bugün

babayı yedi şu saniyelerde.
https://www.facebook.com/mukemmel1adam
bakın ben yokum şuan .
isteyen ekleyebilir.
an itibarı ile milli maç yayını da çökmüştür.
book u çıkmış sosyal paylaşım ağıdır. 2 yıl önce kapattım ve büyük ihtimal tekrardan açacağımı da düşünmüyorum.
Bitse gitse kurtulsak...
an itibariyle çökmüştür. düzelir yakında.
patates olmuştur.
burayı da ifşacı abiler mi hackledi acaba diye düşündürüyor şu sıralar. gerçi pek bir şey çıkmaz.
--spoiler--
Üzgünüz, bir şeyler ters gitti.

Biz bu kadar kısa sürede biz sabit alma konusunda çalışıyoruz.
--spoiler--

an itibariyle böyle bir hata veriyor.
çeviriyi mustafa topaloğlu yapmış galiba
Facei gitti booku kaldı.
içeride kaldım arkadaşlar üzerimize çöktü şu an enkazdan yazıyorum.
suratını sikiyim elli yılda bir gireyim dedim, az daha bilgisayarı parçalıyordum.
meğer herkes de gitmiş. iyi amk ben giremiyosam hiç biriniz girmeyin amk...
az önce çöktü aldığım hata şu:
Sorry, something went wrong.

We're working on getting this fixed as soon as we can.

Go Back
Çökertmişler gülümü. Lan ne güzel de gitti, mis gibi. Herkesin bi yerleri soğudu. Ohh.
an itibariyle düzelmiş olan sitedir.
Meğersem arıza genelmiş, ben de benim takoz yine kafayı yedi sanmıştım.
insallah sozlugun basina gelmez dedirten durum.
umarım içindekilerle beraber çökmüştür. bu kadar gereksiz insan fazla amk.
Şimdi Facebook çöktü ya vallahi bizim mahallenin köpekleri hissetti. Nasıl havlıyorlar.
kısa bir süreliğine çöken site .
(bkz: çökmüş ya la)
Ne zamandır sürekli çöken site. Geçenlerdede mesaj atılamıyordu. Hayirlısı artık.
türkçe adıyla hiç havalı olmayan sitedir.
yüz kitabıdır efenim. ancak kimi profilleri açtığınızda yüzden çok kıç, meme çatalı ve bacak görürsünüz.
itirazım var mı?
nooue.
sadece belli başlı grupları* takip etmek için kullandığım ve bunun dışında pek de bir işe yaramayan sosyal paylaşım siyesi.

başıma bir şey gelmeyecekse, insanların buradaki çoğu hareketi bana samimi gelmiyor.
şu an kafayı yemiştir. sadece bende böyle değildir umarım.
Bir sosyal mecra. insanlarin ozel gunlerine ait fotograflari yuklemesi ve bunu arkadaslarinin gormesini saglayacak sekilde paylasmasi kadar dogal bir sey yok. Gidemeyenler icin de elden ele dolasan dugun kasedi gelenegini yasatabilir.

Sorun evde kalmislarin bu insanlari kiskanmasi olabilir bence. Bon bon bakarsiniz sizde ahaha. *