu tekrar anladım. Hayır merak ediyorum Akhisar'a düdükklenen takımın taraftarı biz benfica'yı şöyle sikerdik böyle sokardık diyor. Çok değil birkaç hafta sonra kevgire döneceksiniz yani neyin artisliği bu amk çomarları sizi. Bu maç Kadıköy'de alınacak ve sizin de her zaman olduğu gibi fakir sevinçleriniz yarıda kalacak.
Rekabet olarak Galatasaray'dan çok çok geri kalmıştır. Tüm kupalarını toplasanız Uefa ve Süper kupa değeri etmez. Amatör branşlarda kazandığı üç beş değersiz kupa vardır. Mesela Euroleague. Pek değeri olmayan bir kupadır. Muslera ve Rodrigues'i satıp 30 milyon euro'ya bir basket takımı kursak güle oynaya Euroleague'yi kazanırız. Ayrıca Basketbol'da Avrupa'dan en fazla kupa getiren takım Galatasaray'dır. Fb yine geri kalmıştır.
Defansif anlamda pekte kötü olmayan ofansif hattı gerçekten zayıf olan ve acilen müdahale yapılması gereken takım.
Benfica'yı elemeleri sürpriz olmaz ama devamında çok bir başarı beklemiyorum.
(bkz: çomar lütfen)
Avrupa'da 221. kez sahada.

http://www.hurriyet.com.t...0919689&utm_term=post

Avrupa kupalarında 25 ön eleme turunun 16'sında rakiplerini saf dışı bırakmış takımdır.

görsel

http://www.hurriyet.com.t...orarena&utm_term=post
Bu dünyada karşılık beklemeden sevdiğim şeylerden biri.
Mevzu Fenerbahçe olunca nasıl damlıyorlar hemen. Kocasını nasıl biliyor adı çıkınca hemen atlıyor. Amk deyyusları kendi takımlarıyla bu kadar ilgilenmiyor. Evet.
dış güçler bizi yıkmak için kendi paralarıyla bizi vururken yabancı transferi yapan takım. bravo gerçekten zaten ülkede döviz kalmadı, kalanı da gidin ecnebilere saçın boş beleş topçular için.

en azından islam'ın adını karıştırmasaydınız be açık ve net.
galatasarayimin 1 nolu sponsoru.

bu gerizekalilarin sayesinde her şampiyon olduğumuzda kasaya fazladan 12.000.000 € para giriyor..
yeni yönetimiyle çok daha sevecen bir camia olmuştur.

yeni sezonda başarılar dilerim.
An itibariyle küskü vermeye devam ediyor.
hedef bir milyon penaltıyla sahaya çıkan
en büyük topçusu devsirme lefter bilmemnedis olan şeref yoksunu takim..

geçen sene tribünleri bom boştu bu sene götleri kalkmis arkadaslarin..
takım yeni bu maçlarda normal sonuçlar alsın. daha sonra takım oturunca ezerde geçer.
not: ali koçbahçe.