1. 1.
  0 kilometre playboy. *

  iş adamı galiba kendisi lakin biz sadece yatağından gelip geçenlerle uğraşmaktayız...
  adam zina rekortmeni ama onu bu hale koyanlar utansın...
  ikiz yatak fetişi azgın kadınlar...
  1 ... sıçtırtma lamasına
 2. 2.
  playboy ve beşiktaşlı olarakta bilinir.
  1 ... alligator
 3. 3.
  (bkz: acarkent)
  2 ... hendrix
 4. 4.
  playboy-mlayboy ayaklarına yatmasına rağmen iki kızıyla gül gibi hatunu bulunan,bunun yanı sıra,mafyamsı tipiyle her gittiği yerde de sorun çıkartmayı kendisine hobi edinmiş müteahhit..
  1 ... faidelibilgi
 5. 5.
  ALMAK iÇiN SAYILI ZENGiNLERDEN OLMAN GEREKN ViLLALARI YAPAN ZAMAN IN PLAYBOYU ŞiMDiNiN PLAYBOY USTADI
  1 ... işletmen
 6. 6.
  msn lıstesıne geyıgıne erdal degıldır , dalga gecerım maksatıyla eklemıs olan arkadasımın ,kamera acılıp karsısında cıdden erdal acar sahsı görmesıyle soka ugramasına neden olmus, neden böyle tanımadıgınız ınsanlarla konussuyorsunuz sorusuna ise her tabakadan ınsanla konusmak hosuma gıdıyor cevabını vermıs(hadı len) vaktı zamanı hepimizden bol olsa gerek, parası hepımızden bol olan yakısıklı ama boş ınsan.
  1 -1 ... arviron
 7. 7.
  iş dünyasının en efendi insanı. mutlu bir evliliği ve bu evliliğinden olan iki' De cocugu vardır. tam anlamıyla sadık bir eştir. yolda yürürken kafasını yerden ayırmaz, yabancı kimselerle konusmaz, msn listesinde hic bayan yoktur olanlarıda engellemiştir, namazında niyazında gözlerden uzak bir yasam sürmesi ile bizlere örnek olmustur.*
  2 -4 ... jelibonur
 8. 8.
  çapkın sıfatının yalın halinin kullanımına eşdeğer özel isim
  1 ... sekko
 9. 9.
  yıllar önce mustafa sandal'ın onun arabası var şarkısının klibindeki sarı araba onundu.*
  (bkz: gereksiz bilgiler)
  3 ... azorka
 10. 10.
  bebek gibi bi hatunun sahne aldigi gece eglenmeye o mekana gitmi$. mekanda bi abi daha var. zengin, klas, i$ adami cocugu. hatuna jest hesabi ba$lami$ $ampanyalar tek tek patlamaya. bi diger abi, bi erdal. 6-7 derken diger abi vazgecmi$ duellodan ve mekani terketmi$. erdal kasiliyo tabi, en son bi tane daha patlatmi$ ardindan hesabi istemi$.

  hesabiniz diger eleman tarafindan odenmi$tir, cevabini alinca masalari devirmi$ tabi sen nasil olurda benim hesabimi ba$kasina odetirsin diye.
  8 ... iyi aksamlar