bugün

sahibi olan mark abimizin açık mektubu altına bir türk kardeşimizin "lan bu ne diyor şimdi?" diye yorum yaptığı güzide site. tamam, herkes ingilizce bilmek zorunda değil ama bu kadar sığ olmak da bir çözüm değil.
ismail yk'ın yeni olan son derece saçma şarkısıdır.
zamanı vaktinde çok fazla laf attığım; "ne anlıyorsun ulan bu meletten!" diye girenlere ve çıkamayanlara giriştiğim fakat bir müddet sonra kendimi içeride bulup çıkışı kaybettiğim paylaşım platformudur.
mahremiyet denen şeyin hiç uğramamış olduğu site.
çok ünlü bir sitedir.fotoğraflar,notlar,videolar paylaşılan sitedir.
amacını aşmış ve amacından sapmış ama hala bi çok kişinin en popüler sitesi.
ismail yk' nın en gereksiz, en zevzek ve de en kalitesiz şarkılarından biri.
kaldıraç niyetine site.
hatun diye kendi fake hesabımı kaldırmışlığım var, işler çok karışmadan fake hesabımı kapattım. konuşmak istemiyorum hayır.
tahterevalli gibi site. beni de çok indirip kaldıran oldu, zor kurtardım canımı.
şöyle bir diyaloga ev sahipliği yapmış portal;

--spoiler--

kütüphane: Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur. (sokrates'di herhalde?)

9 saat önce Paylaş

6 kişi bunu beğendi.

Kenan Seven: ben sana bi kere versem sen bana bi kere versen piyasada iki tane ibne olur....
bu ne la? sokratesmiş...
sokarım tesine

--spoiler--
booku çoktan çıkmış sosyal bir ağ.
ota boka hayran olan topluluğu barındıran sanal ağ. en son "hayran olmaktan sıkıldım x)" şeklinde hayran sayfası açılmıştır, artık üyeliğim deactivated yanee..
sikindirik yeni fasiliteleri ile artık böğk dedirten, en sade halini sevdiğimiz oluşum...yav en alakasız kimselerden yok fal, yok en sevdiği bilmemne, yok quiz muiz...yeter huleyn...
(bkz: facebook un yeni gizlilik ayarları)
bir kaç kişiden de duyduğum kadarıyla bursa da bugün itibarıyla erişilme konusunda sıçmış batırmış sitedir...
resmen görsel şeklinde bir hata veren site.

"hay aksi" yi ne ara öğrendin lan sen. bir zamanlar böyle komik hataları nero verirdi.
" * Artık durum güncellemelerinden fotoğraf albümlerine kadar, paylaştığın her gönderiyi kimlerin görebileceğini kontrol edebilirsin.
* Bölgesel ağlar (Londra veya Avustralya gibi) kaldırılmıştır.
* Tüm kullanıcılar için birtakım ortak bilgiler artık herkese açılmıştır.
* Facebook uyumlu uygulamalar artık kullanıldığında veya etkileşimde bulunulduğunda sınırlı miktarda bilgiye erişir: herkese açık bilgilerine ve Herkes'in görmesine izin verdiğin bilgilere.
* Facebook'taki reklamlarda herhangi bir değişiklik yok. Reklam verenlere kimsenin verilerini veya kişisel kimlik bilgilerini vermeyiz ve hiçbir zaman da vermedik."

şeklinde bir bildiri yayınlayan site. bugünde ne saçma şeyler var arkadaş.

"tüm kullanıcılar için bir takım ortak bilgiler artık herkese açılmıştır"

diyor ki artık profilinizi öyle gizlemek falan yok birader!
(bkz: facebook tan uçurulmak)
istemeye istemeye üye olduğum,ama bi süre geçince artık onsuz yapamadığıma hükmettiğim bır ınternet gereci.
(#6732426)
Güvenlik ayarları nedeni ile idare ettiğim kızların ağzıma sıçmalarına ramak bırakan site, eline yüzüne sıçayım zückenberg !

(bkz: face verdik)
(bkz: book unu çıkardın)
güvenlik ayarlarının karışması sonucu herkesin arkadaşının arkadaşı olan kişileri görebilmesi. bu bana çok yaradı işte *
güvenlik ayarları zırvası adı altında, aldığınız bütün güvenlik önlemlerini falloş eden site.
e ben resimlerimi sadece arkadaşlarım görsün istiyordum, herkes görüyor. nasıl bir anlama kabiliyetidir bu ben anlamadım.
yeni ayarlar neticesinde;

* arkadaş listenizi ya herkes görecek ya da hiç kimse. ikisinden birini seçeceksiniz. kimse görmesin derseniz profilinize gelip soldaki arkadaşlar kısmının üzerindeki minik kaleme tıklayarak ordaki check boxu kontrol edin.

*profil resminizi saklamanın imkanı yok. ya kendinizi aramalara kapatacaksınız ya da başka yolu yok. profil resimleri albümünüzü kapatmak için gizlilik sekmesinden albüm ayarlarına girerek "profil photos" albümünü sadece arkadaşlarınız için görünür kılın. böylece adınızı arayan diğer resimlerinize giremez.

diğer ayarlar için keşifteyim.
değişik bir versiyonu da

(bkz: http://www.assbook.com)
güncel Önemli Başlıklar