bugün

büyük ihtimal tebrikleri kabul edendir. ilk tebrik eden için (bkz: bilal erdoğan)
trilyonlarıyla mutluluklar dilenen.
babası gibi olamayacığı kesindir.
versace çorabı ile cuma namazını eda ederken tanımışımdır muhterem zatı.
ülke ve vatandaş ekonomik krizin pençesinde inim inim inlerken, krizin mimarlarının oğulları versace koleksiyonunu çorabına kadar kuşanma pervasızlığında da bulunabiliyorlardı bir zamanlar.
hiç unutmadım, hiç unutmam.
allah ne unuttursun ne de utandırsın.
cenaze töreninde yapmıştır şovunu. işbankasından * neyi eksik...

üçüncü ayın biri. üçün biri, dörttür. ikibin onbirin sıfırını ekle: 40 yapar... milli görüşün yeni lideri hayırlı olsun!
babadan aldığı yetki (!) ile, babasının tabutu başında “türkiye’deki ve tüm dünyadaki müslümanlara islam’ın sadece namaz kılmak, oruç tutmak değil, allah yolunda cihat etmek olduğunu ve tüm insanlığın saadeti için çalışmak olduğunu öğretti. '' , şeklindeki konuşmayı yapan şahıstır. müslümanlığın dünya medyasındaki, insanların gözündeki itibarını onaylarcasına her fırsatta dini bir savaşı zikreden insanlardan biri olma yolundadır. ayrıca açıklamasında yer alan '' cihat '' , '' insanlığın saadeti için çalışmak '' terimleri arasındaki tezatlık da çok dikkat çekmemiş olsa gerek ki medya tarafından bu açıklama sadece '' ben varım '' şeklinde yorumlanmaktadır.
kendisini tv ekranlarından ilk gördüğüm andan itibaren sevemedim. yüzünde hep bir "evil brother" havası vardı. suratında hep bir "lider benim" "veliahtım" ifadesi olurdu. dünkü cenaze de gördüm ki bu hava iyiden iyiye kendini göstermiş. zaten numan hoca'yı da kendisi saf dışı etti liderlik için.

ama olmaz bence. oğuzhan asiltürk'ün de dediği gibi "sadece soyadı erbakan olmak lider olmak için yeterli değil."
babasının oğlu olmak dışında bir özelliği yok. kaldı ki parti lideri olsun. babadan oğula geçen sistem yüzyıllar önce bitti. fatih erbakan'ı müslümanların lideri gören cahil insanları gördükçe müslümanlıktan soğuyorum.
Babasının mezarı başında siyaset yapan lidercik.
(bkz: saadet partisi nin halifelikle yonetilmesi)
üzerini çizmişlermiş.

http://haber.kanald.com.t...erini-cizdiler-14958.aspx
sonu tuğrul türkeş, aydın menderes gibi olacak olan lider oğlu.
babasından dolayı hakkında atıp tutulan kişilik. son haberlere göre partinin başına şu an için geçmesi söz konusu değilmiş.
bu ülkede demokrasi var deniliyor ve herkes seçme seçilme hakkına sahip ise bu adam sırf babası siyasetçiydi diye siyaset yapamaz mı yani. bu nasıl bir linç anlayışıdır. yani bu adam bir çingene çocuğu olup chp veya akp ye geçseydi makbüldü de erbakanın oğlu olunca mı kötü oluyor.
başarılı olur veya olmaz, parti lideri olur veya olmaz ama onun siyaset yapma hakkını kim neden elinden almak istiyor anlamış değilim. hakkında tek bildiğim on yedi yaşlarında iken mercedes ile gezmesi. tabii siz o yaşlarda afrikada insanları nasıl açlıktan kurtarırım diye incelemeler yapıyordunuz ya, haklısınız ona sövmeye.
bir insanı sevmemek ile ona çamur atmak aynı değildir.
(bkz: en uçuk seçim vaadi)
(bkz: tescilli dangalak)
akp'nin önünü babasının açtığını söyleyen yeni siyasetçi...

http://www.8sutun.com/Erb...nü-babam-açtı_125156.html
katıldığı bütün parti toplantılarında 2 saat boyunca babasının okul başarılarını anlatan mücahit. (bkz: sus be adam)
babasının gölgesinde sönük kalmış siyasetçi çocuğu.
görsel
görsel
bacısının hakkını gaspeden adil düzenci. çok adil düzmüştür.
(bkz: erbakan kardeşlerin barışması)
hiç kimsenin gücünün kendilerini milli görüşçülerden uzaklaştırmaya yetmeyeceğini belirterek dedikodulara sert çıkmıştır.
akp kulislerinde transferi konuşulmakta.
görsel