bugün

entry'ler (313)

kızların 15 dakikada hazırlanması

yok öyle bişey...

gelin buketi

daha hiç bir düğünde, atıldığında yakalanabildiğini görmediğim çiçek demetidir.

rauf denktaş

kıbrıs'ı kıbrıs yapan adamdı. kendisi hiçbir zaman ulaşılamaz bir devlet adamı gibi olmadı, aksine her zaman halkla iç içe oldu. yazarlık ve fotoğraf sanatçılığı yapması çok yönlü kişiliğini ortaya koyan unsurlardı. vefatına çok üzüldüm allah rahmet eylesin, sevenlerine sabır diliyorum...

üst kat komşusu

yahu her türlü sesleri mi duyulur kardeşim, her türlü seslerini çekiyoruz bu adamların . evde 3 çocuk zaten var, gelen giden misafiri saymıyorum bile, halı çırpma, balkona onu bunu atma eh o da bir yere kadar; ama mübarek insan bari gece sessiz ol ama yok. üst kat komşusu zor valla çok zor.

soba üstünde kaynayan çaydanlık

kaynadıkça içindeki su taşar,sobanın üstüne damlar ve sobadan 'tıııııs' diye sesler gelmesine sebep olur. çocukluğumda,kaynayan çaydanlığa ilaveten bir de çamaşırlık olurdu sobanın borusunda. hey gidi günler hey...

tipik öğretmen lafları

şimdi arıyorum velini...

15 metrelik beyaz köpek balığı gören dalgıç

uykusunda gördüyse olabilir.

moral bozukluğuna iyi gelen şeyler

yoğun iş günü içerisinde nefes alacak bir ara olması,hatta o kısacık arada sözlüğe girebilmek.

cips yerken televizyonu duyamamak

önemli sahnelerde cipsi ağızda bekletmekle biraz da olsa engellenebilen durumdur. bir benim başıma gelmiyormuş ,rahatladım.

zeki insanların ortak özellikleri

ukala olmaları ve lafı şap diye insanın yüzüne yapıştırmaları.

en klişe film replikleri

telefon konuşması yapılır.
-bilmem nerede bir olay gerçekleşecek.
-tamam anlaşıldı, bu arada siz kimsiniz ?
-önemli değil, sadece bir dost.

uyuyan arkadasin alnina yazi yazmak

zamanında ayakkabı boyasıyla yazılmaya çalışılmış fakat uykumun derin olmaması sebebiyle* engellenmiş durumdur.

güzel bir kadının ayakkabısından tekila içmek

'ne mide varmış beee' diye düşündüren durum.

trip atmayan kız

bulunmaz böylesi.al içeri, al içeriiiiii

durmadan yemek yiyen güzel kız

bir sonraki başlığın ' durmadan yemek yiyen kilolu güzel kız ' olmasını garantileyen kızdır.

kızlara yakışmayan iki şey

sakız, pis dişler, tırnakların ucundaki ojelerin çıkmış olduğu bakımsız eller.

günün tek cümlelik özeti

nihayet uyku...

tıraş olurken yüzünü kesen erkeği çekici bulmak

'bu durumu çekici bulan arkadaşlar kan durması için kesiğin üzerine yapıştırılan peçeteyi de çekici buluyor mu acaba?' diye düşündüren başlık.`*

tadına bakılan en iğrenç şey

yumurta kabuğu.

biten bir aşkın ardından gözyaşı döken insan

içindeki aşkı bitirememiş sadece ilişkisini bitirmiş insandır.