bugün

entry'ler (822)

kadınlarda vajina ve meme olmasaydı

geniş kalça doğurganlığın belirtisidir, erkeği çeken budur. yani 'ben niye göte bakıyorum la ilk, götçü müyüm ben yoksa?' diye düşünmeye gerek yok. içimizdeki ibneleri değil, cahilleri ortaya çıkaran başlık olmuş.

league of legends

tr serverından eu west'e geçiş kalktı mı merak ettiğim. mağazada vardı eskiden, şu an öyle bişey görünmüyo. biri aydınlatırsa sevinicem.

bir kızın seks yaptığını anlama yöntemleri

eğer kızların kendileriyle barışık olmasını istiyosanız bi kere 'namus' kelimesini bi ortadan kaldırmanız lazım. sen kıza daha önce seks yaptıysa 'namussuz' dersen, bu kız ne kadar kendiyle barışık olabilir? nasıl daha önce seks yaptığını itiraf edebilir? sik sik konuşmayın amına kodum yerinde.

teleservice

wi-fi'ı bozulan iphone 4s telefonumu gönderdim şubat'ın 25'inde. mart 13'de telefonumu değiştirilmiş olarak kargoya verdiklerini gördüm, ertesi gün de elime ulaştı zaten gıcır gıcır telefon. diyeceğim o ki, bu servis hakkında önceden çok kötü şeyler okumuştum fakat biraz dikkat edilirse son 2 3 ay içinde yazılıp çizilen şeyler genelde olumlu yönde. ben kendilerini düzelttiklerini sanıyorum, en azından öyle görünüyo. şu an yeni telefonumu sorunsuz şekilde kullanıyorum gayet memnunum. kendilerine de teşekkürlerimi sunuyorum. ayrıca geçen ay da asus bilgisayar aldım, asus'un servisi de onlardaymış, bu olaydan sonra biraz daha içim rahatladı bilgisayar konusunda da.

seni kendime sakladım

(bkz: reckoner)

league of legends

madem herkes sidik yarıştırıyo, ben de yarıştırayım. ekşi sözlük başlığında çoğunlukta oyunsal taktikler verilen veya en azından oyun üstüne tartışılan oyunken uludağ sözlükte sadece dota2 daha iyi diyenlerin geldiği bi başlıkmış. anlamıyorum, ben oynadığım oyun hakkında diğer oyuncuların görüşlerini almak için geliyorum ama hale bak.

golden virginia

bursa'da 'koray spor'un karşısındaki tekel bayinden alınmaması gereken tütün. şayet çakmasını satıyolar. 15 lira göte kaçtı anlıcağınız.

viskiye buz atmak

varsın viskiye hakaret olsun, damak tadımdan daha mı önemli? sikerler viskiyi.

powerpoint

yarrak gibi yazılımdır afedersiniz.

tarkan ın boş bir sanatçı olması

geçmişine bakıldığında, türk müziğine kattığı hiç bir şey olmadığı için doğru olan önerme. işini iyi yaptığı ayrı bir gerçek tabii ki ama işi sanatçılık değil popçuluk. malesef işte, olmayınca olmuyo.

ayrıca, anladığım kadarıyla tarkan'ın türk müziğine kattığı eserleri olduğu görüşünde olanlar var sanırım. hangi şarkılardan bahsettiklerini belirtirlerse sevinirim.

league of legends

türk serverının en büyük avantajı girilemiyo olmasıdır. zamandan çalmaz, sosyal hayattan koparmaz.

bütün hayatın tek şarkılık özeti

(bkz: jigsaw falling into place)

kale kapısını kendine kalkan yapan kahraman

Kaleyi savunmasiz birakan kahramandir.

freddie mercury gerçek bir tanrıdır

Ölmeyen, gorunmeyen, kokusu ve rengi olmayan bi tanrinin yaninda, sicabilmesi, olebilmesi, rengi ve kokusunun olmasi, onu diger tanrilara gore daha inanilabilir kilacagindan dogru olabilecek onermedir.

clash of clans

Online bir ipad/iphone oyunu. Travian'a benzedigini dusunuyorum, her ne kadar hic travian oynamamis olsam da. Hayatinda bu tur online browser oyunu oynamamis biri olarak, beni kendine bayagi bagladigini soyleyebilirim. Goruntu ve efektler gayet iyi, karakterler sirin, kendini sevdiriyo. Turkler oyunda kendilerini pek fazla gosterememis gibi gorunuyo. Dunya siralamasinda gozume carpan tek turk clani var, o da 30 kusurlu siralarda. Ayrica tamamen turkçe oldugunu da soyleyelim. Hem de sacma sapan cevirilerle degil, Tercumeler de gayet guzel.

türkler neden uzaya çıkmıyor sorunsalı

Turkler dunya haritasinin uzerine cizilmis bazi sinirlarin bile otesine gecemiyoken, bu soruyu sormak cok abes. Cogumuzun bildigi 5 6 sehir varken, (hatta bazilari icin bu sadece mahalleden ibaret oluyo) uzay bizim neyimize la? Arabasi olan normal gelirli, icine benzin koyup kendi 'sehri' icinde gezebilen zengin gorunebiliyo buralarda.

uludağ sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

(bkz: 93lüyüm sekste güçlüyüm)*

seni seviyorum ve özür dilerim diyebilen erkek

benim bu. bi sike yaramıyo amına koyim, özür dilerim dedikçe tepene çıkıyolar. o yüzden siktir edin, bi boka layık değil mnakodum kızları.

seksi şarkılar

depeche mode - world in my eyes
massive attack - paradise circus*

nothing else matters

elektro solodan sonra gelen magneto ve wolverine solo bitirir.