bugün

bildiğin orospu çocuğudur.
vay amk mod on

seni kimler aldı
yılbaşında kimler bafiliyor seni..

vay amk mode off
aslında yeni ilişkiniz için çok önemli bir araçtır eski sevgili. nasıl mı?

mesela yeni sevgilinizin yapmasını istemediğiniz bir hareketi mi var? ve o hareketi yapmamasını doğrudan yüzüne söyleyip kırılmasını veya kavga çıkarmasını istemiyor musunuz? işte tam bu esnada eski sevgili devreye giriyor. başlıyorsunuz eski sevgiliden konuyu açıp, yapmasından nefret ettiğiniz hareketlerini sitem ederek yanında anlatmaya ve bu hareketleri anlattıkça ona hakaretler yağdırmaya. tabi yeni sevgili de fazlaca saf değilse nelerden nefret ettiğinizi anlayıp bu hareketleri yapmamaya özen gösterecektir. sizin için değilse bile, ayrılma durumunda böylesine acımasızca arkasından konuşulmaması için...

yani kısacası; kızım sana söylüyorum gelinim sen anla durumları için birebirdir.
bir an önce unutmak için uğraşılması gerekendir.
isvicreli bilim adamlarının yaptigi arastirmalarin neticesinde, bir vatandasin eski sevgilisini unutabilmesi için iki adet antibiyotik mevcuttur. bunlardan ilki "zaman" diğeri ise "başka insan" dır. geçerliliği %100 olarak ispatlanmis olan bu iki yontemden hangisini sececeginize karar vermek, tamamen ilaci kullanicak olan sahsin kişiligi ve karsilasilacak olan yan etkilere verecegi tepkidir. sabretmeyi başarabiliyorsanız diyorsanız, "zaman" tam da sizin için. zira bu ilaci kullandiginizda ortaya bazı yan etkiler cikabilir. bunlardan başlicalari; mala baglamak, amı gotu kaybetmek, osbir cekmekten dolayı peniste yaralara sebep olmak... örnekler coğaltilabilir. yok "ben sabırsız adamım, osbir cekmek bana göre değil" diyorsanız ikinci ilacımız olan "başka insan" tam da size göre! bu ilacin yan etkilerinin, ilk ilac olan "zaman"a nazaran daha az zararlı olduğu ve en cok tercih edilen ilac turu olduğu istatistikci arkadaslar tarafindan dile getirilir. lakin bu ilac, ilk ilacımıza göre biraz daha masrafli ancak çok daha keyiflidir. pahalı olan her zaman iyidir mantığından gidersek, nacizane tavsiyem ikinci ilaçtır. veya siktir edin isvicrelileri, kalbinizin sesini dinleyin.
çok acıdırki bir çok şeyi bir arada yaşarsınız, hayalkırıklarını, ümitleri, sevinçleri birde kendinizi en zayıf yönlerinizle açtıysanız o kişeye. çok anlmasızdır. bu kişi gider eski sevgili olur geriye hiç bir şey kalmaz sanki yaşananalar hiç var olmamış gibi devam edersiniz hayatınıza. burda dikkat edilmesi gereken taraf aşk acısından bahsetmiyorum, her şey biter ilişklerde. o değildir sorun. herşeyiniz olan bir kişi bir gün sonra hiçbir şeyinizdir acı olan budur sadece. birde nefes aldığını bilirsiniz başka bir yerde hadi ölmüş olsa anliyacağımda bu anlamzsızlığı yaşarken zor oluyor be.
unutulmuş sevgilinin ta kendisidir.
bir tek eski sevgilim var, ikinci sevgilim eşim oldu, iyi ki de oldu.

eski sevgili hoş bir anı, yıllardır görmedim, umarım mutludur.
aradan yıllar geçmiştir, o yıllarda hiç karşılaşılmamıştır. belki iki taraf da yeni hayatlar kurmuştur ya da kurmaya çalışmıştır. artık hissizleştiğini artık canının acımayacağını düşündüğün anda ilk karşılaşma gerçekleşir, sonuç: günler süren sessizlik, sadece sessizlik. bu orda kalmaz bi daha bidaha defalarca karşılaşırsın çok kısa bi zaman dilimi içinde. her seferinde biraz daha ölürsün belki de. yıllar sonra yeniden anlarsın onsuz hayat boşmuş .
ve bigün bi şekilde hayat sizi yeniden bi araya getirir, hayatın geçtiği bu kıyaktan sonra ilk yanyana geldiğiniz an bi daha anlarsın ona ne büyük anlamlar yüklediğini. konuşamadığından, ağlayamadığından, hatta sarılmak için yaklaştığında elini kolunu nereye koyacağını bilemediğinden anlaşılır bu. böylelerine sadece eski sevgili deyip geçmek mümkün değildir işte. hayattır, candır, canandır.
bu aralar kafamı çok kurcalayan kişi. onu her gördüğümde elimdeki kitapları kafasına fırlatmak ve içimde kalanları avaz avaz haykırmak istiyorum ama hiç birşey yapmadan yanından yürüyüp geçiyorum. birbirimize bakıp, görmemezlikten geliyoruz. bu aralar canımdan bezdiysem bir çok şeyle birlikte sebebi eski sevgilidir. unutamıyorum, istiyorum ve seviyorum. ne yapmam isteniyor bu durumda ? zaten susup oturuyorum ama dedikleri gibi aşk acısı illet bir şey..
ne kadar iğrenç biri olduğumu hatırlattırandır.
neyleyim üç günlük ömrümü, bu gönül sensiz hiç güldü mü?
içimden küfrettim sana. aciz insan. uzak dur benden.
eskimeyen sevgili.

her gün sol frame de gördüğümüze göre.
arkadaş kalarak hayatınızın hatasına imzayı çakabilirsiniz.
her gece bu saatlerde sol frame'in başına gelerek geceyi zehir eden sevgili.

yeter amına koyim lan biz de insanız burda! bari izin günümde yapmayın amk.
hiç bir anlamı olmayan insanlardır. en eskisininde en yeni eskisininde. ne özlenirler ne değerleri vardır... eski olmayı hak etmişlerdir... bu yüzden eskilerde kalırkar yok ilk aşkım unutamam yalanı falan tamamen bir ütopyadır... he tabi ayrılıp hala seviyorsan o ayrı.. onun içinde yeni acı derler..eski sevgili demezler nedense.
eski sevgili eskimiştir bırak eskide kalsın yoksa sen eskirsin koçum.
Arkandan konuşmuyorum daha fazla, şiiri de bıraktım.. düz yazı yazıyorum artık, ana avrat.. dümdüz.
adı üstünde eskiiii.
eski olan ama her gün "yeni" maceralara konu olan sevgili türü.
facebookta arkadaşlıktan çıkardıktan sonra tanıyor olabileceğiniz kişiler listesinde çıkarak yaraya tuz basandır.
eski bir hata.
paçana kadar boka batmış hissi uyandıran kişi.
facebook profilinde dolaşıp, her iletisinden paylaşımından kendine pay çıkarılan.
böyle insanlar var, evet. ne ayıp.
ilk sevgiliyse hiç unutulmayacak kişidir.
güncel Önemli Başlıklar