bugün

Eskisi kadar sevilmeyen, saçma sapan bir sosyal ağ. Eski sevgilisine gönderme yapan mı dersin entel takılmaya çalışan mı dersin ne ararsan var. Bide oyunları vardır ki istekleri bitmek bilmez.
bir hesabım olduğu halde 30-40 kişi ile sınırlayarak listemi hiç bir şekilde kimseyi takip etmediğim için ana sayfa ilk gün ki gibi tertemizdir. deneyin.
Görmemiş tayfanın kendini göstermeye hava atmak için kendini paraladığı saçma sapan fotograflarını attığı mekan .
Bir kullanıcı hesabı çalan kişinin kendisini hacker sanmasına sebep olan sosyal ağ.
yaklaşık 2 yıldır kullanmadığım sosyal paylaşım sitesi. kezban hemcinslerim yüzünden acayip soğudum ve bıraktım.

not: akrabaları da unutmamak lazım.
uzunsuredirgormediginarkadasisikirteci.
bir nevi bağımlılık olsa da her bağımlılık gibi sabır gösterildikçe aşılabilendir. yürünebilecek bir rota ya da okunacak kitaplar olduğu sürece kendisinden kurtulmak ve gerçek hayata yaklaşmak mümkündür. yapılabilecekler:
1-) adres imini kaldırınız,
2-) diğer sosyal hesaplarınızdan da uzak durunuz, internete girince insanlarla direkt diyalog kuramayacağınız sözlük, dizi gibi alternatifler deneyiniz,
3-) telefonunuzu kapatın, bilgisayardan uzaklaşın ve farklı şeyler deneyin,
4-) sabredin. olacak.
Araştırmalara göre facebook hesabı olan evli çiftlerin boşanma oranı, olmayanlara göre %40 daha fazlaymış. Üstelik bu araştırma müslüman veya şeriatçı bir ülkede değil ABD'de yapılmış, yani adamlar özeleştiri getirmiş.

Türkiye'de bu kadar yüksek bir oran olduğunu sanmıyorum ama huzursuzluklara sebep olma ihtimali yüksem.
siteye dair bug bulan kullanıcılarına, bu açıkları site yönetimine bildirmeleri durumunda para ödülü vereceğini açıklamış. hani bug falan bulursanız 40 yıllık hacker triplerinde gelip sözlüğe yazacağınıza siteye falan bildirin yolunuzu bulun.
Az önce bir ışid militanı tarafından eklendiğim sosyal paylaşım sitesi.ve baya fotoğrafları ve arkadaşları var.
(bkz: bu da mı gelicekti başıma)
şuan mobilden bağlanamadığm site.
ana sayfada gözüken videoların kendi kendine oynaması gibi bir mavra başlamış. daha sayfayı açıyorsun lak orada bir kedili video oynamaya başlıyor. mobil şebeke firmalarının bu özellik için feyse ne kadar bayıldığını merak ediyorum. zira kotasını aşınca acımasızca fatura soktukları müşterilerini bu şekilde kazanıyorlar. sayfaya girdiğinizde internet kotanıza sizin iradeniz olmaksızın tevacüz eden bir sürü video oynamaya başlıyor. tek kelimeyle adice.
twitter instagram ciktiktan sonra hesabimi dondurdugum sosyal ağdir.
Saçma bir kuruntu ile yakınlarda dondurduğum sosyal ağ.
artik bana gore cok klise ve banel bu sosyal ag olmustir sonucta twitter, instagram varken artik gerek duyulmaz.
görsel
Hack işi yaptığım site, bu yüzden güvensizlik yaşayıp kıçıma tekme yememe sebep olan site, bir daha girmeme kararını aldığım site. Lanet olsun..
mardinli bir hacker tarafından hacklendikten sonra bir daha girmedigim site.
facebook
altıncı nesil silik bir yazarmış.
http://www.uludagsozluk.c...php?sa=yzr&y=facebook
eskisi kadar popüler olmayan sosyal paylaşım sitesi.
çöktü galiba.
Yaraklara geldi.
bitti gitti.
aynen çöktü sanki.
babayı yedi şu saniyelerde.