bugün

entry'ler (1076)

gecenin şarkısı

https://www.youtube.com/watch?v=6NXnxTNIWkc
dinlersen.

dünyanın en güzel kızı

aşık olduğunuz kızdır.

evli adamla ilişkiye giren kadın

karısını aldatan adamla ilişkiye giren kadındır.

özgüven eksikliğini çözme yöntemi

sahne sanatları ile uğraşmak.

dünyadaki en gereksiz icat nedir

(bkz: yumurta haşlama makinesi)

hatıra olarak saklanan garip nesneler

göbek bağı.

kamil koç vs pamukkale vs ulusoy vs metro

hepsi birbirinden b*ktan.

başkent iletişim akademisi

kendileri para tuzağıdır.tek işe yarayan tarafı bir kaç ünlü simayla fotoğraf çektirirsiniz.

şişman kızın g stiring giymesi

o araya kaçan g string ağının iki metreye kadar çıktığını görenler olmuştur.

sözlük kızlarının yüzde 95 i kezbandır

yüzde 5'i kolları tüysüz Kezbanlardır.

en uyumlu üçlü

ben sevgili bir de aşk.

yalnızlık

yanlızlık şeklinde yazılarak imla hatası yapılan kelimedir.

satılık ekşi sözlük hesabı

--spoiler--
Sosyal medyanın yeni fenomeni sen ol!

Satışlarımız tüm hızıyla devam ediyor,talepleri karşılamaya çalışıyoruz! Kasım 2013 için güncel hesaplarla karşınızdayız. Satışa sunduğumuz hesaplar benim de dahil olduğum ODTÜ öğrencileri tarafından yıllarca beklenip doğal yöntemlerle oluşturulmuş hesaplardır. işte bu yüzden piyasada satılan hack ya da çalıntı hesaplar gibi kapanma riski yoktur. Hesaplarımız ömür boyu para iadesi garantisi altındadır.
--spoiler--

--spoiler--
Hesap 12 yıllık olup,3. nesildir.En beğenilen entrylere sahiptir.

3.nesil hesaplar yaklaşık 800tl ye satılmaktadır.2.400 liraya satılan sözlük hesabı vardır.

Bu ucuz fiyatı kaçırmayın derim..Lütfen ciddi alıcılar mesaj atsın.

ilandaki hesap 390 tl 'ye satılmıştır.ilginize teşekkür ederim.Fakat şuan elimde bu hesap kadar hatta daha güzel ve temiz hesaplar var.Bu hesapları hemen satın alabilirsiniz!Bu fırsatı kaçırmayın!
--spoiler--

şaka sandığım gerçek olan satılık hesaplar!

devrimci kızların çirkin olması

saçları yağlı olur, kominizimi paçozluk olarak yorumlar, Koyu yeşil giyinir buram buram sigara kokar.haliyle kendine bakmaz ve çirkin gözükür.tam aksi durumlarla da karşılaşılabilir.

dünyanın en güzel kızları fransız kızlarıdır

dünyanın en sapık erkekleri türk erkekleridir genellemesiyle aynı yanılgı içeresindeki genellemedir.

uludağ sözlük ün en kafa kızları

yassı,üçgen ve dikdörtgen kafalılar olarak üçe ayrılırlar. ben üçgen kategorisine dahil olduğumu düşünüyorum.

radyo odtü

internet üzerinden easy seçeneğinin bağımlısı olduğum radyo kanalı.
hafif kolay dinlenebilir, jazz, swing, lounge ve yumuşak rock şarkıları insana çalışırken haz verir.

açık kaşar

marketlerde ekonomi yapmaya çalışan aileler için dilimlenerek parçalar HALiNDE SATILAN KAŞARDIR.

quelqu un m a dit

eski Fransız cumhurbaşkanı Sarkozy 'in eşi olan eski model carla bruni,sarkozy'i uyuturken bu şarkısını ninni niyetine söylüyormuş.ben François Hollande 'ın yalancısıyım. *
bir Alzheimer gecesinde carla bruni şarkısını unutunca da böyleymiş.
http://video.cnnturk.com/...la-bruni-sarkiyi-unutunca

sözlük kızlarının yüzde 95 i kezbandır

yuzde besi de erkektir.