bugün

meireles, christian, emre, salih, topal ve selçuk üzerine bir de gidip alperi almaya niyetlenen camia

peki neden? galatasaray'a sözde çalım atıp taraftarımın gazını alayım diye

eziklik çok değişik bir his dostum..
kedinin elinden ciğeri kapan. sabah akşam miyavlatır.
en büyük hedefleri galatasarayı yenmektir.
galatasarayın verdiği parayın 2 katını verip galatasaraya çalım attıgını sanan takım.
öyle bir camia ki tepeden tırnağa galatasaray kompleksiyle dolmuştur.

öyle taraftarı var ki koyun gibi güdülüyor farkında değil.

aziz yıldırım zeki bir adam, her zaman söyledim, kafası müthiş çalışıyor. mahkemede kendini savunurken bile galatasaray adını sayıkladı, eskiden başarısız olduğu zaman istifa eder (tabi öncesinde gfb grubuyla "ben istifa edersem sokaklara çıkın" diye anlaşılır) dahası gündem değiştirmek için elinden geleni yapar, her zaman başkasını suçlar, işine geleni yapar, işine gelmeyeni yapmaz ve taraftarın gönlünü alıp, gündemi yeniden değiştirmek için şimdilerde alper potuk'a el attı.

alper potuk kim?

fenerbahçe taraftarının haftalardır "futbolcu değil!" dediği, tribünde ve sosyal mecralarda anasına bacısına sövdüğü futbolcu.

dünden beri yaşananları görüyoruz, g.saray'la eskişehirspor anlaştı, galatasaray kap'a bildirdi, el sıkıştı ama sonra? bu kulübün başkanı işe el attı ve başarısızlığı yeniden kamufle etti.

şimdi fenerbahçe taraftarı diyor ki; "g.saray taraftarı alper'i kötülüyor ehehe" ulan adama demezler mi "daha düne kadar alper'in futbolculuğunu diline dolayan, beş para etmeyeceğini iddia ettiğiniz yetmiyormuş gibi üzerine bir de adamın anasına bacısına küfür eden siz değil miydiniz?"

işin bir bu boyutu var, bir de galatasaray'la her konuda anlaşma sağlamış bir kulüp ve futbolcu ayağı var ki o konuya hiç girmiyorum.

kim midesiz şimdi?

kim terbiyesiz şimdi?

kim ahlaksız?

ha "olm arshil, biz yıllardır bokun içindeyiz, etik, ahlak diye bir şey kalmadı, daha 4-5 gün önce benim kulübümün fotomontajlı yalanı ortaya çıktı, bu ne ki amına koyim" diyorsanız yolunuz açık olsun.
alper potuk'a galatasaray gibi herhangi bir önemli maç öncesi teşvik amaçlı bir teklifte bulunmayıp, ligin sonunda teklifi yapmış takımdır. biz bu teklifi kupa maçı öncesi yapsaydık, şikeciydik. ama galatasaray türkiye kupası öncesi yaptığı teklif yüzünden teşvikçi olmadı, oldurulmadı.

böylesine açığı aranan takımımdır.
galatasaray' ın taşşak oğlanı.

sahasında kupa kaldırdığım takım. ona göre ezeli rakibim bana göre sadece rakip.
galatasaray oldukca hep ezilen. sırf sampiyon olamadı diye para saçarak transfer yapan kulüp.
her sene galatasaray'ın transfer listesinden oyuncu almak için yırtınan.
türkiyenin en büyüğü denen takım. objektif bir gözle bakalım hadi.

-türkiyenin en büyüğüyüz
+sizin ne büyüklüğünüz var
-olacaktı da uefa önümüzü kesti
+uefa neden sizin önünüzü kesti
-çünkü biz çok büyüğüz, çok güçlüyüz
+sizin ne büyüklüğünüz var
-olacaktı da uefa önümüzü kesti....
FB erkek basketbol takımının Türkiye Kupası'nı aldığını unutan bir ezik, aklı sıra bu sene başarısızsınız anlamında bir entry girmiş, masa tenisi şampiyonluğu, kadın basketbol şampiyonluğu diyerek "küçümsemiş"

ee tabi, insan hafızası acı olayları çabuk unutmaya meyillidir, size koyup o kupayı alınca unutmak istemen çok normal...
100. yılında şampiyon olduğumunun çocukları tarafından eleştirilen takımım.
alper potuk transferi sonrası taraftarı şu haldedir;

http://inciswf.com/adsdasda.swf
alper potuk'u alarak türkiye'nin en büyük klübü olduğunu bir kez daha göstermiştir.
Cinconun her zaman altinda ezildigi, ezilecegi klup.
2. kez üstüste türkiye kupası'nı almış futbol takımı. geçen yılların acısı sanırım.
51. Türkiye Kupası sahibi Çok sevgili takımıma tebrikler.
burak yıldırım'ı unutmamıştır.
trabzonla final oynayıp kupayı alan ama maç bitince "ananın a.. galatasaray" diye tezahurat eden takım.
görsel
sezonu 64 maç ve bir kupayla tamamlayan canımız ciğerimiz. tam bir kolej takımı, ayrıca türk olması avantaj.
galatasaray'a kazık atmıştır ama o kazık elinde patlar mı? bilinmez.
görsel
görsel
3 kulvarda sonuna kadar giderek başarılı bir sezonu geride bırakmış olan takım. daha nice başarılara inşaallah.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
51. türkiye kupasının sahibi. o değil de 51.kupa bak. 5+1=6 . bu da mı tesadüf?

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel