bugün

entry'ler (901)

üstünde seni seviyorum yazan battaniye

sap mısınız! geceleri ısınıp uyuyabileceğiniz, sevgi sözcükleriyle kendinizden geçeceğiniz biri yok mu? işte yeni nesil yalakşuk battaniyeleri tam size göre.

göz göze gelinen hamamböceğinin aklından geçenler

- öhöm. iyi günler efenim. bendeniz banyonuzda bir renk olsun amacıyla eee.. şiddet çözüm değil bakın oturup konuşabiliriz.

chat yapan eşini öldüren adam

pırt yapan eniştesini ne yapmaz.

en güzel kız isimleri

(bkz: ekin)

liseye yeni başlayanlara tavsiyeler

gidip de ebenizin nikahındaki yerleri yazmayın. kaçımı geçimi rahat merkezde bir yerler olsun.
edit: çok güzel. başlık üstüme kaldı yine.
bi daha edit: hayır cümleyi düzgün kuraydın bari başlayacaklara yazarlara ne amk.

suratı hep 5 karış asık olan hemşireler

(bkz: suratı 7 kulaç süzük hemşireler)
(bkz: suratı 12 adım büzük hemşireler)
(bkz: suratı 2 boy bülük hemşireler)

bir kalpte birden fazla kişinin olması

ey tanrım bana üç tane...

evlenme teklifi alınca ıslanan kız

o kadar yıl bekleyince heyecanlanmıştır. ya da evlilik boyunca gireceği ilişkinin haddi hesabı olmadığı için açık çek almışçasına tahrik olmuştur.

belinde gamze olan kadın

cinsel kuvveti temsil eder. şişman zayıf demeden herkeste bulunabilen bir hededir. bir nevi bikini tamamlayıcısıdır.

eli öpülesi insan

(bkz: kadın anam)

zırrıkı

zenneyi andırıyor. o tefle darbuka karışımı tırrıkı tırrıkı tırrıkı tırrık sesi alıp sözcük yapmışlar gibi. rakı eşliğinde eşe dosta hitap edilesi bir durumu var.

yatağın soğuk tarafını ısıtmak için yöntemler

yatakta kendinden sağ kalabilen boşluk bulabilen insanların mühim sorunu*

enlemesine dönen yorganı düzeltmek

pisa kulesinin bulunduğu meydandaki o çok ünlü italyan restoranlarından birinde ünlü bir pizza şefiymişçesine havada ayakla döndürülen o yorgan sağa sola kaçtı mı, yere değdi mi gecenin bi vakti sinir zafiyetine bile yol açabilir.

gogol bordello

çingeneler zamanından sonra immigraniada'nın klibini de izleyince çingene olasımı getiren grup.hala da isterim.

zeki kıvırcık saçlı fındık burunlu kumral kız

efendim?
edit: kumrallığı sil.afroyu otuttur. bi de şişko bi beden koy ama.

yabancı dizilerin yarattığı en iyi karakter

how i met your mother- barney.

bu ülkede kaliteli müzik yapılamamasının nedenleri

pardon? arkadaş türkiye'de müziğin durumu ne alemde du bakiim diye gidip sikim sokum sitelerde arama yaparsan ulaşabileceğin sonuç bu zaten ne bekliyon ki? bu kadar çeşitliliğin içinde müzik bitmiş diyebiliyorsun ya..bravo dostum.

yalnızlık

iyidir iyi. melankolini yaşasın dibine kadar.

sözlük yazarlarının ruh halleri

uzaklaşma arzusu içinde.

lise koridorundaki kalorifer peteği

tüm nöbetçi hoca götlerinin tadına bakmış petek. dayanmadan edemiyolar arkadaş.