bugün

genellikle müzik dilinde kullanılan bir sözdür.
ing. deneysel
üçüncü nesil bir yazar.
progressive rock müzik anlamına da gelir. ayrıca yeni, taptaze bir yazar.

edit: üçüncü nesilmiş. aktiviteleri yeni, o bakımdan yani. *
(bkz: experience)
(bkz: #3242348) nolu $ukela entrysi ile yaslandigimi hissetmeme sebep olmus nesildas yazar.
(bkz: experimental industrial funeral doom metal)
klasik olarak giriş, nakarat ve sonuç bölümleri olmayan deneysel müzik.
ev leblebisi demiş ve büyük ihtimalle şu sözlükte okduğum en komik entrynin sahibi olmuştur..
sempatik sozluk yazarı. tespitleri cogu zaman doğrudur.
zaman zaman sözlükle dertleşen yazar.
küçük kızları arabasına atarak evlerine bırakan orta yaşlı yazar. * *
şaka bir yana 2009 bahar şenliği zirvesine emeği geçen, bizi evimize, kapımızın önüne kadar bırakan, kapıyı çalıp annemize teslim eden centilmen yazar.
arabasından bende istiyorum o ayrı bir mevzu elbet.
ayrıca araba kullanacağı için içki içmeyeceğini söyleyerek biz küçüklerine örnek olmuş abimiz aynı zamanda.
çok saygı değer mühendis. börek yapıp önüne bir tepsi koyulası yazar.
müsait bir zaman da rakıyı ve balığı alıp bizim eve gelmesi beklenilen yazardır. zaten 3 yazar var bizim evde* direk rakı balık zişrvesi oluşur diyerektek sesleniyoruz.

park görevlisine ya da köy halkına benzemesi sebebiyle zirvede bizi yusuflatan yazardır. kavunlu votkayı icat ettiğini iddia etse de kimseyi inandıramamıştır. *

bizi alkole doyurmuştur. borcumuz borc
zirveye ateş almaya gelirmiş gibi gelip, experimental diyip birden yanımıza oturmuş yazar kişisidir. gecenin ilerleyen saatlerinde gayet hoş sohbet bir abimiz olduğunu göstermiştir kendisi. her şey için teşekkürler ediyoruz.
zirveye geç katılmasana rağmen ortamı haraketlendirmiş, zirve bitiminde abiliğini göstermiş değerli bir yazardır.
zirve dönüşünde vedalaşamadığımızdan içime dert olmuş yazardır. biz ayıp ettik sen etme denilesidir. her şey için teşekkür eder, bir sonraki buluşmada istediğin rakı balık olsun der noktamı korum ve enter'ıma basarım. her şey senin için.***
kişilik analizi ve karkter tahlilleriyle dekoder kisvesine bürünmüş, zirve alanına pat diye girerek dağılın len edası vermiş yazardır. **
uaral adlı doom metal gurubunun vokalleri için söylenebilecek kelimedir.
3. nesil, meslekdaş sayılabileceğim yazardır. çok az sohbet etme şansı bulsak da dizi olayını aşmış olduğu belli.
her zirveye lazım, saygıdeğer bir abimizdir kendisi.. saklandığımız parka aniden gelişiyle yarattığı panik dalgasını kısa sürede yaydığı güzel enrjiyle silmiştir.. * *
bu zirve şeysine katıldığı anda ağzından dökülen "bakunin" sözcüğüyle verdiği mesajı almanın yanında, harekete geçemememe muhtemel sebep can sıkıntısıyla ilerleyen anlardaki tatlı sohbet girişimlerini de piç etmek suretiyle yaptığım "robotluğa" getireceğim özrü, zaten bu sert çıkışla kendisi geri çevirmiş bulundu, yapacak bişi yok. fekat geç saatte başlamış bi lynch sohbetinin, estetik, drama, ve bana kafayı yedirteyazmış "existantialism"le doruğa ulaşmasını isterdim. olmadı, önümüzdeki zirvelere bakıcaz(burdan açık kapı bıraktım eklemlerimi yağlıycak, beni açabilecek mevzulara dair. he ilgin de yoksa bunnara, he he der geçersin bana baabi. artık birbirini dinleyen insan da bulmak zor ki zaten. bi anti parantez daha(hehe böyle de klişe aşığıyım.))

ayrıca nazik dilekleri için sonsuz teşekkür, ve bilmukabele. yalnız benimkiler onun için, hayatın diger sahasıyla ilgili olabilir ancak: aşk. dileklerimi kabul ederse sevinirim.
Herşeye süpersonik diyen skimsonik yazar.

