bugün

2 gündür erişemediğim site. birisi resmin altına küfür yazsa göremiycem o derecede hüzünlüyüm. *
uzun yıllardır görmediğim arkadaşlarımı gördüğüm, 2 veya 3 mesajdan sonra bidaha arayıp sormadığım sitedir.
aynı okulda olduğum ama 2 yıldır neredeyse hiç konuşmadığım bir arkadaşımla can ciğer kuzu sarması olmamı sağlayan site.
aynı okulda okuduğum ve 2 yıldır birlikte olduğum kız arkadaşımla kanlı bıçaklı olmamı sağlayan site.
bağımlılık yaratabilen, insanı saatlerce başında tutabilen site.
şu sıralar zamanımı fazlaca harcadığım platform.
bu siteye aşkla ilgili acılı şeyler yazan arkadaşlarıma 'montla sıç' yorumunu yapmak istiyorum. hayır, dalga geçmek için değil, onları düşündüğüm için.. içim acıyor hallerine.. önce duygulanmak için kasıyorlar sonra facebooka gelip 'çektin, gittin, nettin, neyledin, unutmicam, ödeticem..'gibi şeyler yazıyorlar. gerçekten acı yaşayan bir insanın duvar süsleyeceğine inanmıyorum ben. böyle düz biriyim işte..
(bkz: montla sıç)
(bkz: modernite nin dışkısı)
babanın profil resmine sevimli hayalet casper'ı koyduğunu göstererek gece vakti kahkahalar atmamı sağlayan sosyal paylaşım ağa
arkadaşlarınızın iç dünyalarını açık şekilde ortaya koyabiliyor. mahallenin en odun, en ortamla alakası olmayan kişisi her gün aşk cümleleri yazabiliyor. mahallenin en kabadayı, en geçimsiz insanı çocukça yorumlaşmalar yapabiliyor. insanlar internette nasıl kişiliğe büründüklerini çok iyi gözlemleye biliyorsun. birde normalde karşılaşsak merhaba bile diyemecek insan facebook'da ne muhabbetler çevirdiğini görünce acaba diyorum ben başka biriyle mi muhabbet ediyorum. şu internet kendini ifade etmede büyük bir mecra, buna inanıyorum artık.
sayfasını görüntüleyemediğim sitedir. görüntülüyorum da aslında, buna da görüntülemek denirse artık.. herşey karmakarısık.. off ama yaa..
bir arkadaşı ararken yanlışlıkla girdiğim sayfada aynen şu yazıları bulduğum sitedir.

JéLiß0nN Shéékér

28.o7.2o1o ~ 02.30 xD

ayrıLsaq öLurss ßızz..

a$qımLa So0nsuzaa MuaH

öLuymm
Dapıymm
ßıTıymm
Saa

L0wé

ßızı Kımsé ayıRamass ßır aLLah war 0da Kıyamss

Tipimé Dapp Dapp =)

(bkz: korkuyorum)
''bihter'in kırkı''diye etkinlik yapılan web sayfası.
beğenmeyi beğenmenin butonunun çıkmasını beklemekteyiz.
yorum manyaklarının ve dijital insanların kısaca ahmakların seri üretiminin yapılıp patentinin alındığı yer...N.i.Ü.M(nano insanlar üretme merkezi)
az önce keşfettiğim sitelerden biri. bir çeşit sosyal ağ sanırım. ilkokul arkadaşını bulmaktan tut da, tarlana çilek ekmeğe kadar türlü türlü şeyi kolayca yapabiliyorsun. ben hemen bir hesap aldım. herkese tavsiye ederim. çok kullanışlı bir site.
arkadaş listenizde olan insanları değilmiş gibi gösterip, "hedecan niye sildin lan beni" diye mesaj göndermelerin başladığı sitedir. gene ne dert değdi anlayamadık efendim.
arkadaşınız olmayan kişilere, ortak arkadaşınız var ise, fotolarına yorum yapılabilen site.
Dürtmek eyleminin olduğu internet sayfası .
Dürtttttttttttttttttt
bir sürü amele, özenti, apaci yüzünden hesabımı kapattığım oluşum.
son zamanlarda iyice kalitesizleşmeye başlayan bir de çoluk çocuğun oyuncağı olmuş site.
erkeklerin "bakın ne karizmatiğim" kızların da "bakın ne kadar sosyal, şen şakrak yaşıyorum, her fotoğrafta ben varım, bir sürü fotoğrafım var, heyooo" dediği bi book.
paylaşımlara abuk subuk yorum yapanların sitesi de diyebiliriz.
hollywood u da harekete geçiren bir çılgınlıktır.
söz konusu sosyal paylaşım sitesini kuran harvardlı bebeleri konu alan bir film geliyormuştur.
bir hafta öncehesap sildirmek için başvurduğum site. Yardıma geliyosunuz hesabı sil sekmesini açıyosunuz talimatnameyi okuyosunuz. 10 sonra hadi facebook sen sağ ben selamet diyorsunuz.