bugün

(bkz: orgazmdan daha zevkli anlar)**
buzlukta bi süre bekletilip yendiği takdirde çıtırdayan kabuğu hafiften magnum etkisi yaratmaktadır ki sıcak yaz günlerinde "hiç bi şeyle diğişilmezzz" :-)
kinder pingui'den bile güzel olandır.
bir ısırık alındığında, salak bir gülümsemeyle etrafa bakmana sebep olan inanılmaz bir tattır.
favori aburcuburdur. harikadır, evlere şenliktir.
her ders arası 2 tane yemekten şeker hastası olabileceğimi düşündürten mükemmel lezzet.
3'lü ekonomik paketin bile yetmediği lezzet.

3x3 alınca tadına anca doyuyorsun, yok böyle bişey.
muhteşem bir eti ürünü. Bir çikolata sevdalısı olarak çok sevdim.
ilk kez Uludağ üniversitesinde inovasyon sempozyumunda tattığım harika eti ürünü.
aman allahım...
çok büyüktü beklentilerim. neticesinde sözlüklerde ağız sulandıran entryleri okuduktan sonra insan ister istemez yediğinde tropikal ormanlarda balonla gezintiye çıkacağını falan bekliyor. ama gel gör ki bazen o ormanlardan şahin k çıkabiliyor, neyse bu ayrı konu...

sabah sayılabilecek saatlerde gittim markete önce sabah kahvaltısı niyetine 4 peynirli poğaça aldım. ardından browni intense mi aldım tabi. ilk defa yiyecektim heyecanlıydım. acaba kasaya götürmeden tatsam mı diye de düşünmedim değil. ama yok kıroydum ama o kadar da değil.

dışarı çıkar çıkmaz iki hamlede bir kaplanın ceylanı yediği gibi ağzıma attım. tadını madını alamadan mideme götürmüştüm güzelim keki...

ve benden çıkan ilk ses: bu muydu lan? bu muydu yok böyle güzel yok şöyle güzel dediğiniz kek hiçbir şey anlamadım vallahi bildiğin normal browni bu!

sinirli bir şekilde eve vardım. üstüme tekrar pijamalarımı giydim geçtim televizyonun karşısına fb tv de cengiz çandar ın fb-gs hakkında ki pek de katılmadığım yorumlarını dinleyerek peynirli poğaçamla, ıce tea şeftali mi götürüyorum mideme yavaş yavaş tadına vara vara...

ve sıra geldi yemek sonrası abur cubura. sözlükte o kadar gaza gelmişimki çok sevdiğim abur cubur çeşitlerinden bile yalnızca tek çeşit almışım o da intense... hem de 7 tane. bilseydim eti topkek alırdım diye de iç geçirmiyorum değil hani.

verhasıl mecburen yiyecektim. bari ortamı iyi hazırlayım da rahatıma bakayım dedim. uzattım ayaklarımı yayıldım bi güzel boşalattım beynimi, sonra doldurdum huzurla ve açtım intenseyi.

attım ağzıma, aman allahım, aman allahım.

bu ne güzellik, bu nasıl bir sanat eseri, bu nasıl bir şaheser. yarım saat önce sıradan bir kek gibi gelen intense güzel ve huzurlu bir ortamda yayılarak yediğimde beni resmen lost adasında kate le başbaşa ateşin etrafında sucuk yediğimiz an gibi bir ana götürmüştü.

tebrik ediyorum eti. harikasın.
tek rakibin ferrero rocher.
tadıyla, kokusuyla, görüntüsüyle beni benden alan eti'nin yeni çikolatasıdır * .
(bkz: hastasıyız)
bağımlılık yapan lezzet. daha da iyisi reklamında özge özpirinççinin hayvansı hareketleri yok. gerçi reklamı var mı bilmiyorum ama zamanının bonibonu olabilitesi olan aburcubur.
hemen bitmemesi için yavaş yavaş yediğim..içindeki kekine dışındaki çikulatasına hasta kaldığım eti ürünü.. bi çok markette kalmayan hemen satılan sorudğumda ' kalmadı yarın gelcek' cevabını aldığım kek
not: aç karnına yendiğinde tadı daha güzeldir.tokken çok ağır gelebilir
muhteşem bişe . etiyi seviyorum.
reklamını görünce magnum yine neler yapmış demiştim.
yaratıcılık ölmesin.
ac karnina yendigi zaman mideyi mahveden guzel sey.
daha önceleri neredeydin? diye sorduğum yendikce yenesi gelen mükemmel çikolatamsı kek.
Hayatın tadı.. Çikolataların efendisi.
(bkz: azdıran reklamlar)
o ne reklamdır öyle, sanırım senaryolar karıştı, başka açıklama getirmek istemiyorum.
bu arada keki aldım, dadına baktım, e güzel, yenilebilir.
seni çok seviyorum eticim. seninki gibi olmuş annecim
(bkz: eti)
küçücük, minnacık kekçik, ebatlarının büyütülmesini istiyoruz, iki ısırıkta bitiyor.
(bkz: olsa da yesek)
10 numara bir atıştırmalık,kahvaltıdan ve akşam yemeğinden sonra mutlaka birer tane alınmalıdır.
bitterden nefret etmeme rağmen bayıldığım çikolata kaplı,krema dolgulu kek.tabii mideye aşırı yüklemeden sonra pek cazip görünmüyor
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar