bugün

(bkz: çakma vaudeville for vendetta)
(#5534820)
(#5534824)
(#5534827)
(#5371466)

entrylileri ile beni benden alan , gece gece aglamama sebep olan yazardır. aslında ağlama sebebim (bkz: #9237473) budur. experimental dostumuz sadece hatırlattı bana.
sözlükte parça parça yazdığı hayat hikayesini aralıksız bir buçuk saatte okuduğum yazar .
yazılarını çok beğendiğim, kaliteli ve akıcı yazan yazar kişisidir.

(#7845867) ile başlayıp devam eden hikayesiyle ayrıca takdirimi kazanmıştır. sadece görme amacıyla gittiğini unutmayıp, gördükten sonra ekstra bir hareket yapmayarak olabilecek en güzel davranışı yapmıştır. kendine yenilmemiştir.
--spoiler--
odamın önüne geldim, kapıyı açtım, o da böyle mi açıyordu odasını, kocaman çantasının omuzundan düşmemesi için bir omzunu yükseltip, anahtarı tutan eline ait omuzunu öne vererek, ne de güzel oluyordur kimbilir, ne de şirindir, suratında ki memnuniyetsizlik ifadesiyle.

ben onu hiç memnun etmedim ki, hep o ifade vardı suratında, o ifadeyi seviyordum ben, o ise o surat ifadesiyle söylemişti senden ayrılıyorum diye, ben ise o surat ifadesine tekrar aşık olmuştum tam o ayrılırken benden.
--spoiler--
-insidon-

1. bölüm: (bkz: insanın sözlükte yazdıkları yüzünden terkedilmesi/#9226525)
2. bölüm: (bkz: sevgilinin evinden kovulduktan sonraki 5 dakika/#9226527)
3. bölüm: (bkz: sevgiliden ayrılınca tatile çıkmak/#9234833)
4. bölüm: (bkz: bir samimiyetsizlik timsali olarak butik oteller/#9250706)
5. bölüm: (bkz: ticarethane ye çevrilmiş tarihi kasabalar/#9297356)
6. bölüm: (bkz: athena tapınağında athena ile karşılaşmak/#9297361)
7. bölüm: (bkz: hiç tanımadığınız bir kızla şarap içmek/#9301192)
8. bölüm: (bkz: tek hürmüz e yedi koca olmak/#9379496)
9. bölüm: (bkz: uyurken ağlamak/#9400720)
(bkz: ne yaptın sen yeğen yav)
"hayatından sevgili kelimesini çıkarın geriye ne kalır?" sorusunu akıllara getiren yazar...
(#9400798) insidon entry dizisiyle tanıdığım yazar. yazarlığın hakkını verenlerden, hakikaten şükelaymış. tebrik edilesi*.
sözlüğümüzün en iyi yazarı.
(#8961195)
(#8960066)

kesinlikle dahiyane...
en çok beğenilenleri okunmaması gereken yazar. okumayın. olan olmayan dertlere gark ediyor. klavyeye ağlamak diye bir entry de bekliyorum. eyvallah.
aynı gün doğduğum adam. güzel bir ajda şarkısı ile doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

http://fizy.com/#s/1luh0m
unutmaya çalıştığım duyguları tekrar hatırlatan yazar.
(#5489105) hayat hikayesinde kendi hayatımdan kesitler bulduğum yazar. şükela yazıyor, takipteyiz efenim.
disconnectus erectus olduğundan şüphelendiğim yazar.
geç keşfettiğim, kaleminden mürekkep yerine altın yaldız damlayan yazardır. takibe alınmıştır efenim.*
güzel yazıyor efendim. okunur ki bu.
(bkz: #5367230) ile döktürmüş yazar.
yazsa da okusak yazarı.
(bkz: havalimanında ağlamak)
(#5371466) entrysini okuduğumda "eee hani devamı?" tepkisini verdiğim yazar.
serileri takipteyiz efendim.
sabah sabah sağlam bir sövdüğüm yazar. kendimi tutamadan okudum birkaç yazısını, tüm haleti ruhiyem çöktü bu kasvetli havada iyice.
cv sini merak ettiğim, eğitim bilgilerini de içeren kısa özgeçmişini yazarsa sevineceğim yazar. *
3 aydır sözlüğe girmeyen yazar.. beklemedeyiz.
çok kaliteli bir rakının, insanın boğazından yağ akması gibi. yazdıklarının insan beynine etkisi.
yazılarını ilgiyle okuduğum, akıcı, kendini sevdiren ve kendine bağlayan tarzı olan yazar. böylesi az gelir. dolayısı ile bir an önce tekrar yazmaya başlaması gerekir. geri dönüşünü beklemekteyim.