bugün

kurtlar vadisi pusu'ya 104.bölümde sert bir giriş yapmış olan istihbaratçıların ağa babası olarak tanıtılan karakter.
--spoiler--
uluğbey fidan değil sarmaşık,kolu nerde biter bilemezsin.
--spoiler--
şeklinde tanımlamasına abdülhey tarafından mazhar olmuş karizmatik bir karakter.
kurtlar vadisi pusu'nun yeni ve tehlikeli karakteridir.
(#10286594) ve gayet güzel bir hareket olacaktır.
kendisine 5 bölümden fazla şans tanımıyorum! çok hızlı giriş yaptı.
mematinin çocuğu ali mematiyi öldürerek dizideki ömrünü mü azaltmışır yoksa uzatmış mıdır çözemediğim,aslında çok karizmatik bulduğum fena bir karakter.
senaryo gereği toparlanmak için sezonlarca devam edecektir.

(bkz: iskender büyük) oda caniydi ve sezonlarca gözüktü.

oldu bu herif ama çok hızlı oldu yaa. diziye hareket katacaktır.

ama yazıkda oldu mamoşa.
Karizmayla uzaktan yakından alakası olmayan şerefsizin haysiyetsizin önde gidenidir...

Adam Sırlar Dünyası terk beyler ne karizması...
yaprağı yemiş karakterdir.. Artık memati bu adamı siker mi yoksa sabaha mı bırakır göreceğiz.
mematinin, mamoşun pipisinden kalan sünnet parçalarını yedireceği er kişi.
(bkz: bebek katili)
devlet görevlilerine verilen kanun dışı anormal gücün nelere yol açabileceğinin bir göstergesidir.

"devlet bizi korumak için varsa devletten bizi kim koruyacak" sorunsalını akla getirir.

bu sorunsalın çözümü hukuk devleti ilkesine tavizsiz bağlı olmaktır. devlet güvenliği da yasalar dahilinde sağlamak zorundadır , yoksa varlık sebebini yitirir.

çağdağ uygarlık düzeyi denen yerde devlet içinde böyle çakallara yer yoktur.
iskender büyük'ten daha kötü olacağa benzeyen karaketerdir.
kurtlar vadisi'nin bu sezon biteceğini, en olmadı ara vereceğini varsayarsak final boss olabilir kendisi.
bu adam nasıl bir yürek ve daşşak vardır. ulan herkese tek başına posta koydu.
adamı ilk gördüğümde bana doğu eşrefoğlu gibi bir adam geldi diziye dedim.Zira polatın hiç bir düşmanı diziye girer girmez gelmemişti mekanına.Adamdaki kibarlıkta bir karıncayı bile öldüremez dedirtti.
Ayrıca bu adam stv'nin büyük buluşma adlı dizisindede oynamıştı.O ahiretteki adamdı yanlış hatırlamıyorsam.
yahşi batının gay kovboyudur.
edit: niye kötü oyluyorsunuz şimdi. yalan mı?
acıması olmayan, düşmanlarını her ne olursa olsun alt etmeye çalışan, şartları ve zaafları iyi değerlendirmeye çalışan kötü karakter.
şu sıralar kendisine lanet okunan adam. yok böyle bir karakter ya 107. bölüm fragmanında söyledikleriyle dahada bir şaşırtan şahsiyet.
polat'a karımı, oğlumu kaçırmışsın tören mören istemem bir yere gömün. (bkz: adamın bir tarzı var canım)
(bkz: mamoş türküsü)
ben böyle yezitt görmedim.
bu bölüm kurtlar vadisindeki 3 kelimenin birinin "zaaf" olmasına neden olan zaafsız dizi karakteridir. kadından geçtimde oğlunu öldürdü psikopat.
aile ici siddete yeni bir boyut katmis insandir. once karisini sonra cok sevdigi oglunu kursunlayip mefta etmistir.
her ne kadar rolü hoşumuza gitmese de müthiş karizmatiktir.
rolü cuk oturmuş, konuşması enfes...
(bkz: yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır)
Ümit Acar tarafından canlandırılmaktadır.