bugün

şikeci ve ırkçı olduğu belgelerle ispatlanan takım.

http://www.facebook.com/photo.php?v=10151084701853485C5IoSmCJ4MA&feature=youtu.be
1907 yılında kurulan Türkiye' nin güzide kulüplerinden biridir. Bu kulüp adına kurulduğu semtten alır . Çok güzel bir müzesi de vardır.
Sike yapan yonetim kurulunun degismemesi sonucu irkcilik yapan taraftarlarin turemesine on ayak olan kluptur. Desteklemeye devam, ben siradaki ahlaksizlik olarak pedofiliyi dusunuyorum, kaliteli bir ahlaksizlik cesidi kendisi. Dante'nin de bu konuda irdelenebilecek fikirleri var.
yeni simgesi görselleştirilmiştir.

https://pbs.twimg.com/med...BKZg_sHCQAAPd7u.jpg:large
30 milyon taraftarının herbirine tek tek kefil olacak kadar enterasan bir klüp, tamam fenerbahçe klübünün yaptığı açıklamaya inanıyorum doğrudur sindirim sistemi bozukturda arkadaş koskoca klübün uğraştığı şeye bak sanane yani 30 milyon insana kefil olamazsın ki fenerbahçe'li olup ırkçı olan çıkamazmı? çıkabilir. Kimsede bunu büyük fenerbahçe camiasına yüklemez. emniyete görüntüleri verirsin basın açıklaması yapmak yerine emniyet karar verir yani.
maalesef çirkeflikte sınır tanımayan güzel ülkemizin güzide kulüpçüğü.
şike yap, ırkçılık yap, avrupa kupası maçlarında seyircisiz maçtan üstün gayret göstererek tekrar seyircisiz oynama cezası al. Türkiye'mi ne güzel temsil ediyorsunuz. Ondan sonra çıkıp galatasaray camiasına fransız giydirmesi yap. Olacak iş değil.
bu sezon eli sikinde kalan kulüptür. yazık lan..
muz atan adamı tahtaya çıkarıp 'ben o muzu götüme sokucaktım' dedirtselerdi keşke.

bir açıklama yapıp, "biz böyle bir kulüp değiliz - bu taraftara da x yıl boyunca stada girmeme yasağı getiriyoruz." demek çok mu zordu anasını satıym?

siktirin gidin ya. hepinizi toplasak bir adam etmezsiniz amına koyıym.

adettenmiş: coritibalıyım.
aşk'tır.
şikeden sonra ülkenin başına ırkçılık belasını musallat eden tiksindirici yönetime ve taraftara sahip kurum..

az sayıda olan aklı başında fenerli arkadaşları hariç tutuyorum..
meireles'in tombalasına "bacağındaki buz torbasını tutuyordu." diye itaraz eden günahların takımı. *
türkiyenin en büyük , en kıskanılan, en popüler kulübüdür.
o ırkçı taraftarlarını ömür boyu tribünden men edeceklermiş, kombiNeneleri iptal edilecekmiş.

e be fener, bu kadar rezilliğe değdi mi? ergen ergen iş yapmanın mantığı neydi, BiRAZ ARAŞTIRIP ÖYLE SAVUNSAYDIN TARAFTARINI, BELKi SAVUNACAK BiR ŞEY BULAMAYACAKTIN BU KADAR REZiL OLMADAN UZAKLAŞTIRACAKTIN O IRKÇILARI TRiBÜNÜNDEN.

YiNE DE ZARARIN NERESiNDEN DÖNSEN KARDIR.
ilklerin takımı;

futbola şike karıştırmaktan yöneticileri hapis yatan takım.

ırkçılığı futbol literatürüne sokan ilk türk takımı.

yüz kızartıcı değil mi, yoo hepsinin açıklaması var utanmak mı?

o ne ???
her gün bir kaç düşman yavşağı bu başlık altında toplamayı başarabilen türkiyenin en büyük spor kulübüdür.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
içinde bazı embesil taraftarları barındıran takım.

tamam.
bugün kü ve o günkü başkanı olan aziz yıldırım'ın platini seçildiğinde ona dosya gönderip jurnal yaptığını bilmeyen taraftarlara sahip kulüp.

edit: eksileyen davar başkanın açıklamadı mı bu jurnali
üzülerek söylüyorum, şike, ırkçılık, sportmenlik dışı hareket, holiganizm futbolla ilgili ne kadar kötü gündem varsa içersinde olduğu klüp. güzel bir şey duyamıcazmı sizden.
aziz yıldırım'ın 3 sene üst üste şampiyonluk sözü verip, galatasaray'dan ilk senesinde 9, ikinci senesinde 10 puan fark yiyen kulüp.

başarılarınızın artarak devam etmesini diliyorum.
lider galatasaray'dan 10 puan fark yemesine rağmen kendi kendini avutmuş camia

aziz süpersin be koçum..
(bkz: road to ziraat)
esir alınan.
iki yıldır perişan ettiğmiz takımcık. sahasında şampiyonluk turu attığımın çocukları tarafından desteklenmektedir. ayrıca tescilli şikecidir.
muz sallayan arkadaşı niye savunduğu anlaşılamayan kulüp. rıdvan dilmen'in dediğine göre kombinesi de iptal edilmiş. hem adama sahip çıktınız sonra da kombinesini yemişsiniz. oluyor mu yav?!