bugün

odunla dövülecekler listemin herzaman zirvesinde olacak olan kişi. yerini kimse dolduramaz.
an itibariyle ağlıyor olması muhtemel kişi. tez zamanda selçuk inan'ın nasıl kötü bir futbolcu olduğunu anlatan bir yazı hazırlayacaktır.
(bkz: portakal israfı)
ezel'deki cengiz tiplemesini basariyla canlandirir.
ertuğrul özkök'ün damadı, beyniyle spor servisi müdürü olmamış eski şarkıcı şuan ki spor yazarı.

ama benim anlamadığım beşiktaşlı ve galatasaraylı taraftarların bu adamın yazdığı gazeteyi almakta neden ısrar etmeleri. gazete mi kalmadı bilader. siz bi boykot edin bu adamın yazdığı gazeteyi bakalım basmıyorlarmı tekmeyi götüne bunun.
aslında selçuk iyi bir oyuncu değil diyerek ercan olduğunu belli edecek biyolojik olarak insan olan ama aslında öyle olmayan organizma.
tam fotoğrafı aşağıdaki gibi olan insan.

görsel
ciddiye alınıp hakkında yorum yapılmaması gereken kişi.

işiniz mi yok la?
kıskanç ve müdürlüğünü yaptığı spor servisinin yalan kumpanyası kurmasının baş sorumlusudur.
(daha ağır hakaretlerim var burda yazmıyorum)
(bkz: #11871649)
katışıksız çocuktur.*
zamanında popstar yarışmasının jürileri arasındadır ayrıca..
ferhat göçer'in yorumladığı "yastayım" şarkısını yazıp besteleyen kişi. sesindeki dinginlikle ruhlarımızı beslemiş, "yastayım"daki derinliği bir yana dursun daha çok "kararsız geceler"de ve eski birçok şarkısındaki pop nağmeleriyle akıllarda yer etmiştir. severiz ailecek.
yine, yeni, yeniden: (bkz: ebabil)
işverenlerdir,çok bilmiş patron zımbırtılarıdır.
yakında baroni' nin selçuk inan' dan 2 gömlek üstün olduğunu iddia edecektir. alıcı ayarlarıyla oynamayınız.
ikinci hıncal uluç vakasıdır. Herşeyden anlıyormuş edasındaki hiç birşeyden anlamaz insandır kendisi.
tipsizdir. ne iş yaptığı da belli değil. gazateci misin, oyuncu musun, şarkıcı mı? hiçbirini beceremiyor zaten.
zamanında alpaslan dikmen abimizden ayarı yemişti.

--spoiler--
"ahlaksızlığın lüzumu yok!
28.04.2008

sayın ercan saatçi,
maç sonrası yazınızda g.saray taraftarına aklınızca şersiz terör örgütünü kastederek bir yakıştırma yapmak istemişsiniz. bunları maçın sonucunun sizde yarattığı acının histerisi ile olduğunu düşünüyorum.yoksa böyle bir saçmalığı siz bile (!) yazmazdınız.

sizin bu muhteşem fikrinizden yola çıkarak http://www.antu.com/ da hemen bir giriş sayfası hazırlayıp ne işi var bu renklerin statta? galatasaraylı şehitlerin kemikleri sızlıyor gibi bir saçmalama konseri vermek istedi ancak hemen birkaç dakika sonra http://www.ultraslan.com/ da fenerbahçe armasının içinde bulunan sarı, kırmızı ve yeşil renkleri (hani sizin kastettiğiniz şerefsiz terör örgütünün renkleri) ortaya dökülünce ulan biz ne yaptık, aynı renkler 100 yıldır bizim amblemimizin içinde de var deyip hemen ve utançla sildiler o giriş sayfasını.

sayın saatçi,

el yumruğu yemeyen kendi yumruğunu balyoz zanneder derler. siz de hep f.bahçe maçlarını seyrettiğiniz için f.bahçe taraftarının yaptığı görsel şovları ilk olarak hep onlar yapıyor sanıyorsunuz herhalde. koreografi denilen şov türkiye'de her ilki yapan galatasaray ile başladı. bu tip şovların üstadı da ultraslanlardır. hem de tek kuruşunu bile yöneticilerden çarpmadan kendi cebimizdeki parayla yaparız. böylesinin daha makbul olduğuna inanırız çünkü.

sizden böyle bir emeğe saygı göstermeni elbette ki beklemiyorum. ama ahlaksızlığın da lüzumu yok. size bir şey ispat etmeye de gerek görmüyorum. tek söyleyeceğim ultraslan liderleri istiklal marşı okunurken gözyaşlarını saklayan insanlardır.

"sezon başından beri ali sami yen'in kapalı tribününde asılı duran hepimiz mehmetçiğiz pankartı da size kapak olsun."
--spoiler--

bahsi geçen görsel: (img:#143070)
kendisini spor yazarı sanan popçumsu
kaya çilingiroğlu ve reha muhtar ın kendisini acayip bir şekilde göt ettiği insandır.

beşiktaş ın türkiye kupası nı almasından mütevellit söz dönüp dolaşıp türkiye kupası na gelmiş, kaya çilingiroğlu soruyu patlatmıştır.

- yauw ercan, sen hiç hatırlıyon mu öyle hayal meyal ?

+ (ercan kıvırmaya çalışır, yok abidik gubidik yok biz şamiyon olak bize yeter falan diye ) evet abi hatırlamaz olur muyum, konservatuar okuyordum ben.

-ercan kaç doğumlusun sen ?

-69 doğumluyum.

-lan oğlum fener türkiye kupasını aldığında en son sene 82 idi.

-abi konservatuardaydım.

-ercan, bak abicim, 82 den 69 u çıkar.13, hadi olmadı 14. sen 14 yaşında konservatuara mı gidiyordun. valla ben 14 yaşımda liseye falan gidiyordum heralde.*
hızlı bir fenerbahçelidir ayrıca her fenerli gibi o da galatasaray düşmanıdır.
hani bir şarkısı vardır beşiktaş çarşısının zülfü livanelinin şarkısına uyarladığı,

odam kireç tutmuyor kumunu karmayınca,
basın yalan yazıyor şampiyon olmayınca!

burdaki basın hürriyet gazetesi oluyor.
ercan saatçi zaten torpille geldiği yerin hakkını vermeye çalışıyor.

bizde bari besteyi değiştirelim,

odam kireç tutmuyor kumunu karmayınca,
basın yalan yazıyor fener şike yapınca!
bir takım düşünün ki ercan saatci gibi bir şahsiyetle özdeşleşmiş.
fener kümeye düşünce surat halini hangi şekli alacağını merak ettiğim kişi.
şu ara ne yapıyordur acaba?
yazarlığı bırakıp sanat yaşamına döner mi acaba?
ikisi de çekilmiyor gerçi ama sanat yaşamını tercih ederim yine de.