bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    4 adet kaplumbağanın lağımda geçirdikleri bir mutasyon sonunda ninja kaplumbağalara dönüşmesi ve başlarında fare splinter usta ile shredder ve ekibinin insanlığı yok etmek için yaptıkları kötülükleri bertaraf etmek için giriştikleri mücadeleyi anlatır. izleyen erkek çocuklara ilk aşklarını da bu çizgi dizi de tattırmıştır (bkz: april). 4 ninja da farklı silahlar kullanmaktadır ve farklı karakterlere sahiplerdir ama en önemli ortak yanları pizza yı çok sevmeleridir.
    10 ... devedikeni
  2. 2.
    (bkz: michelangelo)
    (bkz: raphael)
    (bkz: leonardo)
    (bkz: donatello)
    7 -1 ... devedikeni
  3. 3.
    Bu kaplumbağaların rönesans dönemi sanatçılarının isimlerini taşımaları da ilginçtir.
    9 ... yıllaryılı
  4. 4.
    ninja kaplumbağalar.donatello, leonardo, raphael, michaelangelo,* * adlarındaki dört tane mutasyona uğramış kaplumbağadan müteşekkil, iyilerin dostu, kötülerin düşmanı şirin yaratıklar. bunların ustaları da (bkz: splinter usta) evrim geçirmiş bir fare idi. bir ara türkiye'de de meşhur olmuşlardı * sanırım şimdi eskisi kadar popüler değiller.
    4 ... mahoni
  5. 5.
    en sevdiğim elemanı donatello olan gençliğimizin efsane çizgi dizisi.
    5 ... trinfr
  6. 6.
    müziğinin sonunda söylenen "heroes in a half shell,turtle power" cümlesini hala çok sevdiğim çizgi film.
    5 ... ztanyas
  7. 7.
    cumartesi sabahları kalkıp izlediğim çizgifilmdir ninja kaplumbağalar...
    resimlerini de pek iyi çizerdim. okulda bana çizdirirdi millet.. o kadar çok talep vardı ki, parayla çizmeye başamıştımdı
    2 ... delikanlımühendis
  8. 8.
    hala seyrettiğim cizgi dizidir.
    1 ... karpuzkabugu
  9. 9.
    (bkz: küçük emrah)
    (bkz: küçük ibo)
    (bkz: küçük ceylan)
    (bkz: küçük atilla taş)*
    2 -4 ... phyxius
  10. 10.
    dört veledin bir araya geldiğinde kesinlikle oyununu oynadığı sen şu ol ben bu olayım diye kavgaların meydana geldiği efsanevi çizgifilm.
    2 ... darkwhisper