bugün

Bundan teee 12 sene önce evet dedim. iyi ki demişim. Muhteşem bir eşim muhteşem bir hayatım var. Biz dışında hiçbir kimse umrumuzda değil. Hayat bizim hayatımız. Hiç kimseyi karıştırmadığımız gibi kimsenin de hayatına karışmıyoruz. Aynı dili konuşuyor aynı şarkıları söylüyoruz. Eş dost ve olayı da selam selâm. Mesafe her zaman güzeldir. Düğünümüz vs hiçbir şeyde büyükler karışması sonrası da biz karıştırmadık. O mesafeyi kurun ve hayatınızı yaşayın.
bir başarımıdır ?
Bu zamanda iyice düşünüp taşınmadan yapılmaması gereken iştir.

"Ay hadi bir evleneyim ya." diye yola çıkılırsa birkaç yıl içinde o kadar masrafın içeri kaçma ihtimali çok yüksektir.
ömrü uzatıyormuş.
true nickli yazar kardeşimizin büyük hayali ve hedefi.
Doğru kişiyle yaptığı takdirde insanı mutlu eder. Evleneceğiniz kişinin size sevgisinden daha çok saygısı olmalı. Onun dışında da başka bir hayatınız olduğunu bilmeli, yerine göre davranmalı, sizinle evli diye kendini sizin sahibiniz sanmamalı. Diğer bir yandan maddi olarak da zorluk yaşamamak lazım mutlu olmak için.
evlencem az kaldı.
bi karı bulim sadece yeter.
hehe
Boşandıktan sonra gayet güzel ilerliyen süreç.
kadir inanır.
300 - 400 bin tl den bahsediyorlar. Borç ile evlenenler için zor durum. borcu ödeyemeyince kavgalar başlar.
Mide bulandırıcı aktivite.
Samimiyetle sevinerek evlenen insanlara acıyan gözlerle bakıyorum.

Ama zaten çoğu evlenen hava basmak başkalarını ezmek için sırıtıyor düğünlerde.

Hayat cehennemdir.
Türkiye'de 2 kişi arasında değil, sülaleler arasında gerçekleşen eylemdir.
Yani siz birini sevip evlendiğiniz de, o kişinin akrabaları da artık sizin aileniz gibi oluyor.
Çat kapı gelirler, borç isterler, sizi tartışmaya çekerler.
Böyle bir şey işte.
mesela bu yastan sonra ben evlensem evlendigim kadinla annem benden once sevisir.

hep heyecan hep sevinc.
Evlilik birbirini seven iki kişi arasında olur. O evliliğin bir kapısı vardır ve o kapı iki kişi dışında herkese kapalıdır.
başlığı görünce true sandım.
şu zamana kadar kendi iq seviyeme yakın bir karşı cins ile tanışmadığım için henüz tatmadığım birliktelik.
Her zaman hayırlısı ve kolaylıkla yürütüleni için dua ettiğim birliktelik, Dengeyi kurma sanatı.
kız yok ki yakışıklı genlerimizi aktaralım.
paranız ve eviniz yoksa kendinize yapacağınız en büyük kötülük.
iki kişinin birbirleri için iğrenç birer nesneye dönüşmelerini sağlamak üzere, mümkün olan ne varsa yapmaktır.
(bkz: arthur schopenhauer)
Er ya da geç başa gelecek olan şeydir. Maharet geciktirebilmektir.

Aynı şey gibi, ölüm.
görsel
kaçınılmaz son.
aklı başında olan adamın yapmayacağıdır.
güncel Önemli Başlıklar