bugün

Showtv'de Her hafta 3 kadın ve 3 erkeğin 3 oyun ile korkularına karşı yarıştığı bu yarışma programı.üç aşamayı da geçen yarışmacı 50.000 YTL(50 milyar TL) ödül almakta.programın çekimleri Arjantin'de özel olarak tasarlanmış stüdyolarda eğitimli profosyoneller gözetiminde gerçekleştirilmekte.yarışmanın ikinci bölümününde,yarışmacıları canlı farelerin, yengeçlerin ve yılanların bulunduğu bir fanusta 3 dakika kalmak koşuluyla yılan ayıklatma seansı yapılmakta.
"korku etkeni" diye anlaşılabilecek ,adından da anlaşılacağı gibi adrenalin seviyesi yüksek , heyecan verici bir yarışma. diğer ülkelerdeki bölümlerinde yarışmacılara börtü böcek yedirilmekte.
bir yarısma programı olup, yarısmacılarına orumcek yeme - yurt dısı versiyonlarında gozlemlenmistir -, yılan + fare + yengec dolu bir kabinde yesil yılanları ayıklama gibi ilginc yarısma kademeleri olan, ulkemizdede de show tv sayesinde acun ılıcalı tarafından yayınlanmaya baslayan ilginc yarısma programı...
14 nisan da yayınlanan bölümünde donunuzun suda kaybolmasına, yılan fare ve yengeç dolu bir kabinde durmaya ve arabayla kaza yapmaya 50000 ytl vererek beni dumura uğratan güzel program.
süt dolu kapta nefes alabilmek için durmadan sütü içen,yaklaşık 1-1.5 litre içtikten sonra kusan ve kafası kusmuğunun içinde durmaya devam eden adamı gördükten sonra beni kanalı çevirmeye iten yarışma
insanı psikolojik buhranlara sokan ve hemen kaldırılması gereken yarışma...
hayatımda gördüğüm en gerizekalıca program,yarışmaya katılanlar heralde yarışma sonrası baya bir psikiyatırlara gitmeleri gerekecek
acun ılıcalı o kadar yer gezmiş, o kadar değişik kültür tanımış, bu kadar memleket görmüş de araklaya araklaya bu formattaki bi yarışmayı mı araklamış denilesi program.
an itibari ile kadının tekinin kurt,örümcek ve yengeç türevlerinin bulunduğu bir kaba kafasını sokup ağzıyla yakalayabildiklerini kutunun dışına çıkarmaya çalıştığı,sadece iç kaldırmaya yarayan rezil yarışma * .
kim bok yemek ister diye bi yarışma daha yapılsın tam olsun *
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.