bugün

gs'ye yapılanları çok net açıklayan sanatçıdır.
bu derece fanatik, canlı yayında taraftarı olduğu takımın ezeli rakibine hakaret etmeyi marifet sayan bir insanın bir gazetede futbol köşesi yazması bile türk futbolunun nereye gittiğini açıkça sergiliyor. anlayana...
ultravestilerle anladıkları dilden konuşur. galatasaray ın annesine dair fantezi ve temennileri ile gönlümüzde taht kurmuştur.
sportmen kişiliği, fanatik fenerbahçeli oluşu ve diğer takım taraftarlarını kırıcı ya da kışkırtıcı beyanlarda bulunması tartışılır. ama şu inkar edilemeyecek bir gerçektir ki, çok iyi bir müzisyendir. keşke sadece müzikle uğraşsa. eskiden olduğu gibi iyi şarkılar yapsa, sanatçı dostlarına verse, biz de dinlesek güzel güzel. kendisi de söyleyebilir. sayenizde'yi sevmeyen, dinlemeyen var mı?

ilk aklıma gelenlerden sibel bilgiç'in yıllardır eskimeyen, dinledikçe daha da güzelleşen şarkısı alışamadım. (söz: ercan saatçi - müzik : ufuk yıldırım)

sonracıma gülben ergen'in en sevilesi şarkılarından kurşuni (söz: şehrazat - müzik : ercan saatçi)

aynı şekilde muazzez ersoy'un damarların damarı slowlarından senin için (söz-müzik : ercan saatçi)

emel müftüoğlu'nun güzel şarkılarından sakatlık bende (söz:sezen aksu - müzik: ercan saatçi)

reha diye biri çıkmıştı bir ara. canımın içi isimli şarkısıyla çok ses getirmişti. (söz: ercan saatçi - müzik: ufuk yıldırım)

aaa nasıl unutulur. burak kut ve bebeğim tabii ki. (söz: ercan saatçi - müzik: ercan saatçi-ufuk yıldırım)

izel'in unutulmaz şarkısı ah yandım. (söz:ercan saatçi - müzik : aykut gürel)

aklıma daha fazlası gelmiyor bu saatte. bunun gibi onlarcası. bu yüzden de diyorum ki, ercan saatçi müzikle daha çok uğraşsın, çok güzel şarkılar yapıyor. spordan elini ayağını çeksin.
ne alakaysa sporla ilgilenmeye başladı bi o kaldı dediğim sanatçıdır.
kapak niyetine;
(#11362687)

kendisini ne şarkıcılığı ne de futbol yorumculuğu yönüyle zerre ciddiye almıyorum.
iki anlamda da boş adamın önde gideni.
yalnızca türkiye'de ünlü olabilecek ünsüzlerden. yüzsüzlerden.
yavuz çetin in okul arkadaşıdır bu zat. ilk albümünü çıkarmasına yardımcı da olmuştur. bu yüzden biraz kanım ısınsa da ona kendisini çok sevmem.
hayatında yaptığı tek olumluluk "sayenizde" isimli parçayı yapmak olan sanatçımsı insan.
yaşadığı yetmiyormuş gibi, hürriyet gazetesinin spor müdürlüğünü de yapmaktadır.

ayrıca sıkı bir galatasaray düşmanıdır. zaman zaman kulaklarını çınlattığımdır.
geçtiğimiz günlerde galatasaray'a başkanlık için adaylığı gündeme gelen haluk ulusoy'un uzun yıllar federasyon başkanlığı yaptığı bir ülkede bir gazetenin spor müdürlüğünü yapan fenerbahçeli kimse.

yavşaklar sizi...
türk müzik dünyasına damga vurmuş besteleri, objektif spor yorumları, efendi kişiliği ile iyi bir aileden geldiği belli olan örnek bir şahıstır kendisi.

yersen
üstüne üstlük hürriyet gibi bir gazete de spor yazarıdır ya da ben öyle biliyorum öyleydi belki de. o yüzden (bkz: hürriyet alma aldırma)
ege üniversitesi'ndeki aslanlar tarafından protesto edilen spor yazarımsı.

[http://www.youtube.com/watch?v=y_joNnfnEaU ]
hasret isimli parçayla hit yapan ve şarkıcılığı bırakıp plak şirketi kuran kişidir.
nasıl siktik galatasaray ı sözü hala birilerinin kaba etinde yapışan adam gibi adam. anlamadığım niye bu kadar tepki gördüğü. sikmedik mi lan?*

edit: ercan cimbom un anasını sev.
(bkz: dangoz)
tek bir "normal" insanın savunmadığı şahsiyet. nerede böyle itici, gereksiz, apaçi fenerli varsa bu adamı tutuyor. ayrıca savunanlar için insan dediğime bakmayın, gerçekten normal değiller.
sayenizde diye bir şarkı söyler hani hani ah ah diye bağırasım gelir.
tam bir kara cahil. geçen akşam kanaltürk'te birisindeki köklü değişimi anlatmak için ''360 derece dönmeyi başardı'' dedi,sonra hızını alamadı '' hatta 365 derece '' diye ekledi. ilkokul terk midir,nedir? be hey zır cahil, 360 derece döndüğünde çevrende tam bir tur atar,başlangıçta olduğun yere gelirsin.dönüşüm için 180 derece yeterdir demek isterdim karşısında olsaydım.umutsuzca tabii,anlayabileceği şüpheli.
antipatik adam. ukalalık abidesi. selçuk yula ile birlikte gördüğüm en açık ara holiganlar. kanal değiştirme sebebi.
--spoiler--
fenerbahçe isterse selçuk'u alır
--spoiler--

aldı. babayı aldı. güle güle kullanın.
kıl tüccarı daltarak.
her ne kadar fenerbahçeli olsada hiç bir şekilde kişiliğinden hazzetmediğim bir insandır. bir mucize eseri sayenizde diye bir şarkı icra etmiştir ki onunda tesadüf olduğunu düşünüyorum. izel çelik arasında olmayan sesiyle boy gösterirdi. sonra evlilik yoluyla gazeteci oldu. adamın yaşam felsefesi nemalanmak ve menfaat. bu tipler tehlikelidir. bir fenerbahçeli olarak diyorum ki olmaz olsun böyle fenerli.
göt olmanın resmini çizebilecek olan bir abidindir.
(bkz: #11864845)
güncel Önemli Başlıklar