bugün

aziz yıldırım tarafından bütçesi sürekli olarak desteklenir bu oluşumun. gider kaleminin büyük bir bölümü nedense gs maçına atanan hakemlerin masraflarıdır!
cincon sivas'a yenilince birilerinin yine kıçından çıkardığı oluşum. Desteklenir falan.

doğru ya lig kupasıyla türkiye kupası'nı haluk ulusoy a aziz yıldırım götürdüydü papermoon da kendisiyle paylaştıktan ve ligi fener alsın kupayı da fener alsın dedikten sonra. Bi siktir git.

Ne eksiliyon ibne.

http://www.haberaktuel.com/demiroren-kupayi-saffet-ulusoya-goturdu-haberi-16523.html
fenerbahçe son 4 senede -söylemesi ayıp- 2 kere şampiyonluğu son haftada kaybederken böyle bir oluşumun olduğunu iddia eden beyin özürlülerin hala konuştuğunu görmek inanın şampiyonluğu son haftada kaybetmekten daha moral bozucu. bunu diyen adamı burda değil de kanlı canlı dışarda görsem yeminle sikerek öldürürdüm.
fenerasyon diye ağlayanlara;

http://www.youtube.com/watch?v=FU5v-Q0hCOQ

bu hatalar her takıma öyle ya da böyle mutalaka oluyor, ama niyeyse fenerbahçe lehine bir hata olunca herkes salya sümük yok fenerasyon, yok aziz yine hakemleri satın almış diye ağlamaya başlıyor.

(bkz: hassiktir diyorum hassiktir)
valla haluk ulusoy kadar sağlam değildir. daha 2 şampiyonluk üst üste alamadık bu fenerayonla! hele bir alalım sonra yazarsınız!
ama şu var: biz asla birileri için lig kupa paylaşımında olmayız ve asla herhangi bir kupayı birilerinin babasına götürmeyiz. hele 3 takım aynı pankartla sahaya çıkmak gibi bir rezilliği yaşatmayız taraftarımıza. en fazla ikinci oluruz olur biter, derdi de tasası da bize kalır. sonra yine dimdik ayakta dururuz.
(bkz: anladın mı kutsal ibiş)
türkiye futbol federasyonunun yeni ismidir.
(bkz: türkiye fener federasyonu)
(bkz: fenerasyon)
tff'nin açılımıdır.
trabzonsiyon denmesi daha doğrudur.

gerçek söylüyorum, federasyon'da en güçlü lobi trabzonspor'un, ondan sonra da galatasaray'ındır...
hakem tutulur, penaltı olur, para konuşur.
o kadar fenerbahçelidir ki, fenerbahçe 4 yılda ilk kupasını almıştır. vay amına koyayım sayın seyirciler! vallaha koyayım, billaha götüne koyayım!
her sene fenerbahçeyi şampiyon yapmak için uğraşır fakat bazen son anlarda aksilik çıkar işte. bu sene çıkmadı tebrikler.
bu sene de üzerine düşeni yaparak azize'nin gözüne girmeyi başarmıştır. türk futbolunun bu illetten kurtulması gerekir artık. 1 maçta 3 penaltı kazanan takımın yan kuruluşu gibi çalışmasına bir son verilmeli.
bir yalan atıp sonra zamanla ona inanan ruh hastaları vardır ya hah işte bu hıncal uluç gibi bir adamın ortaya atıp sonra da kendi kendini inandırdığı ve bu adama inanan geri zekalıların da dilinden düşürmediği saçmalık.

biraz akıl biraz mantık olur. haluk ulusoy döneminde bile bunu diyen adamlar vardı. ne kadar saçmalanabilir sorusunun cevabı.

sen gerçekten buna inanıyorsan git bir doktora görün. valla bak.
götümle güldüğüm zırvalıktır zira galatasaray'a başkan adayı olan haluk ulusoy federason başkanı iken bile fenerasyon zırvalığı dönmüştür.
Yıllardır türk futbolunu sömüren galarasyon ve beşerasyon'un kardeşleridir.
eğer fenerbahçe'yi bunlar şampiyon yapıyorsa, geçen sene ve ondan önceki sene hatta 2006'da, ve hatta 2003 ve 2002'de nerede olduğunu merak ettiğim kuruluştur.

yok eğer fenerbahçe sahada mücadelesini edip, taraftarıyla, teknik heyetiyle, futbolcusuyla, yönetimiyle şampiyon oluyorsa birilerinin kendini teselli etmesine vesile olan uydurmadır.
(bkz: incelenmesi gereken fenerbahçe maçları)
evet bu öyle bir fenerasyondur ki; fener g.antep maçında verilmeyen penaltılara rağmen maç kazanılmasa bu dahiyane başlığı açan, bu başlık altında ezikliklerini kusan arkadaşlar muhtemelen dün akşam donlarına boşalacak, trabzon'un haklı(!) şampiyonluğunu kutlayacaklardı.
federasyona, fenerbahçe'nin her dediğini yaptığı için verilen ünvan.

yok öyle birşey diyenler için geliyor.

http://gundem.milliyet.co....2011/1411651/default.htm
malumun ilanıdır...
şike olaylarından sonra tescillenmiş yeni isimdir.
fenerbahçenin bu yazarlara cevabı "nasıl koydu aykut kocaman kocaman kocamaaaannn"
çoğu yöneticinin hapise girmesinden sonra kulübe hiç bir ceza vermeyen kurum.
aziz'e girdi ''o zaman o zaman o zamannnn'' diyilesi durumdur.