1. 1.
  1050 konutlarda bulunan geniş bir bahçeye sahip anadolu lisesi.
  2 -6 ... italiano
 2. 2.
  geniş bahçesi güneşten dolayı kavrulan, zaman zaman şehir çöplüğünün kokusuna teslim olan, rüzgarlı havalarda arka taraftaki patates tarlası görünümlü futbol sahasının yenileştirme çabaları çerçevesinde kaplandığı deniz kumuyla yüz göz olduğunuz bir güzel anadolu lisesidir. yıllardır havuz yapmak gibi bir projesi vardır okul yönetiminin. basket sahası aynamsı kaygan bir yüzeye sahiptir. hala bir atılım yaparak hakettiği yerlere gelmeyi beklemektedir çünkü bütün bunlara ramen öğretmeninden öğrencisine insanı güzel bir okuldur.
  1 ... dionysos nt
 3. 3.
  4 senemi geçirdiğim. geçirdiğim her gün küfür ettiğim nacizene okul. biz gittiğimizde spor salonu yapılacak filan dediler bakıyorum da halen bir şey yok. ama dandik potalarında azimle basket oynanırdı . önce karlar kürenir üçlük çizgisi *, faul çizgisi belli edilir. sonra paten-basket karışımı bir spor yapılırdı.*
  ... hakanimsi
 4. 4.
  kurban bayramı yaklaştığında hep gazinin arka tarafına kurulan hayvan pazarı aklıma gelir.püfür püfür tezek kokardı.ne günlerdi.

  (bkz: cafer genç)
  ... alen markaryan
 5. 5.
  1994 yılında bir grup velinin girişimiyle kurulan, üç farklı okul gezdikten sonra 1050 konutlardaki binasına yerleşen, geniş bir bahçe ve estetik değerlerden uzak bir binadan ibaret olan ilim irfan yuvası. mensup ve mezunlarına ulaşmak için http://www.bursagazi.com
  2 ... phial
 6. 6.
  bursa anadolu lisesinin yanında, diğer anadolu liseleri'nde olduğu gibi pek bir esamesi okunmayan anadolu lisesi..
  1 -1 ... faidelibilgi
 7. 7.
  bana çok uğurlu gelmiş yapıdır. KPSS sınavında derece almamı sağlamıştır..

  (bkz: tüh keşke öss ye de orda girseymişim)
  -2 ... oldu
 8. 8.
  yeni bir okul olmasından dolayı, mezunlarının esamesi yeni yeni okunmaya başlayan okul. her bir mezun gurur duyarak "gazi anadolu lisesi mezunuyum" diyecek. hatta demeye başladılar.
  1 ... phial
 9. 9.
  ortaokul ve liseyi okuduğum güzel okul,çok özledim...
  ... carant
 10. 10.
  hayatımın en güzel, en kötü, en ergen, en sıkılgan, en neşeli 7 yılını geçirdiğim, içindeyken bıktığım ama dışındayken özlediğim okulum. ikinci mezunlardan olmam sebebiyle okul binamızın bitmesini beklerken şşal,mpal,kara mehmemet gibi okullarda misafir olarak bulunmuş gezici öğrenci kavramına öncülük etmişliğimiz vardır. ilk senelerde cart mavi ceketlerin içine sarı gömlek ve mor çizgili kravat kombinasyonuyla kendimizi farkettirmediğimiz ortamda olmamıştır.
  3 ... leigh cheri