bugün

berna laçinin oynadığı "evdeki yabancı" adlı dizide de oynamıştır.bu dizideki haliyle veletler kıllanmasın dizisindeki hali kıyaslanırsa bayaaa bi serpildiği aşikardır.
çocuklar duymasın adlı dizide feminist kız gibi görünmüştür.
gerçek hayatta da çocuklar duymasın dizisinde olduğu kadar çekilmez olan kişi...
gremlin yavrusu gibi bir kızdır,yakından bakılınca aa bumuymuş falan demiştim ilk gördüğümde... deliymiş biraz,keyfine sınavlardan sıfır alıp soora 100 alarak geçmek gibi enteresan alışkanlıkları varmış...italyan liselidir kendisi...
kantin sırasında teletabiiz teletaabizz şeklinde mırıldanır,ben çözemedim...
ayrıca namuslu kızdır,evlenmeden olmaz diyenlerden...
tiyatro sanatcisi aliye uzunatagan`in kizi.
oyuncu değildir,çünkü kendini oynamayı bile beceremez..
kesinlikle berbat bir oyuncudur.gözlerine su dökmeseler ağlıyor mu gülüyor mu anlayamazdım o derece.
Oyunculuk yapmasa daha iyi olacak dediğim kadar berbat oynayan bir oyuncu.
nişantaşında yanından yaşlı bir bayanla bir renault 5 in içinde gördüğüm aktris kişilik .
* * *
(bkz: piyon)
ergenlik dönemini tv ler önünde geçiren boktan bi oyuncu..
çocuklar duymasın dizisinde oynamış bayan oyuncu.
oyuncu denemeyecek kadar kötü bir performansı vardır.
berbat bir şekilde ağlayan oyuncu kırmasıdır.
sol frame'de görünce ekranlara döndüğünü sandığım. yüreğime iniyordu lan böyle şaka mı olur.
soğuk nevale dedikleri cinstendir.
çocuklar duymasın'ın yeniden çekilecek halinde oynamayacak insandır. onun yerine hayal garip oynayacaktır. Sanmayınız ki büyümüş de öyle olmuş. Alakası yoktur.
dünya tatlısı bir insan. çok da eğlenceli bir kişi. öyle söylendiği gibi gıcık asla değildir, önyargılarınızdan kurtulun. eğitimli, donanımlı ve konuştuğu zaman herkesin bayıla bayıla dinlediği tatlı arkadaşım.
(bkz: dağılın lan)
kendisinden haber alınamayan arkadaşım. *
bir zamanlar bana çılgınlar gibi aşık olan ama pas vermediğim arkadaşım.
-hakkaten bi ayşecan tatari vardı harbi noldu ona
+o kim laa
-bende bilmiyorum onu soruyorum sol frame de gördüm harbi noldu ona
+?!?!?!
savruk hayatı ve güzelliğini kaybetmesi ile kariyerine artık yardımcı oyuncu olarak bile devam edemeyeceğini düşündüğüm oyuncu.
hala tatlı bir kız.
(bkz: arkadaş ne entry girmişim)
(bkz: meğer herkes ne doluymuş)
AMERiKADA OYUNCU KOÇLUĞUYLA ALAKALI MI NE O TÜRDEN BiR EĞiTiM ALDIĞI iÇiN TÜRKiYEDEKi TEKLiFLERDE OYNAYAMAYAN ARKADAŞIM.

--YERSEN--
şişli terakki mezunudur bir arkadaşın arkadaşıydı öyle hatırlıyorum. nerden geldi lan aklınıza harbici?