entry'ler (24)

senin paran burada geçmez

genellikle erkeklerin kız arkadaslarına uyguladıgı bir durumdur. Güc belirtisi olarakta algılanır cogu zaman.

kanser olmuş bir ilişkiyi sürdürme nedenleri

her iliskide tıkanmalar olur bazıları anjio gibi basit bir seyle acılır bazıları da bosuna savasmaktır. Ama her nolursa olsun emek harcamaktır.

piç denilen erkeklerin genelde yakışıklı olması

nadiren de olsa düzgün olanları vardır ama istisnalar kaideyi bozmaz. Bu kendilerini cok begenmislikte genelde kızların bu tipleri havalandırmasından kaynaklanır.

sevgiliye söylenen son sözler

sorun sen de degil ben de... Daha iyilerine layıksın... seni haketmiyorum... gibi bahaneler uzar gider.

nihat doğan sözlük yazarı olsa alabileceği nickler

benimolacakavrattasınsuyunusıkmalısuyunaekmekbanmalı.

sınavda kopya veremeyen öğrenci

basarısını paylasmak istemeyen ögrencidir. Akadasları gözü önünde de imajı zedelememek adına ''ayıpsın kanka vericem'' diyip sınav sonrasındada ''oglum hoca hep bana baktı'' diyendir hatta.

dün aşık bugün ilgisiz erkek

çogunlukla istedigini almıs erkektir ancak bazı durumlarda üstünden tır misali gecmis bi askı unutmak icin takılan erkek modeli de olur.

bağımlılık yaratan oyunlar

bir zamanların fenomeni counter strike ve alternatifleri çıkan knight.

günü en iyi anlatan şarkı

ama ben çok çook çok aşığım aşığım sana.

emoların gana yerine ghana yazması

k yerine q kullanmakta vazgecilmezleri arasında.

galatasarayı çekememek

uefayı türkiyeye tasıyan tek takımdır. ne hacettirki fenerbahce oldukca hazımsızlıgını yasamaktadır. ''sarının yanına lacivert en yakısandır'' gibisinden cocukca laflarla bunu dile getirmektedirler.

aşk ı memnu

bana göre beklenen şekilde bi final olamadı.

tanınmamış müzik grubu ismi söyleyip hava atmak

duman, teoman gibi alternatif isimler söylediginde ''cok piyasa yaa'' diyip bilmedigim bi grupla bastırılmaktır.

uğur dershanesi

elit gruplara ağırlık vermis olan ve bundan 2 sene önceki kalitesini korumayan eski dersanemdir.

tatil yapmak için ideal yerler

nem o kadar da dert degil diosanız Antalya.

insanı çalışmaktan soğutan şeyler

kapalı yagmurlu ve kesvetli bi havada öss nin yaklastıgını bilen gencin kendini calısmaya zorunlu hissetmesi fakat bunu eyleme gecirememesi.

facebook

Netlog'a göre daha iyi fakat Myspace'ye oranla daha kötü

sevgiliyle uyumak

Şahsen uyuduğum en adam akıllı ve en rahat uyku olur.

yarın sabah kalktığınızda değişmeyecek gerçekler

Her gittigim yerde alternatif düsünmeden salata istemek.

üniversite öğrencisini sinir etme yöntemleri

Kazandıktan ''Bak ... abine nerde okuomus gördün mü? Senin neyin eksik ondan'' gibi cümlelere maruz bırakılmaktır.