500. entry'imi önemli bir başlığa gireyim diye düşündüm, sonra tüm narsistliğim ile en önemli benim dedim, kendi nick altıma girmeliyim dedim, heyecanlandım, başlıyorum;

- Kafası karışıktır her zaman, mevsim salatası gibi bir adamdır.

- Kafası vücuduna göre büyüktür, diyarbakır karpuzu kafalı adamdır.

- Saçları yıllarca beline kadar uzundu, döküldüler sonra, ama karizmatik döküldüler, çimleri hiç uzamayan çim adamdır.

- Yıllar önce ekşi'de yazardı, çok eskiden ama ekşi bile yoktu o zamanlar, yazar yazar desktop'ında limon yazan bir text dosyasına kaydederdi. Word'de yoktu o zamanlar. Windows 3.1 gibi adamdır, dos ekranında win yazın gelir o.

- Uludağ ile sözlük olayına geri döndü, ama ne güzel bir yermiş bu diye değil, eski kız arkadaşı sözlük yazarıydı, aman yafşayan olur, ortamda biz de bulunalım diye girdi. Öyle de pis adamdır.

- Pek entry girmezdi başta, lakin kız arkadaşı terkedince, onu andy warhol'un dediği gibi 5 dakika ünlü yapan migros ta aglamak entrysini girdi kalbim acıdı dinlerken. Sonra mesaj kutusu aylarca doldu taştı, her okuyan bu sigarayı acın için içiyorum dostum, bu kadeh sana dedi, dertleşti bir sürü insanla. Kolay ağlayan, sıkça sözlük ile dertleşen sümüklü böcek gibi adamdır.

- Çok okumuş, entel diye tabir edilebilecek, ama concon görünümlü, ama rockçı, ama clublarda kıvırtan, kısacası ne idüğü belirsiz, 1tl'ye 4 çeşit yemek satan lokanta da gelen yemekler gibi adamdır.

- Çok gezmiştir, çokca yurtdışında, çokca yurtiçindedir, karıştırmıştır artık neresi neresidir, otel odalarında tek dostu bilgisayarıdır, ondan dizi izler, film izler, msn'de ona buna dert yanar, sözlük'e entry girer, civilization oynar, boş vakit geçirme ve bavul hazırlama uzmanı, yurtdışından getirilmiş ucuz çikolata gibi adamdır.

- zkimin mühendisi, dötümün yöneticisi, başçavuşun eşşeğidir.

- Bass çalmaktan parmakları nasır tutmuş, kızların ellerini tutmaya çekinen, "elimi tutsaydın önce hayvan herif" nidasıyla pek çok tokat yemiş, şamaroğlanı gibi adamdır.

- 3 ay sonra 30 yaşına girecek, sürekli kendine "30'undan sonra başlıyor hayat hocu" gazı veren, ama hafiften dizleri titremeye başlamış, dışardan süper hayatı varmış gibi gözüken ama içini kurtların ölmeden önce kemirmeye başladığı ceset gibi adamdır.

500. entry'de de bir experimental klasiği olarak şu bakınızı verelim (bkz: sözlük ile dertleşmek)

Edit: experimental klasiği ne ya, 30 yaşında adam senfoni yazmış klasik olmuş, sen hala sözlüktesin gözlüktesin. De git pis herif...........@'
"nerde o eski ramones'ciler" yazarıdır. çok fazla konuşma fırsatımız olmamış olsa dahi votka takviyesi için gecikmeli de olsa teşekkürlerimi ilettiğim yazardır.
#5359115 ile güldüren, gülmekten öldüren yazar. *
'fırat budacı'lık oynayan deneysel bir arkadaş. (bkz: #5365283) *
yazıları ile epey keyifli zaman geçirten deneysel yazar.*
ufak hikayelerden oluşmuş bir kitap gibi, beğeniyoruz kısaca.
üçüncü nesil olmasına rağmen yeni farkettim, kınıyorum kendimi.