bugün

(bkz: selia)
(bkz: taciturnn)
(bkz: nila)
Şu anda benimdir. Türkiye'deki bütün sözlüklerin ağzına sıçtım formatları siktim arkadaşlar. Küfür etmek, saldırmak, sıçmak kusmak cehalet ilkellik çok rahatlatıcı gelsenize.
j.r.r tolkien mal mal hikayeler yazıp ütopyada yaşayan bir salak.
Sözlükte bazı yazarlardır. Herkes kendine itiraf etmeli ki en itici yazar tarz idir.
(bkz: prozacinsani)

çünküsü prozacinsani olması.
buraya nick yazıpda göt kaldırmaya gerek yok.
(bkz: farkbuddy)
Venus bella. Yazarken kendimi cok itici buluyorum. dogrulari soylerken cekici olamazsiniz ki yahu!
(bkz: heyperionderler)
Benimdir.
Listeye ilk sıradan adımı yazdırdığım listedir.
(bkz: aydin oglu)

ahlaksız teklifleri geçtim. bir insan yaşını niye saklar bilmiyorum. saklama değil bu bildiğin yalan. nedenlerini çok iyi tahmin ediyorum ancak bana kalsın. bir üstteki yazarın da dediği gibi. yakında silik olur umarım.
(bkz: Essy).
ilk defa bu komikli ak arkadaşa katılıyorum. Abberline en itici yazar o kesin.
Evinin beyi cocuklarin anasi zaten hesabi sildi gitti. Hala ne diye itici yazarlar listesinde.
Bir ankettir.
Serefsizim aklima gelmisti yazari gereksiz ve itici buluyorum.
(bkz: strawberry blonde)
Donuza eklemelik bir liste oluşturan yazarlardır. Ekleyin sonra teşekkür edersiniz.

(bkz: Aslolan fenerbahce dir)
(bkz: oytunkaran)
(bkz: iyesta sertkayan)
(bkz: zenn lavian)
(bkz: frank lucas)
(bkz: return of nazmiye)

Aklıma geldikçe eklerim.
(bkz: anonim hesap)
Bu tarz listelerde itici bir yazar görünce hemen artı oyu basıyorum. Listedeki sevilen yazarlar kusuruma bakmayın.
ne mutlu... şampiyonlar ligi kadrosunda ben de varım ilk kez.

üşenmedim kontrol ettim... nickaltına özellikle bugün kim yazdıysa aşağıyukarı eklemiş listeye. ki benim yazdıklarım kendisine bile dair değil.
Lan ben de büyük bi hata yaptım herhalde. Düşmüşüm listeden.

ilk tercihe yazmıştım oysa ki...
Bilmediği bir konu hakkında fikir uyuşmazlığı yaşayan yazar tipi.
(bkz: san fransisco niggasi)
Beni yazanın gödünü ıstırırım uyarayım da.