entry'ler (66)

sercan yıldırım vs batuhan karadeniz

biri devre arasında transfer söylentileriyle uğraşır gidecem mi kalıcam mı diye kafayı yer, diğeri ise devre arasında imam nikahıyla evlenip balayına çıkar.

antu üyelerinin gs transferlerine bakış açıları

olumludur. sonuçta bu transferler ışığında biz de bişeyler yapıcaz.

haldun üstünel

çıtayı acayip yükselten adam. artık türkiye'ye gelecek oyuncuları kolay kolay beğenmeyeceğiz. beşiktaş da fenerbahçe de en az bu adamlar ayarında futbolcu almak zorunda kalacak. yoksa taraftar da kamuoyları da tepki gösterir. kısacası çok güzel bi lig olacak. fenerbahçe yarın öbür gün berbatov'u almak isteyecek mesela, yok o zaten manchester'da sürekli oynamıyor, alınmamalı denecek.

louis van gaal

robben'in golünden sonraki düşüşüyle soğuk, mesafeli duruşunu bi anda silmiş, kendini sevdirmiştir. yılmaz vural'dan etkilenmesi de söz konusu.

bir kürd çocuğuna laf atan emo

olmayan emodur. gerçek bi emo duygusaldır çünkü. ağlaktır. pis bile demez kimseye.

giovani dos santos ramirez

bir fenerbahçeli olarak sanırım gelmeycek diyerek sevindiğim futbolcu. üç gündür konuşuluyor ama hala gelemedi. bu saatten sonra gelmez artık. en azından öyle umuyorum.

nicolas anelka

hala bi dönem bizde oynadığına inanamadım futbolcu. bide herifi bazen yedek bırakıyorduk be.

23 ocak 2010 darbelere karşı 70 milyon yürüyoruz

hayali darbenin hayali sloganıdır. darbe mi oldu ki darbeye karşı yürüycez.

21 ocak 2010 hesap dondurma eylemi

gereksiz bi eylemdir. adamlar haitiye yardım yapılacak dedi olmadı makbuz göstercez dedi daha ne desinler ki... böyle bi açıklama yapmadan da parayı cebe atabilirlerdi. fazla büyütülüyor.

nejat işler

en cool oyuncu.

ntv spor

ara ara sonay dikkaya'yı görmekten mutlu olduğum kanal. umarım adını doğru yazıyorumdur ve odur. sessiz sedasız işini yapan bi kadın. çokta güzel.

joao alves de assis silva

sezon sonunda gs almak istiyorsa kaç para vermesi gerektiğini bi türlü bulamadığım adam. opsiyon filan yok sanırım.

nihat doğan yazar olsa alacağı nick

(bkz: nihat1071)

nihat doğan a sorulacak tek soru

doğduğun köye o saçla gitsen sana naparlar?

bruno ferreira bonfim

gece gece heyecanlandıran adam. yapmayın böyle. gerçi gökhandan sonra kimi duysak heyecan yaratıyo ama olsun.

türklerin dil öğrenmeye yatkın olmamaları

neye yatkınızki anasını satayım dil öğrenmeye yatkın olalım şeklinde karşılanması gereken durum. evet sıradaki gelsin. başka hangi konuda beceriksiziz ?

nihat doğan a sorulacak tek soru

akpye oy vermedim şerefsiz miyim?

not: yüzüme karşı evet desin istiyorum.

maneviyatını yeni bulan nihat doğan

aşk acısının nelere yol açacağının kanıtıdır. bi seda sayan ayrılığı ne hale soktu adamı.

götleri donduğu halde ısrarla tayt giyen kızlar

ugglerini göstermek için giyinen kızlardır. bu daha kötü oldu evet.

gece herkes yattıktan sonra sıçan adam

keyif adamıdır.