bugün

10'lar Kulübü..

görsel

http://www.posta.com.tr/f...an-seciyor-haberi-1324005
Bu sene Allah'ın izniyle şampiyon olacak takımdır.
tünelin sonu aydınlık..

görsel
savunmanın göbeğine derhal transfer yapması gereken takımdır. en az 2 tane hem de. luciano, lugano seviyesinde oyuncu lazım skrtel'in yanına. orta sahadan devşirme oyunculara güvenmek büyük hata. herkes kendi mevkisinde oynasın.
kadıköy galibiyeti hariç ligte eski güçlerine dönesiye kadar taşak geçmeyeceğim kulüp. eski halinize dönünde şu eski kaliteli günler geri gelsin. bu eziklerle yemin ederim zerre zevk almıyorum.
2017-2018 sezonun da tek eğlencesi.
Yaz bunu bir kenara 4. Olursa fener bu sene öpsün başına koysun.
Her şeye rağmen taraftarları tarafından sevilen takım.
an itibarıyla fenerliler

görsel
Yetmez ama kanser et bizi Fenerbahçe...
iyi ki var.

Edit: eğlenmiyor muyuz?
Vardar'ı elemesi gereken kulüp. ülke puanı için elemen gerekiyor ayrıca bir Beşiktaşlı olarak salt lige odaklı bi fenerbahçe bizi çok zorlar. GS zaten sadece 34 maçı ciddiye alacak . Bir de fener salt 34 maça odaklanırsa avrupa+lig bizi mahveder.
bu sene ligde 4. veya 5. olacak takım.

eee dün yediğin hurmlar bugün götunü tirmalar.
(bkz: 2010 2011 stsl)..
bugün yenilip, taraftarını üzmüş bir takım.
kameni, isla, skrtel, dirar, valbuena, giuliano ve soldado' nun yanına en az 4 transfere ihtiyaç duyan kulüp. bu boşlukları doldurmazsa ilerleyen dönemlerde sıkıntı çekebilir.
Alay etmek bile zevk vermiyor yahu.
türkiye'nin en büyük kulübüdür. bir beşiktaşlı olarak kabul ediyorum. küçükken fenerbahçe'yi kıskanırdım ama galatasaray'dan her daim tiksinmişimdir.
Vardar
Varda
Vard
Var
Va
V
E
Eu
Eur
Euro
Eurol
Eurole
Eurolea
Euroleag
Euroleagu
Euroleague..
görsel
Futbol olarak Türkiye'nin en büyük en şaşaalı takımı olmasına rağmen özelikler 1990'lardan sonra bir türlü doğru düzgün yönetilemeyen ve futbol başarısı anlamında taraftarını üzen takım .
bu yıl bu futbolla işi harbiden çok zor.
aslında kadro iyi ama..

görsel
vardar ovası türküsü eşliğinde kendilerini eurolig'e uğurladığımız spor kulübü. basketbola o kadar bağlanmışlar ki futbol da bile tek şut atan takımdan 2 gol yiyorlar.
artık kimsenin büyük takımdan saymadığı, varlığını galatasaray yancılığı yaparak devam ettirmeye çalışan istanbul takımı. artık galatasaray da toparlandığına göre bunlara destek çıkacak kimse de kalmadı acıyorum hallerine vardar diye bir takıma da yenildiler komedi resmen açık ve net.
görsel
görsel