1. 1.
  2004 yılında inishmorelu yüzbaşı oyunundaki rolüyle afife jale yeni kusak basarı ödülü 'nü alan genç oyuncudur. halen show tv'de gösterilen "emret komutanım" isimli dizide rol almaktadır.
  4 ... zeyrek
 2. 2.
  1978 yılında istanbul'da doğmuş oyuncu. istanbul üniversitesi devlet konservatuarı mezunudur. 1998 yılından beri kent oyuncuları bünyesinde çalışmakta.
  3 ... vernon sullivan
 3. 3.
  kenter tiyatrosu'nda pişmiş sempatik ve yetenekli oyuncularımızdandır.
  2 ... yasakani
 4. 4.
  kampüsistan adlı dizide, nescafeve çokonatreklamlarında oynamış yetenekli oyuncumuz.
  1 ... uieat
 5. 5.
  kenter tiyatrosu'nun sahnesinde ustaların yanında çok şey öğrenmiş olan,yer aldığı her projede sadece görüntüsünün ışığıyla bile başarı elde edebilecek olan,ses tonu hoş kimse.
  2 ... ucuncayir666
 6. 6.
  hali hazırda askeri dizisi "emret komutanım" da oynayan, aslında çok iyi bir tiyatrocu olmasına rağmen, niçin tv de daha düzgün bir rolle karşımıza çıkamıyor diye kendime sorup durmama sebep olan, yakışıklı, başarılı, ah ah..
  2 -1 ... exclusion
 7. 7.
  show tv'nin yeni yazlık yapımlarından biri olan yasak elma adlı dizide güzel bir kızın kollarında görüp hayıflandığımız, yine de yasak elma'yı varlığı ile bir sürü saçma salak diziye alternatif olarak tercih ettirecek zat-ı şahane. şeker, bal insan.
  2 -1 ... demli sarki
 8. 8.
  adem elması büyük olan başarılı oyuncu.
  4 ... lucky strike
 9. 9.
  kenter tiyatrosunda sahne tozunun en kalitelisini yutmuş, son on yıl içinde yetişmiş en iyi erkek oyunculardan biri. bu sezon kent oyıncuları ile birlikte cimri isimli oyunda rol almaktadır. ayrıca show tv de bu kalp seni unutur mu isimli dizide keyifle izlemekteyiz.
  2 ... stuffedcrust
 10. 10.
  2007 tv filmi olan başımın belasında oynamış başarılı oyuncudur kendisi.
  2 ... dumanaddict