bugün

Az evvel instagram'dan duyurduğu, gereksiz karar. Şov programını da bitirmiş, artık sadece dramalarda performans sergileyeyecekmiş.

Şahsen üzüldüm.
(bkz: Bakın bu bir dramdır)
--spoiler--
başlamış mıydı ?
--spoiler--
başlamış mıydı?
(üzgünüm birisi yapmalıydı.)

eser yenenler'in doğru zamanda doğru yerde olduğunu düşünüyorum. birilerine abi çeke çeke ilerledi sanki. bu durum başarısının kendine ait değil de abilerinin elini tutmasıyla mümkün olmuş izlenimi veriyor.
kendi bileceği iş. umarım kitap çıkarmaz.

edit: ya önce ben yazdım! .s
lanet olsun uzun yazmamın kurbanı oldum yine. silmeyeceğim ulan!
Yalan söylüyorsun, yalan.
şov programı zaten boştu ibo ve oğuzhan olmadan eser'den cacık olmaz.
Acun abisiyle küstülerse demek... komik olmadan komedyen olan yegane insan olarak imkansızı başarmıştı zaten. Daha fazla zorlamanın alemi yok isabet olmuş.
''ne zaman başlamış ki bırakmış?'' dediğim durum, lol.

umarım yeni işinde başarılı olur, ne diyeyim.
acun un balonlarından birisi daha patladı demek ki.
Komedyen dünyasının zerre şeyinde olmayan durum.

Bana göre eser hiç bir zaman bir komedyen kategorisine giremedi. Yılmaz erdoğan kontenjanından piyasaya itelenmiş birisidir. çağlar çorumlu'nun olduğu yerde eser'e komedyen demek büyük haksızlık.
Eser kimin eseri? Kitap olur bundan.
Çghbde de skeçlerde sırıtıp dururdu. iletişimi anlatımı da iyi değil. E ne oldu da bu adam ekranda oldu bunca zaman? Tam olarak bilmiyorum ama çghb BKM mutfaktaki varlığı, biraz abi rolüne bürünmesinden kaynaklanıyordu.

Komiklik mevzusuna girmiyorum girmem de.

Bak zor tutuyorum kendimi.

Neyse..
Bunun için önce komedyen olabilmiş olması gerekmiyor mu?

Bu entry i silmeniz için başlığa aynı tarzda girilmiş entrylerin hepsini silmek zorundasınız vesselam.

(Tekrar Canlandırılmış Entry)
tipsiz şişko birinden kurtulmamıza neden olan sevindirici haberdir. evet..