gelmiş geçmiş sağlık bakanları içerisinde en iyilerindendir. refik Saydam bir Fahrettin koca iki.
işini iyi yapan, kibar, allah korkusu olan, mütevazi türkiye cumhuriyeti sağlık bakanı.

Vaka sayısının azalıp, sizin gibi değerli bakanların artması dileğiyle.

Açık ve net evet.
Niye bilmiyorum ekranlarda görünce psikolojik rahatlama veren sağlık bakanı. Açıkçası ismini bu vaka sürecinde öğrendim. Kabinede tanıdığım iki isim vardı. Süleyman soylu ve mevlüt çavuşoğlu. Başka sorsanız bilmem. Zaten bu cumhurbaşkanlığı sisteminde bakanların biraz daha geri planda kalması nedeniyle heralde tanımıyoruz kimseyi. Bu sıralar ekranlarda sıkça göreceğiz kendisini. Süreci iyi yönettiğini düşünenlerdenim ben de. Yorgunluğu her halinden yüzüne vuran duygu durumu bana samimi geliyor. Dün akşam rüyamda gördüm. Yüzü gülüyordu. Gergin ve endişeliydim. "Sıkma canını, atlattık bu sıkıntıyı" diyordu. inşallah bu süreci ülke olarak en az sıkıntıyla aşarız. Babacan tavırları olayın psikoljik boyutuna büyük katkı sağlıyor. Hep görelim sizi ekranlarda. Sağ ol var ol sayın bakan.
Bu akşam çok uykum var.

Sayın bakanımdan Rica etsem durumla ilgili 12 yi beklemese?

Teşekkürler.
kucağında dağ gibi bir kriz bulmuş sağlık bakanı.

bu süreci şimdilik öyle kötü götürmüyor. krizi fırsata çevirirse 13. cumhurbaşkanlığına kadar çıkabilir ama akp'nin bakanı işte çıkar mutlaka bir katakulli...
sadece işini yapan bir bakana bile ne kadar hasret kalmışız. ben anlarım, bu adamın kalbi temiz.
Muhalif ve akp yi sevmeyen bir adamım ama bugünkü gazeteci ile olan diyaloğu hoşuma gitti. Mikrofon vermedi diye çektiren kıza tamam kızım kusura bakma dedi. Özlemişiz böyle siyasetçileri, gözleri kan çanağı gibi olmuş eminim elinden geleni yapıyordur.
Akp'nin içinden çıkmış güneş gibi adam, bulunduğu partiyi zerre sevmem ama adamı takdir ediyorum. Başarısız olursa bu da onun suçu değildir, suç bizim cahil milletimizindir.

Başarıları daim olur inşallah.

Not: Vay be bir akp'li için bunları yazacağım aklıma gelmezdi.
işler yolunda gitmesin de iktidara çakayım diyenleri kudurtan bakan. adamın dibidir.
görsel

Ulan ben de kime benzetiyorum diyordum.

T: sağlık bakanımız. Gerçekten çalışıyor.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca:

''Son 24 saatte yapılan 1.981 TESTTEN 168’i POZiTiF ÇIKTI. Hastalarımızdan 85 yaşındaki bir hanımefendiyi kaybettik. Daha önce vefat eden bir hasta COVID-19 olarak değerlendirildi. Toplam kaybımız maalesef 4 oldu.''
adamın dibidir.
görsel
Büyük saygıyı hak ediyor. Maddi durumu kimseyi ilgilendirmez millet için çabalıyor. Medipol hastanelerinin sahibiymiş. istanbul üniversitesi tıp fakültesi mezunu.
Ne kadar güvenmek istesem de o badem bıyıklar beni şey ediyor.
Yılın adamı veya daha doğrusu felaket zamanının adamı olmuştur.

Ülkemizin başına gelmiş çeşitli felaketlerde sürekli bi yılın adamı olur muhakkak.

Örneğin deprem olduğunda bir zamanlar ahmet mete ışıkara vardı. Herkes onun ağzının içine bakardı.

Sonrasında ise halkımız tarafından, bu insanlar ya unutulur yada saçma sapan lakaplar payeler verilir.
"beklenen"den fazla bir kayıp olursa "sorumluluk" kendisine yüklenip partisi ile yolları ayrılacaktır.

klasik akepe yöntemi.
Allah sağlık sihat hayırlı ömür versin.

Seviliyorsun Tontiş adam.
Bu güne kadar iyi gitmişti bırak teşekkürü koca vur masaya al istediğini kimseye minnet etmek zorunda değilsin ceplerinden vermeyecekler halkın kaynaklarından verilecek.
eleştiriliyor ancak sokağa çıkma yasağını cumhurbaşkanı, cumhurbaşkanı veyahut içişleri bakanı açıklar.

fahrettin koca'nın yanında böyle bir isim çıkmış olsa idi, olabilirdi.
ama tek başına sağlık bakanlığı bu şekilde bir karar veremez.

o sebeple yerli yerince eleştirin.
sayın bakan.
akp'li değiliz ama yine de seni seviyoruz, destek veriyoruz.

sürekli teşekkür ediyorsun erdoğan'a.
yapma bunu.

sen görevini yap. sen ne diyorsan o malum şahıs dediğini yapmak zorunda.

sürekli tayyip'e teşekkür edip, sana inanan, seni destekleyen insanları kendinden uzaklaştırma.

bugün tam 3 defa tayyib'e teşekkür ettin.

hadi tayyib'i geçiyorum, damat berat'a da 3 defa teşekkür ettin.
o kim ki ona teşekkür ediyorsun?

yapma bunları bak.
halk seni farklı bir yere koydu, kendi kendini bitirme. dik dur...
adamsın...
recayi ortadan kaybolunca arada ki boşluğu dolduruyor.
Kendi hastanesindeki personeli ücretsiz izne çıkaran, halk dostu! Bir bakandir.
görsel