bugün

varolan en güzel koku.
* 2 farklı cesıdı biri kırmızı biride beyaz sıede olanlar.aldıgım gun arkadaslarımın hıyar iltifatlarına maruz kaldıgım fakat vazgecılmez bir kokuya sahip dior klasiği.

(bkz: fahrenheit 32)
yapılan araştırmalarda bayanlar üzerinde tahrik edici özelliği olduğu iddia edilen koku.
Sürükleyici bir adventure pc oyunu. inanılmaz kurgusu ve hikayesi ile beni benden almış yapımdır. (bkz: indigo prophecy)
klasik oyunlara göre farklı bir tarzda hazırlanmış oyun. konsol için yapıldığından pc'de kontrollere alışmak biraz zaman alsa da zor değil. çok fazla kafa yormayı gerektiren bir bölüm yok. kasılsa 2 saat içinde bitirilebilir. zorlayacak tek kısım ellerin 8 tuş üzerinde olup ekrandaki şekilde basılması. filmi yapılsa güzel olur.
santigrat'tan daha havalı olan sıcaklık birimi.
bir erkeği en erkek hissettirebilecek parfümdür. * bu keskin parfümün seksi kokusu duyulduğu anda tüm algılar değişiyor, baş hemen sağa sola çevrilir, geldiği yön tespit edilmeye çalışılır. daha sonra kullanan adam üzerinden çıkarımlara boğulur insan. bir dönem bu parfümü kadınlar da kullanmışlardı ama daha sonra böylesine güçlü bir parfümü erkeklere bırakmaları gerektiğini anladılar da lolitavari parfümlerine geri döndüler.
kirmizi olani son derece agir ve egrenc kokmaktadir. bu parfumun kokusunu aldigimda cok afedersin sozluk ama; hani yesil kotu kokan bocekler var ya, dut agaclarinin vazgecilmezleri! iste o bocekler aklima geliyor.
bu benim sorunum biliyorum. herkes bayiliyor bu parfume bi ben nefret ediyorum.
zamanında " öküze sıksan , öküze aşık olurum" diye tabir ettiğim, inanılmaz çekici, buram buram afrodizyak saçan parfümdür.
interaktif oyun/film dalında en iyi oyun. isterseniz ex manitayı elinde paketlerle evden gönderebiliyorsunuz, isterseniz "dur ben sana bi' içki veriyim, acelen ne yavru ceylanım" ayakları yapıp yatağa atabiliyorsunuz. çogzel.
6. bitirişimin ardından söylüyorum, "gelmiş geçmiş en iyi 2. oyun." gerçi tuşlara bakarken yine arka planı çok seyredemedik ama güzeldi yine de.

bu arada bilmeyenler için söylemekte fayda var, credits geyiğini sonuna kadar izlerseniz 200 bonus puan kazanıyorsunuz. zaten onunla her türlü bonus mevzusu açılıyor ana menüdeki. "nasıl yapıldı" temalı videolar çok güzel olmuş zira.
alman fizikçi daniel gabriel fahreinheit tarafından bulunmuştur.bu birimle suyun donma noktası 32 kaynama noktası ise212 dereceye karşılık gelir.ayrıca testlerde sorarlardı celcius ile fahrenheitin aynı dereceyi gösterdiği sıcaklık -40 derecedir.*
parfümümdür kendisi.
an itibarı ile türkçe yama çalışması başlamıştır.* gerçekten başlayınca bitirmek için can atacağınız oyun.
bır zamanların populer parfumu artık eskısı kadar tutulmuyor.
indigo prophecy adıyla da bilinen (sanırım avrupada) filme en yakın video oyunlarından biridir.. oyunda trans halindeyken bir lokanta tuvaletinde cinayet işleyen adamın kontrolü size verilir... o andan itibaren etraftaki kanı,cesedi ve bilimum delil bırakacak her şeyi ortadan kaldırıp lokantadan sıvışmanız gerekmektedir....
zaten sadece ilk sahnesiyle bile sizi oynamaya iten bu oyun kendini bitene kadar oynattıran çok geniş çok etkileyici ve kontrolü tamamen size vermesiyle bambaşka bir deneyimdir... oyununu sonlarına doğru (özellikle) savsaklanmaya başladığı anlaşılmaya başlansa bile yapılmış en güzel 2 film gibi oyundan biridir.(hatta pc için tektir.).. daha gelişmiş daha abartılmış ve daha sarsıcısı için (bkz: heavy rain)
(#17106181)
kirmizi bir sisede bulunan parfum markasi. hayatim da kokladigim en rahatsiz edici seylerden di.
10 alternatif sonu olan oyundur.
Anlatılmaz yaşanır oynayın oynattırın.
az once siparis verdigim oyundur. boylece quantic dream firmasinin oyunlarini 1'i disinda tamamlamis olacagim. O son kalan oyunda cok eski zaten. Bu arada, bu kadar az oyun yapicak ne vardi ?
tarafımdan da kullanılan ve bayanlar üzerinde afrodizyak etkisi gösterdiğini düşündüğüm christian dior parfümü.

edit: sevmeyen bayanlar da varmış, o yüzden belli bir kısmının üstünde diyelim.
amerikada indigo prophecy olarak bilinen 2005 yılında çıkmış oyundur.

Oyun oynanışı gerçekten harika yılına göre grafik ve konuşmaların karakterlere oturtuluşu güzel.
Tek bir kötü tarafı var güzel kardeşlerim o kadar özel tuş kombinasyonu yapmışsınız aksiyon yaratmışsınız ama tuşları kaçırmamak için oyunu kaçırtıyorsunuz.

Kesinlikle başka birine oynatıp izlemelisiniz ya da video olarak oyunu kaydedip izleyin.

Ama herşeye rağmen benim için değerli bir oyundur heavy rain gibi bir oyunun başlangıcıdır.
Daha çok bu tarz oyunlar beklerken o dönem sadece manhunt gibi eh denilebilecek oyun gördük.
Sıcaklık ölçme birimi. Bizim için işlem kalabalığıdır.
Bugün ilk defa oynama imkanına sahip olduğum oyun. Bana oyunlar için önemli olanın görüntünün değil kurgu olduğunu bir kez daha kanıtladı.
Chiristian dior'un Salatalık kokulu erkek parfümüdür. Evet salatalık demiştim ve kimse inanmamıştı. Afrodizyak etkisi olduğu için salatalık kokusu kullanılmış. Kalabalık bir ortamda mutlaka burnunuza gelir bu parfüm. Afrodizyak mafrodizyak palavra. Çok itici ve keskin kokulu bir parfüm. Sıkıyorsanız da şişeyi yarılamadan sıkın rica ediyorum. Dayanılacak gibi değil.