basrollerini tardu flordunve berna laçinin paylastığı 4 yıl kadar önce yayınlanmıs eglenceli tv dizisidir..
(bkz: karate hocası gay ev arkadası)
Kendi evinizde tanımdaığınız birine verilen iki isimden biri,, diğeri için

(bkz: hırsız)
Bir dizidir.Eve gelen karatecinin halasınında mısırdan gelmesiyle karışan hayatlarını anlatır.
dizinin müziğindeki sözler şöyledir *
hey yabancı söyle bana sen kimsin
benim evimde ne işin var öyle misin böyle misin
annam babama kocam dedim sokakta görsem tanızamdım
denize düşen yılana sarılır ama hiç şımarma adamım değilsin.

hişşt kadınım psikolog musun nesin
iyi ki oda istedim herkese kocam bu dedin
yalanları sen söyledin aleme rezil olan benim
bu şehrin delikanlısıyım ben siyahkuşak kareteciyim
jenerik müziği pek bir sayko olan dizi.
[kat: diziler]
kanal d'nin her yıl arayla verdiği tekrar bölümleri tekrar faaliyete geçmiştir.
berna laçin ve tardu flordun'un başrol aldığı , zamanının en iyi dizilerindendir. zaman zaman tekrarları verilir , hatırlatılır.
an itibariyle kanal d de bilmemkaçyüzüncü defa yayımlanan dizi. kesinlikle şikayetçi değiliz.
ermeni, rum gibi azınlıkladır.
--spoiler--
benim evimde ne işin var öyle misin böyle misin
--spoiler--
diyo ya jenerikte. öyle misin böyle misin derken top musun demek istediğini yeni anladım lan daha. bu dizinin hiç ilk bölümlerini izlememiştim. tardu flordunu gördükçe la ne biçim kareteci bu diyodum gaymiş meğer.
ayşecan tatari'yi hayatımıza sokmasını saymazsak fena dizi değildir.
jenerik müziği için;

http://ulu.so/u7ys1m
en iyi, jenerik müziğe sahip dizilerimizdendir!..
--spoiler--
şiştt kadınım psikolog musun nesin ?
--spoiler--
benim evde ne işin var öyle misin böyle misin annem babama kocam dedim sokakta görsem tanımazdım.

benim için bunları ifade eder, akıldan da silinmez.
jenerik şarkısını çoğumuzun ezbere bildiği sevdiğimiz eski dizilerdendir.
güzel bir komedi dizisiydi. ne zaman hişt sesi duysam aklıma jenerik müziği gelir. berna laçini sevdirmiştir ayrıca.
ne güzel diziydin sen evdeki yabancı..

http://www.youtube.com/watch?v=mKnjfWCdhFU
eskilerden bir dizi.
berna laçin'in adı aslı mıydı, başka bir şey miydi.
(bkz: bunu hatırlayan liseli değildir)
jenerik müzik klibinde 2000 yılında taksim ve istiklal caddesini gösteren dizi. hey gidi taksim hey gidi istiklal 13 yıl geçmiş üstünden vay be.
bunu hatırlayanlar liselidir veya yeni mezun olmuşlardır.
(bkz: ben)*
ne kadar guzel diziydi bu. "turk dizileri cok kotu yeaaa ben izlemiyorom"cu guruha izletilmesi gerekenlerdendir. gerci ben sumuklu sumuklu gezecek kadar kucuktum o zamanlar, belki ondan guzel hatirliyorum ama olsun, eger yillar sonra tardu flordun ismini gorunce gulumsuyosaniz, hala bir dizinin jenerik muzigini ezbere bilip soyluyosaniz, o dizi basarili degil de nedir? eskiden ne guzeldi her sey deyip romantik bir nostaljiyle susuyorum...
severek izlediğim eski dizilerdendir.