bugün

eski arkadaşların hariç herkezle arkadaş olduğun site.
sürekli paylaştığı antik kuntik gereksizlikleri beğendirmek, yorum yaptırmak için beyin tırmalayan, anlamsız testler çözüp (bkz: zabalak hangi gün öleceğini öğrendi sen de öğrenmek istiyorsan tüm listeni davet et yüzde yüz çalışıyor) utanmadan yayınlayan, arkadaşlar yüzünden terk edilmek üzere olan internet sitesi.. ya da herkesi silicem kendi kendime kalıcam ulan.
Eski okul arkadaşlarını yada eski arkadaşlarını ara ve bul olan sitenin giderek sosyal paylaşım sitesi haline dönüştüğü bir site.
incicilerin saldırısından sonra bir hoşuma kaçan site oldu ki kendileri. hesap bile açtım. tanıdık tanımadık kim varsa ekliyorum. kendisiyle en son ilişkimi 2 3 sene önce kopardığımda arkadaş listemdekilerin yarısı ancak günlük hayatta gördüğüm insanlardı. ama diğer yarısıyla daha fazla muhabbetim olmuştur. böyle de ilginç bir ortam.
mafya gibi. bir giren sonra çıkamıyor.
insanların farketmeden, her şeyini nereye, gittiğini kiminle ilişkide olduğunu, vs. listesindeki tanıdığı tanımadığı herkesin görüşüne sunmasıyla birlikte özel hayatlarının sınırlarını genişleten sitedir. vakit geçirmek için güzel, bağımlılık derecesine vardığında zararlı sitedir.
dibinizdeki komşunuzun boşandığını, hala oğlunun da meme fetişisti olduğunu öğrendiğiniz oluşum. çok ulu bir şey. bilemiyorum ne.

(bkz: ne günlere kaldık yarabbi)
dünyada ki en büyük ve en yasal fişlenme sitesi.
insanı arkadaşlarından soğutuyor yeminle.
--spoiler--
x kişisi ''International IQ Test Contest (2010 Edition - by best-IQ-test.com) ve Hesap Aktivasyonu Yapmayan Profiller Kapatılıyor Son 1 Hafta Kaldı Acele Et'i beğendi.''
--spoiler--
iq fazla gelmiş sanırım.
artık din konusunda o kadar sömürü yapmaya başlamıştır ki yakında camii yi beğene tıklayıp namaza gideceğiz, seccadeyi paylaşıp namaz kılacağız. o değil internet üzerinden yakında hacca çıkaracak kadar ileri gidecek gibi görünüyor.
facebook cahil kesimin afyonudur diye bir söz beklenmektedir.
Berk Jubilant

ilişki Durumu:
Sağ Eli
ile ilişkisi var.

bu durumu gördükten sonra, iyice soğuduğum lanetler yağdırdığım site.
12 eylül sonrası yaratılmak istenen gençliğin kusursuz örnekleriyle dolu site.
son zamanlarda işi bebek oyuncağına çevirenlerle dolan, -örn: melankolik aşıkların sürekli karşı tarafa laf sokma çabaları ya da normalde samimi olmayan arkadaşların duvar üzerinden birbirine yolladığı vıcık vıcık sevgi mesajları..- adres.
Ben facebooka 15 yaşımda girdim Şimdi 6 yaşındaki çocuğun facesi var
Yani çoluk çocuk mekanı olmş bir Ağ ;)
durduk yerde hesabımı silen yahudi orospu çocuğunun ekmek teknesi.
biraz kurcalayınca tuhaf şeylerle karşılaşılan site.

daha önce yazan oldu mu bilemiyorum ama
hesap -> yardım merkezi -> yardım tartışmaları -> sorularım diyince aşağıdaki yazı çıkıyor;

"ben arkadsım zafer kosovalıyı öylesine şikayet ettim ibne yonetim onu geri alın"
facebook: özel hayatın deşifresi, mahremiyetin dönüşümü ve sanal aleme meze oluşu, sınırların silinmesi, özelin özel olmadığı, gerçekliğin yitimi, sırların sır olmaktan çıkışı, herkesin elinin herkesin cebine girişi vb... kendimize ait ne varsa hepsini kaybediyoruz. değerlerin değerinin kalmayışı vb...
(bunu da facebook ta paylaşan bi arkadaştan.)
Oyun ve Video paylaşım sitesi haline gelmek üzere olan yer.
Bünyesindeki bazı seviyesiz insanlardan tiksindiğim için üyeliğimi sildiğim site.

Defalarca "şikayet et" linkinden şikayette bulunduğum lakin beni pek sallamayan sosyal paylaşım sitesi.

Türkiye'de çok popüler bir site.
artık boku çıkmış sosyal paylaşım platformu. türk gençleri artık twittera yönelmeli bence..
birini silince, işte yoksayınca falan 'merak etmeyin o kişiye bunu bildirmiyoruz' demesi insana 'ne var yaa!! yüzüne söyleyemicez sanki alla alla' çıkışları yaptıran sosyal sanal platformlu zımbırtı.
Netlog'a göre daha iyi fakat Myspace'ye oranla daha kötü
ismail yk'nın adını verdiği bir şarkısıdır...
bana emirler yağdıran internet sitesi. arada cevabını alıyor kalleş.
genç yavrularımızı ciddi anlamda sapkınlığa iten bir yer. paylaşılan videolar olsun, oynanan oyunlar olsun hepsi batının bize empoze ettiği ahlaksızlardan ibaret. geçenlerde yeğenimi bu sitede dolaşırken yakaladım ve 50 tane falaka attı babası.