entry'ler (41)

karma puanı olmayan yazar

Neden ben diye soran yazar. Evet neden ben?

yaşasaydı hz muhammed e sorulmak istenen sorular

Işid gibi bir zihniyeti çıkarttığınız için sen ve tanrın her gün eğlence düzenliyormuşsunuz dogru mu?

emperyalistlerin koynuna giren kürtler

Neredeyse 100 yıldır emperyalizmin yarı sömürgesi olmasına rağmen daha henüz hiç bir b.k yiyememiş türklerle bu konuda yarışan bir diger ırk

bir emperyalist usağı kürtler tabi amk.

polonyaca

(bkz: papua yeni ginece)

sözlük yazarlarının itirafları

Dedem yoğun bakıma alındı,hayati tehlikesi var. Belki sabah uyandığımda ölüm haberi gelebilir. Yalnız dedem benim için öleli yıllar oldu. O beni bende onu yıllar önce kaybettik zaten. Ama tamamen biterse... şimdi ne hissetsem bilemiyorum!

uçak düşerken gönderilecek son sms

"Nuri abi aksam ana habere çıkıyom abi,izleyin abi"

kürtlerle neden dost olamayız capsli açıklama

Kürtlerle dost olunamazmış hadi onu anladıkta onlarsız bir ülke nasıl olacak onu anlayamadık küçük hitler.

keşke doğuda 15 nokta 3 şiddetinde deprem olsa

Ülkedeki ırkçılığın ne kadar arttığını gösteren söylem. Birde büyük harflerle allah yazmazlar mı. Acıyorum.sorsan müslümanlikta ırkçılık yok derler.

(bkz: zeka yoksunluğu)

flat head

Irkçı kisilik.

(#25496707)
(#25510009)
(#25510029)
(#25507275)

bütün suç kürtlerin değil mi? Onları yok sayan hor gören sizlerin hiç suçu yok değil mi? Siz barış için ne yaptınız? Doğuda insanların hangi koşullarda yaşadığını biliyor musunuz? Siz oy verdiğiniz hangi parti batıyı kalkındıralım ama doğuyu unutmayalım dedi? Hangi siyasi feodal sistemi yıktıda batılı bir demokrasiyi doğuya getirdi? Bütün suç benim ırkımda değil mi? Sizin ırkınız en yüce ırk ya. Bak en yüce olmayabilir ama en faşist olduğu kesin.

outlook

Bir türlü giriş yapamadığım site. Sadece bende mi sorun var acaba?

tuttur com

(#22499421).

lisedeki müzik dersinden akılda kalanlar

Bedava para kazanan hoca.

22 eylül 2014 bursaspor beşiktaş maçı

2.5 altın muhtemel olduğu maç. Iy 1.5 alt ms 3.5 alt da garanti için kuponlara koyulur. Sistemde 0/0 denenir.

yazar nicklerinden öğrenim durumu tahmini yapmak

uluturkcu: lise son

yazarlar seri katil olsa cesete bırakacakları iz

Yanağına güzel bir tik atardım. Buda tamamdır.

ekşi sözlük

2 aydır onay beklediğim sözlük. Yazı yazma hevesim bitti lan.

sağol yerine saol yazmak

Yanlış kullanımdır. Şahsen hoş değildir hatta sinir bozucudur.

beyblade

Çocukluğumun hayaliydi beyblade.

Benim çocukluğum pek iyi değildi. Pek istediğimi yapamazdım. Bir kere alabildim beyblade. Sokaktaki çocuklar çarşıya çıkıp en pahalılarından alıp hava atarken ben pazardan aldığım ucuz beyblade imle biraz ezik ama mutlu hissederdim. Hep de kıskanırdım o pahalı beyblade i olan çocukları. Beyblade imi ilk aldığımda dandikliğine siktir et deyip anı yaşamıştım çocuk halimle. Öyle mutluydumki 2 gün sonra kırılacağını söyleseler dünyayı başlarına yıkardım. Ama maalef 2 gün sonra kırıldı. Benim hiç hatam yoktu esasında kırılmasında. Ama işte bir şekilde kırılmıştı sonuçta. Öyle üzülmüştümki... ama ağlamamıştım tutmuştum kendimi... biliyordumda aslında bu ilk ve son beyblade im di... ve hep içimde ukte olarak kalacaktı o havalı çocukların pahalı beyblade leri.

hak ve eşitlik partisi

Tabanı önemli ölçüde artmış parti. Mhp tabanından iyi bir kayma olduğu çok net. Ama maalesef her ne kadar osman pamukoğlu nun her kesime eşit yaklaşımlı sözleri olsada tabanda kürt düşmanlığı görüyorum. Bir dönem sosyal demokrat olduklarına inandım ve destekledim. Hatta 3 arkadaşımı heparlı yaptım. Ama ben ırkçı bulmaya başladım. Helede logosunun nazi logosuna benzerliği... o nedir öyle abi ya!

şeriat

Şöyle bir şeydir

(bkz: maraş katliamı)

(bkz: madımak)