bugün

kişiliğini, karakterini satmış ruhsuzlar topluluğu.
su seref..lere bi iki tane belge verilse de ipe un sermeyi biraksalar.
Çoğunluğunu galatasaray ve beşiktaşlıların oluşturduğu özerk kurum.
Vay şerefs... görüyor musun sen şu yaptıklarını?
şikeyi serbest bırakan federasyondur.
halbuki haluk ulusoy zamanında ne de güzeldi bu fenerasyon...

Papermoon görüşmesinden sonra şikeyle ligi gs türkiye kupasını da bjk alInca ikisi de kupalarını haluk ulusoysuz a götürünce şike serbest değildi...

http://www.haberaktuel.co...goturdu-haberi-16523.html

şşş ses çıkarmayın içinizde kalır!
bugün yapılan basın toplantısı ile mehmet ali aydınlar resmen açıklamıştır.
(bkz: fenerbahçe futbol federasyonu)
milli takımdan ve türk futbolundan nefret ettirmiştir.
verdiği son kararla hak ettiği ad.
görsel
haluk ulusoy varken bile bunu söylerdi gs li ergenler. yıllar geçti hala aynı mallık devam ediyor. lütfü arıboğan, göksel gümüşdağ,cüneyt tanman gibi br ton gs yalakası adam varken hala aydınlar'a bok atarlar.
gerizekalı tayfanın düşüncesidir.

Öncelikle etik kurulda 3 Fenerbahçeli, 5 galatasaraylı, 4 beşiktaşlı, 1 trabzonsporlu, 1 kırıkkalesporlu üye vardır. Dünkü kararın verilmesinde başkan Mehmet Ali Aydınlar oy kullanmamıştır. Kendisi ancak oylarda eşitlik durumunda oy kullanabilir. Dünkü karar, GS'li, BJK'li, Trabzonsporlu hatta kırıkkalesporlu tüm futbol insanlarının ortak vicdani kararıdır. Şimdi ben burada konuşan bukalemun tayfaya bir soru sormak istiyorum...

Fenerbahçe düşürülmeliydi. Değil mi?

Hangi kanuna göre?

Siktiret kanunun sokarım kanununa Fener düşsün de kim siker kanununu na göre mi? Yoksa bizim bilmediğimiz başka bir şey mi var?

Ayrıca sizin derdiniz Türk futbolunun temizlenmesi mi? Fenerbahçe'nin her sene 2 defa size yaptığı sikiş eyleminden kurtulmak mıdır?

Zira Türk futbolu temizlenecekse bu biz süt beyazız bi fener kaka tribi nedir?

Mafya babalarıyla 100. yılında şampiyon olan siz, lig bizim kupa beşiktaş'ın olsun diyen siz, birbirinin altına yatıp kupayı federasyon başkanına götüren siz...

Naısl temizsiniz.

Eğer Fenerbahçe bu sene şike yaptıysa düşsün, peki sizin maçlarınızı, şampiyonlukları da incelenmesi için 14 nisan öncesi geçersizdir diye çıkan kararı değiştirip tüm futbol tarihinin soruşturulmasına GÖtünüz yer mi?
fenerbahçe'yi kollayan kurum.

pis herifler, fenerbahçe'yi 17 yıl boyunca avrupa'dan men edeceklerine, sadece bu yıl şampiyonlar ligi'nden men ettiler.
hiç adil yeaa. böhühü.
(bkz: göte giren sıfatlar)
kimi insanların uydurduğu dayanaksız zamazingo. hayır o değil de dün geceden beri bu insanlara rastlanmıyor yoksa bukalemunspor üyesi oldukları için mi?
fener'e mazlumları oynatarak prim yapmasını sağlayacak gizli-fener örgütlenmesi.
(bkz: uludağ sözlük moderasyonu)
meyvesi "Oğuz Çetn'li türkiye" olan kurum. o... çocuğu yerine "fenerasyon çocuğu"nun ikame edilebilmesini sağlayan şerefsiz örgütlenme.
türk futbolunun içine düştüğü durumda en çok suçlu olan kurum.
29 kasım 2011 fenerbahçe yönetim kurulu toplantısı'ndan sonra hala bunu diyebilenin serefinden suphe ederim.

utanin artik.
bugün yine iş başındaydı.
yine yaptı yapacağını.
bütün federasyon bir araya gelmiş bütün türk futbolunu ateşe atmak pahasına şikenin amına koymuş bir takımı kurtarmaya çalışırken iyice ayyuka çıkan bir tabir.
ben bu fenerbahçe hazımsızlığını harbiden anlayabilmiş değilim. şu memlekette vicdan sahibi hangi taraftar lig tarihinde benim takımım şikeye bulaşmamıştır diyebilir ya da bunu samimi bir şekilde inanarak söyleyebilecek bir tane taraftar var mıdır? bu ülkenin federasyon başkanı ile zirve yapan kulup başkanları varken fenerbahçe şikecidir, suat eli ile gol atar ertesi gün unutulur anelka eli ile gol atar yıllar geçer ama hala konuşulur; galatasaray sezonu yedi sekiz penaltı ile tamamlar ama aynı sezon fenerbahçe bir tane penaltı kullanmaz yine de federasyon fenerbahçeye her türlü kıyağı geçiyordur(!); galatasaray fenerbahçe derbisinde önder turacının taç çizgisine yakın olduğu bölge pet şişeler ile doldurulur sahaya rakı şişesi atılır bu hadiseler konuşulmaz ama fenerbahçe galatasaray derbisinde keitanın kafasını ıska geçen nesneden dolayı fenerbahçe taraftarı çirkef ilan edilir.

bu ülkede dört büyük taraftar grubundan hiçbir taraftar benim takımım bugüne kadar yüzde yüz temiz futbol oynadı diyemez bugün fenerbahçenin hedef tahtasına oturtulmasının asıl nedeni fenerbahçe hazımsızlığıdır, ve güzide ülkemde taraftarı olsun ya da olmasın futbol ile ilgilenenlerin hemen hepsinin öncelikli konusu fenerbahçedir, bir gün herkes fenerbahçeli olacak argümanı da burda yerini buluyor işte dikkat ederseniz sılogan birgün herkes fenerbahçe taraftarı olacak şeklinde değil, insanlar kendi takımından daha çok fenerbahçe ile ilgilenir, bakın kimse kendi takımının yediği hurmalarla ilgilenmiyor bile, varsa yoksa fenerbahçe.
(bkz: uefalona)