1. 1.
  almanyadan geldikten sonra turkiye liginde uzun saçlı halleriyle ilk kez beşiktaş forması giyen ardından siirt jetpa denizlispor da ve şu aralar ankaraspor da oynayan uzun boylu milli futbolcumuz.
  1 ... city walk
 2. 2.
  daha izleme fırsatını bulamadığımız yeni transfer..
  ... imitasyon
 3. 3.
  23.05.1979 almanya doğumlu gurbetçi futbolcu. türkiye'ye ilk olarak beşiktaş'a transfer olarak gelmiş. beşiktaş'ta fazla tutunamamıştır. çeşitli anadolu takımlarında oynadıktan sonra bu sezon başında trabzonspor'a transfer olmuştur. yeni takımında ilk gollerini beşiktaş'a iki gol atarak kaydetmiştir. yıllardır hakan şükür'ün veliahtı olarak gösterilmesine rağmen hakan'ın futbolu bırakmamasından dolayı bahsedilen tahta oturamamıştır.
  1 ... fowler
 4. 4.
  bu sezon denizlispor dan ,trabzonspor'a transfer olmuş forvet. hava toplarında etkilidir fakat kesinlikle hakan şükür'ün veliahtı falan değildir. en basit örnek ;
  hakan şükür gibi pres yapmamakta veya yapamamaktadır.
  ... istanbul icin efkar vakti
 5. 5.
  Beşiktaş tribününü susturan golcü.
  ... soner
 6. 6.
  trabzonspor'da "yedek kalmayı sorun ederim" demiş golcu. helal olsun diyorum kendisine ve cok ciddiyim. gına gelmişti "ben bu takımın yedek kulübesinde de otururum", "hocamın kararına saygılıyım"," x takım cok büyük yedek kulubesinde bile oturmak sereftir" diyen ezik futbolculardan.

  herif yedekten cıktı ve oynadıgı bütün maclarda gol attı su ana kadar helal olsun diyorum tekrardan. kendine güveni saglam bi herifmiş.

  inşallah bu hafta galatasaray'a da takar 20-30 tane...
  2 -1 ... morsiyah
 7. 7.
  beşiktaş attı ama galatasaraya gol atamayacak olan futbolcu.

  edit:kıçıma girebilecek bir entry'dir.
  1 -3 ... tsigalko
 8. 8.
  beşiktaş'a iki gol attıktan sonra aynı tarifeyi galatasaray'a da uygulayan golcü.
  1 ... krmyrdsn
 9. 9.
  galatasaray'ın crouch konusunda önlem alması gerektiğini göstermiştir
  1 ... kamyoncu dervish
 10. 10.
  turkcell super ligindeki 6. golünü atıp fatih terim e ellerini yana doğru açıp daha ne yapmamı bekliyosun ; şeklinde trip yapmış golcü.
  ... serander