bugün

https://m.youtube.com/watch?v=5FXVRohBCXc

bu videosunda meryem can a sevgili olmayı teklif etmiştir. meryem can gibi bir ezikle ne işin var senin enes! her şeyden önce sana zerafet sahibi seni karşılayabilecek aynı zamanda espritüel bir kız lazım bak bu konuda biraz kırdın beni ama doğruyu bulacağını biliyorum şapşik seni
Burdan acun abi ye çağrımdır. Enes batur abi seneye survivor da olmalı. Hem de ünlüler takımında.
bir daha dünya ya gelirsem ben de salak salak videolar çekip ünlü olacağım. itibar gören eşek misali.
Tipini gördüğüm zaman sinir olduğum ilk okulda komşunun çocuğu hareketleri olan bir büyük ergendir .
Genellikle abonelerinin çocukların oluşturduğu youtuber nerdeyse üç milyon abonesi vardır.
zeka özürlü bir ibne, çocukları da kendisi gibi aptallaştırıyor, bulaşıcı bir hastalığı var. bizim sözlüktekilere milyar kere söyledik ki şunu sola taşımayın ama nafile.
Gepçük ağızlı.
hoşunuza gitsin ya da gitmesin ndng nin yükselişine tanık olacaksınız. gölge etmeyin yeter!
4. Sınıfa giden kardeşimi 'Enes batur, yutup budur' diye dolaştıran mal bir youtuber. Çocuk, bağımlısı oldu bunun.
Kardeş biz açık açık eksi yemek istiyoruz deyin biz de atıp geçelim o kadar yazıya parmaklarına yazık.
Lgbt'li olduğunu düşündüğüm yaratık.
Geçenlerde youtube da karşıma çıktı merak ettim açtım izledim. Satırı almış bu ergen kardeşimiz ocakta ısıtıyor iyice, sonra yiyeceklerin üzerine satırı koyup eritiyor kesiyor. Saçma sapan şeyler.
20 yaşında bile olup olmadığına emin olmadığım birine Uludağ sözlükte abi diyen bir yazarın yaşı kaçtır? Şeklinde bir soruyu başlığının altına bırakmak istediğim youtubedaki özürlü bir çocuk. izleyin destek olun, videolarından elde ettiği gelirle beyin nakli yaptıracak.
abimle aynı yaşta olan kaliteli bir youtuberdir.
sozlugun yas ortalamasini dusurmeyin bebeler.
9 yaşındaki çocukların neden sevdiği belli olmayan bi tip. Onun ben burdan amınakoyayim.
doğru başlık için
(bkz: enes botur)
Ülkenin her anlamda hastalıklı seçimler yaptığını ortaya çıkartan ergen.
Ülkeyi akp yönetiyor, en çok izlenen komedi filmi recep ivedik ve internet fenomenimiz enes Batur. insan mıyız beyler?
Bir videosunu izleyeyim dedim 2.dk da dislike yapıp videoyu kapattım.
ileride basur olacağı kesin kişi.
Olum bu çocuğu eleştiren birine youtube'da ilkokul veletlerinden biri "enes abi ananı mı sikti" diye cevap vermiş. Enteresan.
Gerçekleştiginde hiçbir haber değeri taşımayacak olaydır. Bir insanın her konuşması boş olur mu? Olur.
çok seviyorum onu.

umarım bir gün tanışmak nasip olur.
keşke böyle bir abim olsaydı.
Keşke böyle bir kardeşim olsaydı. Her allahın günü tokatlar stres atardım.