bugün

her zaman galatasaray'ın başarılarının altında ezilmeye mahkumdur.
Sanica Boru Elazığspor'un genç forveti serdar Gürler'le anlaşmak üzere olduğu söylenen takımım. Gerçi basına ne kadar inanacaksın ki?

Bir de ezik şaibesaray'a bir kez daha koyarak,karşı takım taraftarlarının bağırsaklarını sinirden bozup ishal etmiştir, gelip gelip buraya sıçıyorlar bir haftadır. Dikkat edin, derbi maç öncesinde böyle bir hareketlilik yoktu. Nasıl bir eziklik duygusuysa artık.

Buraya entry girip hakaret etmekle çıkmaz o canım, köküne kadar girmiş durumda çünkü. exorcist olayı işlemez yani burda.
beleşe stada konanlar tarafından ırkçı ilan edilmiş sevgilimdir ama kendileri şuna bakmazlar nedense :

(bkz: sen zavallı kara köle eğil efendinin önünde)
galatasaray'ı hakem yardımıyla ve 2 gol olmayan golle 2-1 yendiği için kendinden geçen taraftarla sahip kulüp. yavrum bu sene biz sizi 2 kere yendik. bu hiç aklınıza gelmiyor değil mi? köküne kadar almış olan bir taraf varsa, o da sizsiniz. lig kupası da köküne kadar girdi sanırım.
son 2 yıldır kendileri haricinde hiçbir takımın ve taraftarının saygı duymadığı gittikçe küçülen camia.
sözlükte bu takımın taraftarı olduğunu belli edip de karması yüksek olan bir tane adam yoktur.. genel olarak 'öteki'dir..
Köküne kadar girmişlerin fake hesaplarıyla gelip gelip hakem şu bu şikee yaa diye zırladıkları takım. "Yenince biz yendik, yenilince hakem nedeniyle yenildik". Ahahah iki gram beynin olsa şu denklemin ötesine geçersin ama nerdee.
2 sezondur türkiye kupasına talim eden kulüp. yazık lan üzülüyorum bazen.
ırkçılık batağına bulaşan ezik takım
http://pbs.twimg.com/media/BKVme-kCYAAWSVe.jpg

edit:solda ki şahsiyeti acımasızca hoplatmak isteyen 1 milyon gs li bulabilirim.
son 2 yıldır içinde galatasaray geçmeyen bir tek açıklama yapmamış camia

bu denli ezilmesi şaşırtıyor herkesi..
türkiye'nin tek büyüğü.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=34873

sosyal ortamda galatasaray hakkında yazılanları derleyip sözde açıklama yapmış kulüp. ırkçı taraftarlarını temize çıkarmak için görüntülerle oynamış kulüp. aleti tutup sallayan futbolcusunun cezasını fazla bulmuş kulüp. sermaye arttırımı ile ilgili davanın düştüğünü bilmeyen kulüp. kendi mali kongresinde 20 milyon nereden geldi sorusuna size ne denilmiş kulüp. topuk yaylasını sportif ve halka açık tesis diye alıp ticarethaneye çevirmiş ve bunun için devletten para almış kulüp. ataşehirdeki arazinin peşkeşini unutmuş kulüp. şükrü saraçoğlu'nun şu anda üstünde oldukları stad arazisini nasıl kendilerine özel kanunla gasp ettiğini unutmuş kulüp.
"yazık lan kimin çocuğuysa" denilen camiadır.
her branşta Türkiye'nin en büyük spor kulübü. dikkat et bak, spor kulübü diyorum, futbol takımı demiyorum.

futbol, kadın-erkek basketbol, voleybol... hemen her branşta diğerlerinden üstün. 21. yüzyılda futbol harici önemli bir branşta lig şampiyonluğu olmayan "spor kulüplerinin" ergen taraftarları eksileyebilir, sorun değil. keşke eksilemenle kupalar da müzemizden eksilseydi, değil mi?
hiç bir spor branşında diğerlerinden üstün değildir. masa tenisi takımı kurar çin'den devşirir. voleybol ve basketbol takımları dışarıdan destekle yaşar. kadın basketbolda son 3 yılda hakemler tarafından şampiyon yapılmışlardır. sırf bu seneki final serisini seyredin de görün.
aziz yıldırımın kontrolü kaybetmesinden beri maalesef türk sporunun troll ü rolünü üstlenmiştir.
Kararda şu ifadeler kullanılıyor: "Gerek soruşturma ve gerekse kovuşturma aşamasında anılan sanıklar dışında Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi olan kişilerin suç örgütü kurma ve üye olma ile şike ve teşvik suçlarını işlediklerine dair herhangi bir delil ve emare elde edilemediği gibi suçla ilgisi olmadığı tespit edilmiştir."

16. ağız ceza mahkemesi gerekçeli kararı.

ek olarak, aziz yıldırım tahliye edilmiştir, muhtelemen de beraat edecektir.

not: fenerbahçeli değilim. sadece gerçekleri saptıranların yanlış yaptığını savunuyorum.
şimdi de branş beğenmiyor bunlar. olimpiyatlara en çok sporcu gönderen kulübün fenerbahçe olduğunu bilmeden "olimpiyatlarda nerdesin" diyorlar. küçümsedikleri branşlardan basketbolda şampiyon olabilmek için yıllardır götlerini yırtıyorlar, besteler yapıyorlar. tekrar euroleague'de yer alabilmek için kulis yapıyorlar, "wildcard" peşinde koşuyorlar. kadın basketbolda tarihinin en büyük bütçeleriyle yine yeniliyorlar yine yeniliyorlar... fenerbahçe dünyanın en büyüğü oluyor kadın voleybolda, bunlar aval aval bakıyorlar.

kırma-devşirme işine gelince; senin yaşın ermez muhtemelen ama bu işleri türkiye'ye tanıtan galatasaray'dır: didier six -> dündar siz.
klasik galatasaray şampiyonluğu sonrası gündemi değiştirme beyanlarına başlamış kulüp.
2012-2013 demogoji ve lugat parcalama sampiyonu.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

görsel
görsel
çarşamba günü oynanacak kupa maçından sonra iki türlü ihtimal var adamlar gerçekten tetikteler;
1.si fener 3ün 1ini aldı.
2.si fener 3 dedi 0 aldı.

her türlü fenere bulaşılacak sadece zaman kollamakta olan futbol teröristleri pusuda.
o değil de bu utanmazlar yine açıklama yapmış saçma sapan, abi fenerliler hala neden utanmıyor kendilerinden anlamıyorum.
görsel
hani mahalle maçlarında hep en iyi oynayan bi çoçuk olurdu bide artiz olurdu '' siz hepiniz ben tek...'' derdi. işte fenerbahçe o çocuktur siz 17niz 1 olun ben tek ! edit: eksile babacım eksile anca öyle tatmin olursun hedefim 17 eksi sözlük ne kadar homojen görmek isterim.