bugün

50 kr fiyat olarak iyi, ancak art arda 4 tane yedim. hiç de demet evgar gibi aşka gelmedim. öyle abartılacak bir yanı yok, güzel bir ürün o kadar.
ilk defa reklamlara hak verdiğim çikolata kek karışımı bi şey.
şuan türkiye'deki en iyi ıslak kek.
kalın ve kısa'nın ince ve uzun'dan daha etkili olduğunun kanıtıdır.

çok gay bi' entry oldu cidden, lakin farklı bi' bakış açısı sunmak istedim.

çok güzel lan cidden bu.
gün itibariyle 60 kuruş olmuştur.

(bkz: arz talep dengesi)
adı her duyulduğunda ağız sulandıran, "gecenin bu saatinde.. bulan var bulamayan var, oldu mu şimdi ama?" diyerek sözlüğe sitem ettiren süpersonik kek.
onun yerine zaruretten bayatlamış centro gofret yemek tam bir felakettir ayrıca.

(bkz: mutsuzluk)
pazarlama örneği, bunu anladım. biz haftalar önce keşfettik, iki reklam döndü, kapış kapış gidiyor. medyanın etkisini görüyoruz burada da. ama lezzetli cidden. emeğe saygı ve de +rep.
mükemmel ötesi bir tada sahip eti ürünüdür. bugün 10 tane yedim ve hala önümde bir tane açılmamış paket durmakta.
ufacık bir şey olmasına rağmen, aşırı derecede susatıyor. çok yoğun bir tadı var.
sözlükler sayesinde bedava reklamın mına komuştur.
nereye sorsak hergün geliyor ve ama bitiyor diye karşılık aldığımız etinin yeni ürünü. okadar çok yiyorumki kesin içinde bağımlılık yapan bir madde var
susatmıyor efendim bu. evet. 3-4 tane ard arda yenildikten sonra ancak 1 browni yemiş gibi susuyorum.
hamile olan şahsın yanında ballandıra ballandıra anlatılmış, sonra da market, bakkal, kuruyemişci, tekel ne varsa aranmış bulunamamış kektir. ne çabuk bitirdiniz lan çocuk eksik doğarsa sebep sizsiniz.
hayatında kek yememiş kültürsüz insanların çok övdüğü bir şey. o kadar ucuz ki parası neyse verip tadına bile bakamıyorum. 50 kuruşluk şey yenir mi yahu? zehirlenirsiniz vallahi.
zannedersem yoğun çikolata tadından dolayı erkeklerden çok kadınların sevdiğini hatta taptığını gözlemlediğim harika kekimsi.
çok güzel çok lezzetli eyvallah. ama gözünüzü seveyim nutella gibi bokunu çıkarmayın bunun da.
demet evgar ın hatırı için alınacak kektir.
Harfi yanlış yazdığımdan arayıpta bulamadığım konu.

Yeni çıkardıkları intence ile harikalar yaratan ve sempati topluyan bir marka.

a) browni marka adının gücü.
b) düşük fiyatlandırma ile alım gücü düşük, daha iyisini görmemiş tüketici kitlesine erişim.
c) "intense" gibi anlamlı ve hedef tüketicinin hoşuna gidecek başarılı bir genişleme ismi.

(bkz: Ağzımın içinde sevişti ya)
çok lezzetli. tadı nefis.
çok talep görünce zam gelmiş üründür. bugün 60 kuruş olmuş.
güzel ama reklamdaki gibi sesler çıkartmıyorsunuz yerken. Çikolatalı kekimsi.
fakirler de kek yesin mottosuyla piyasaya çıkmış şey. kekle uzaktan yakından alakası olmadığına eminim.
marketlerde kasanın yanında okey kutusunun bitişiğinde gördüğüm kekimsidir. tadı güzeldir. pekiye benzemektedir. vişnelisi olsa bi kutu alıp eve götürülesidir.
ülker - peki nin bir adım ötesine geçmiş sevgili ürün. *
vişnelisi olursa oldukça hoş olacak kek. aynı zamanda marketlerde çoğunlukla kurumuş bir vaziyette olduğundan her biri aynı kıvamda değildir. her ne kadar çabuk kurusa da oldukça lezzetldir, art arda beşer altışar yenebilir.

sonuçta kektir, kutsal, olağanüstü bir şey değildir, bu nedenle abartılmaması gerektiğini düşünüyorum.

kısacası güzeldir, alınız, yiyiniz.
güncel Önemli Başlıklar