bugün

entry'ler (1413)

makarna alamadım diye isyan eden chp li

görgüsüzlük ne parayla ne pulla oluyor maalesef aç gözlülük bir karakter yansımasıdır.

yanığa diş macunu sürmek

yıllardır yaptığım ve neticesinde çok iyi sonuçlar aldığım eylemdir. Doktorlar asla tasvip etmese de o an acıdan kıvranıldığında tek çözüm olarak gözükmektedir.

türkiyedeki ağlaki değerlerin üst düzey olması

millet olarak çok ağlak insanlarız gerçekten.

önce umut verip sonra ortada bırakmak

pis emeline ulaşana kadar oynanan, tipik türk erkeği davranışı... aklında hiç bir hinlik olmayan, saf , temiz , sadece '' seven '' türk kızlarınında, belki bir çoğunun kalbinde olan kabuk bağlamış bir yaradır.. herkesin var bir hikayesi , gidenleri var kalanları var vs. boş koy denilip hayatta hiç bir şeyi kafaya takmamayı hele hele bir erkek için ömrü yas tutarak heba etmemeyi öğrenmesi gerekir insanın... ha böyle erkeklerinde zaten bir kız tarafından ya boynuz ya terkedilmişliği olur mutlaka hayatlarında.. hayat bu ne de olsa rüzgar eken fırtına biçer..

uludağ sözlük ün en güzel kızı benim

(bkz: önemli olan ruh güzelliği)

sevgiliyle buluşmadan önce mesir macunu yemek

mesir macununun yalnızca azdırıcı etkisi olduğunu düşünen gerzeklere göre '' hihi komik lan '' denilebilecek durumdur. 41 baharatın karışımıyla, vücuda kuvvet veren ,zinde tutan çok değerli bir alimin buluşu olan mesir macununu, pis emellerine alet eden erkekleri şiddetle kınıyorum. mesir macununu yeyiniz yediriniz efenim.

bir kadın a söylenebilicek en kötü şey

seni hiç sevmedim...

şu anda kimseyle çıkmayı düşünmüyorum

meali: tipim değilsin.

lisede nişanlanmak

arkadaş acelen neydi ki ? diyerek anlamsız bakışlar atılacak durumdur. beşik kertmesi de olabilir bu vatandaşlar .

kusursuz bacakların sırrı

(bkz: sir ağda)

en sıcak kanlı nesil

tabii ki 4. nesildir. övünmek gibi olmasın ama çok sıcak kanlıyımdır.

datça

kalbimin diğer yarısını bıraktığım güzel ilçe. istanbuldan yola çıkıyorsanız gerçekten onca saatlik yolculuğa deydiğini görecekcisiniz. huzur, sükunet, deniz ve bol oksijen istiyorsanız mutlaka ömrünüzde bir kez datçaya gidin derim.

türk kızlarındaki erkeği uysallaştırma sevdası

erkeği bir nevi beygire benzetme şeklidir.
'' yularını eline aldınmı, tamamdır o iş '' derler. erkek mi at mı bu arkadaşım. ne saçma, her birey özgür bir bireydir. kimse benim egemenliğim altına girmek zorunda değil ki . serbest bırakacaksın. zaten aşık oldumu sana o zaman gör bak nasıl uysal, nasıl böyle bir bebek gibi masum senin sevgine muhtaç oluyorlar.

aziz ve muhterem din kardeslerim

'' lütfen saflarımızı sık tutalım, şeytan aralardan girebilir maazallah ''
diye devam eden , cemaate namaz kıldıran bir imam sözü başlangıcı.

türk kızlarının kıymetini bilmeyen dallama

sayıları ülke nüfusunun yarısından fazladır bu dallamaların.
ondan sonra da yok götten bacaklı türk kızları , yok koca götlü türk kızları, yok mendebur suratlı türk kızları... adam olun tutun elinizde dallamalar. tren kaçtıktan sonra bok atsan ne olur kimin umurunda dallama evladım.

sözlükten hatun kaldırmak

bu arkadaşlara tavsiyem kriko yoksa eğer, boyundan tutup kaldırmaya çalışmamalarıdır . sonracıma hatun boğulabilir , kaldırayım derken siz de güme gidebilirsiniz maazallah.

güzel kızların manitasız olması

(bkz: baktığım bana bakmaz bana bakan iç açmaz)
*

güzel ama sevgilisi olmayan kız

erkek nesline karşı güven problemi yaşayan kızdır. yahut şu zamanda beklentilerine karşılık verecek bir erkek bulamadığı içindir.
ısrarla ;
(bkz: erkeklerin evlilikten öcü gibi korkması)

kadınlardan asla duyulamayacaklar

(bkz: kime göre neye göre)

bekarları sinir eden evli davranışları

bekarken yemediği nane , kırmadığı ceviz kalmayıp ,kapağı atacak bir koca bulunca birer namus timsali kesilen kızlar vardır. '' aaa ne kadar yanlış '', '' aa çok ayıp '' deyip hayat dersi vermeye kalkan , onla bunla çıkan kızları yadırgayan tipler vardır. işte bu yeni evli kadınların suratına okkalı bir tokat atasım gelir. o an suratına sende az değildin hani bekarken. kime anlatıyosun şimdi bu masalları evlendin şimdi herşey unutuldu mu diyesiniz gelir ama susarsınız. zaten biri evlendimi eski arkadaşlıklar kalmıyor malesef. varsa yoksa kocaları , karıları geçmiş bir anda siliniveriyor kimilerince. evlenmelerine de gerek yok gerçi . düzenli manita yapanda bir anda aşkın heyecanına kapılp siliveriyor dostlukları arkadaşlıkları.. ( çok dertliyim be sözlük ) neyse boşkoy deyip yaşamınıza devam edin. evlenmeyi hayatta başka bir boyuta geçmek sanıyor kimileri nedense.. çok garip.
atlamadan geçemiycem . böyle bir kaç yeni evli hatunla daha bir araya geldiğinizde , aralarında tek bekar sizseniz bir de, mevzu dönüp dolaşıp sekse gelir. harbiden sıkılır daralırsınız. utanmasalar kocalarının penis boyunu ifşa edecekler. en bomba olayda zaten '' ay şekerim sen ne zaman evleniyorsun ? ama olmuyor böyle ,çekeceğiz kulağını hııı bul artık birini '' demeleri yokmu! hayır kıskanmıyorum .aksine sinir oluyorum. sizin gibi çocuk yaşta evlenmediğim için evde kalmış oluyorsam evet evde kaldım ama hayatımdan gayet memnunum sevgili arkadaşlarım.