bugün

Diyanet Başkanı Ali Erbaş: "Fakirler Cennette Şehitlerin Yanında 7. Katta Olacak, Biz Onları Kıskanacağız" diye buyurmuş, fakirler ölünce kralsınız be olum demek istemiş heralde *

https://twitter.com/mutlu...;t=brTcFGbXrsFz5bu95ZPvZA
şehit olan boşuna oluyo desene?!

hatta şehit olanların çoğu fakir gariban aile çocuğu... boheme bak.

adaletini zikeyim dünya!
Zırhlı mercedeslerle, özel uçaklarla dolaştığını göre ya cennete gitmek istemiyor, yada bu işte başka bir ibnelik var.
şu cennet cehennem işlerini bir anlayamadım arkadaş. düşünsene hesaplaşma anı geldiğinde ortada ne olduğunu anlayamayan bir sürü Homo neanderthalensis dolaşacak. konuşmaları yok, bilgileri yok, fikirleri yok... yazık lan tek suçları ilk insan olmak. bunlar şükretmeyi bilmedikleri için günahkar ve dönem şartlarında zaten fakir oldukları için cennetlik. valla meleklerin de işi zor.
o kadar iyi niyetliler ki cennet'i fakirlere bırakıyorlar. (!)
cehennemde sizler yanarken 7. kattan izleyebilecek miyiz? görüntü var mı görüntü?
Nerde yazıyor bu acaba?

Yeni ayet mi indi?
Demek ki rütbeleri "allah dostları"ndan yüksek olacak. Malum, ülkemizde ne kadar" allah dostu" varsa alayı zengin.

iyi de Allah bu kadar yüksek rütbe verdiği garibanları neden dost edinmiyor?

Din afyondur...
ilk defa doğru demiş.haram yemeden zengin olunamıycağına göre fakirlerin zenginlere oranla daha çok cennete gideceği kesin.
o zaman reis lütfen biraz daha batır ekonomiyi, tekbiiir...

(bkz: afedersin arap)
Sesinizi çıkarmayın, akp ve dolayısıyla ben hakimiyetine devam edeyim demem istemiş.bu arada kendisinin de zengin olduğunu belirtmiş.
O zaman sizin gibiler bu dünyayı ahirete tercih etmiş denilen hadise.
Hahaha şarlatan aq.

Ali fakirlik arttı Bi el at şu işe

Tamam başkanım Bi kitapları karıştıralım bir şeyler bulup salarım piyasaya.

Orta Çağ kilisesi gibi çalışıyorlar şerefsizim sırf saltanatlar için münafık sürüsü.
Fakir şehitse haksızlık olmayacak mı?
Fakirler Allah'a yakınmış, zenginler Allah'a uzakmış. Demekki fakirler, halinden Allah'a yakınmış.
Fakirliğe, ekonomiye isyan etmeyin partiye zarar veriyor diyor yani.
durum o kadar vahim yani?
sözlükteki fakirler, ben elendim ama siz 7. kattan seslenirsiniz.
frank, iyesta falan cennette 7. kattalar; ben elon musk'la, bill gates'le beraber cehennemdeyim. sebep, çünkü onların gönlü zengin
vay amına.
Bir ülke nasıl fakirliğe alıştırılır bunu görüyoruz diyanetin tek işinin akp propagandası yapmak olduğunu da görüyoruz herhalde şöyle düşünüyorlar madem ekonomi düzelmiyor o zaman biz de ne yapsak bizi destekleyecek insanları biraz daha altımızda tutalım ve onları daha da fakirliğe alıştıralım ama milletvekililerine ve onların ailesi zengin olmaya devam etsin peki bu milletvekilleri ve siyasilerin hepsi cehennemlik o zaman ya da diyanet işleri başkanının kendisi bile. Biraz sorgulayın.
7. kat soğuk olur o yüzden fakirleri en üst kata koymuşlar. zenginler sıcak bölgelerde takılıyor yine oh ne güzel.
görsel
--spoiler--
cehennemde sizler yanarken 7. kattan izleyebilecek miyiz? görüntü var mı görüntü?
--spoiler--

yarıldım lan gülmekten !..
Dini duyguları sömürüp dünyada cenneti yaşıyorlar.
ebe ali. sen neden fakir olmuyon kerizmisin. fakir olmakta kolay.
Dedi dini kurumun zengin başkanı...

Allah'ın diniyle bu kadar çelişen bir ümmet görmedim ya...

Resmen akıl tutulması...