bugün

kadınlar tarafından hepsinin aynı olduğuna inanılan güruh.

erkek sevgilisini ihmal ediyordur.
kadın1: beni çok ihmal ediyor.
kadın2: erkek milleti değil mi hepsi aynı.

erkek sevgilisine romantik gelmiyordur.
kadın1: ya insan bir çiçek almaz mı?
kadın2: erkek milleti değil mi benim ki de aynı.

erkek sevgilisine çiçek almıştır.
kadın1: bana çiçek almış.kesin başka biri var.
kadın2: erkek milleti değil mi topunu at denize.
bu milletin her ferdi için ne kadar " bu sefer farklı " derseniz o kadar başlanan noktaya geri dönersiniz.dönme dolap gibi bir şey işte.uzaktan baktığında ışıl ışıldır,sizi cezbeder hemen atlarsınız ama işin suyu çıkıp biçilen ömür dolunca başladığınız yere geri döner kustuğunuzla kalırsınız.
(bkz: kadın milleti)

kimi yörelerde de

(bkz: karı milleti)
bazı çeşitleri vardır, kadına dayanamaz kapı dışarı edilince psikolojileri bozulur, sanki bir daha başka kadınla beraber olamayacakmış gibi. bir güç gösterisine girerler bu tipler, kimi okuduğu bir iki kitapla zekasını konuşturmaya çalışır, kimi de spor yaparak atletik bedenini göstermeye çalışır v.s... isim vermek istemezdim ama yılmaz morgül gülben ergen den ret cevabı alınca, nihat doğan seda sayan dan ayrılınca bu psikolojiye girdi.
ötükeni kendilerine merkez edinmiş ve ötüken çevresinde kurulmuşlardır. avcılık ve toplayıcılıkla yaşamlarını sürdürürler. vahşidirler. doğal yaşam koşullarına uyum sağlamış, daha iyi avlar bulabilmek amacıyla kendilerine yollar inşa etmişlerdir. avlarını daha kolay yakalayabilmek için sanata da önem vermişlerdir. duvar resimleri, taşlardan yapılmış çeşitli müzik aletleri önemlidir. tarımı geliştirememişler ve çinden aldıkları tahıllarla da ek besin kaynağı oluşturmuşlardır. tahılları saklamak için yaptıkları tahıl ambarlarını kötü emeller doğrultusunda kullanarak tarihte nam salmışlardır.
avcılığa paralel okçuluk da son derece gelişmiştir; zira avını gözünden vurur.
Ona güvenip de verme askini
Ateslere atar dertsiz basini
Sellere döndürür akan yasini
Gülerken ağlatir erkek milleti

Sanma ki anlar o gönül derdini
Hasrete yar eder ümitlerini
Pismanliğa salar seven kalbini
Yasarken öldürür erkek milleti

Ne halina aldan ne gülüsüne
Ne bakisina kan ne sözlerine
Ayrilir anlatir seni ellere
Dillere düsürür erkek milleti

ister evli olsun isterse bekar
O yalniz gönlüne macera arar
Gerçekleri gizler yalanla bakar
El eli aratir erkek milleti
böyle bir kızla kesişirler felan sonra bi bakarsın başka bir kızla çıkıyor böyle erkek milletinin ağzını yüzünü kırasım geliyor afedersiniz. yani birisi biliyorsa * bu zihniyeti bu mantığı gelsin banada anlatsın lütfen diyorum.
bazen pek duygusuz örnekleri olabilen eril insan topluluğu.

(bkz: fritz haber) *

--spoiler--
kocası fritz haber 1. dünya savaşı'nda alman askeri faaliyetlerinin ateşli bir destekçisi oldu ve kimyasal silahların (özellikle zehirli gazlar) geliştirilmesi ve kullanılmasında öncü bir rol üstlendi. bu çabalarının sonucu olarak 1915'te ypres 'te gerçekleşen ilk kimyasal gaz saldırısına bizzat nezaret etmeye gitti. daha sonra berlin'e döndü. clara, kocasının bu faaliyetlerine son derece karşı idi. kocasının dönüşünden kısa süre sonra kocasının silahı ile kendini vurarak intihar etti. kocası ise karısının böyle bir sebepten ve böyle bir şekilde ölümünden bir gün sonra koştura koştura doğu cephesinde ruslar'a karşı yapılacak ilk kimyasal silah saldırısına nezaret etmeye gitti (bkz: erkek milleti). ironik olarak, sonradan kendisi -o da yahudi asıllı idi- nazi takibatı ve baskısı nedeniyle almanya'dan kaçmak zorunda kalmıştır.
--spoiler--

(spoiler içindeki metin clara immerwahr konulu entrymden alıntıdır.)
(bkz: kahvehane)
http://www.59saniye.com/43-saniyede-erkek-milleti/
hepsi çeşit çeşit olan millet.

asıl kadın milleti her yerde aynı lan. dili, dini, ırkı, giyim kuşam ve diğer zevkleri farklı olsa da (ki çoğunun benziyor aslında) hepsi ruh hastası. istisnasız.
Feministlerin yaptıģı ultra ırkçı ayırımdır.
(bkz: Erkekistan)
An itibariyle ölmelerinin tüm insanlığa faydalı olduğunu düşünüyorum.
(bkz: hıı sen öl bi kere taam mı)
artan kadin cinayetleriyle son zamanlarda cok orospu cocugu olmaya baslayan millet.
sik gibidir erkek milleti, okşarsın götü kalkar.
millet değil, bir ırktır. millet bir bayrak altına toplanmış ırka denir. başlığı kadın mı açtı yoksa olayınız mı bu?
kadınlardan daha anlaşılır olduğu bellidir.
genelde kadınların "erkek milleti değil mi hepsi aynı" demesinden kaynaklanan bir kalıptırn .erkeği kötüymüş gibi gösterir .ama öyle değildir, erkek candır.
(bkz: david beckham)
basit bir sisteme sahiptir, zorlamaz, yormaz.
içlerinde gayların da bulunduğu bir kesim.
benim aklıma direkt doritos reklamı geliyor.

http://www.youtube.com/watch?v=3KQxPcNm-qA&ebc=ANyPxKpbiYb-vtumVThCHa9dPV8v7tuHK3hyd8-41nfe6x0ttKuMO8UE3VXtNayZRLX3fB-aWQ1G
akılları sadece sokmaya çalışan topluluk. biraz duygulu olun be. sonra sokarsınız. çok arsızsınız çok. önce sevmeyi öğrenin. sevmediğiniz her kadını sokulacak varlık olarak görmeyin. sizi sevenleri de sadece delik olarak görmeyin. ne çükmüş be. derdiniz bitmedi. bi bitmediniz amk.
mensubu olduğum güruh. keşke karı olsaydım. verir kurtulurdum. (bkz: swh)
güncel Önemli Başlıklar