bugün

Yine geldi tipini biplediğim yazarı.

Git gel git gel genişlemiş baya ...

Hoffff.
N'olmuş, tam şaapamadım.
Huzurumuz yine kaçacak.

görsel
sözlüğe geri dönmesi üzücü olan troll. üzüldüm.
görsel
Buca belediyesinin önünde jartiyerini yırtmış yazar.
Sadece satanist olmadı, akp’yi ve Erdoğan sevdalısı olmayı da bıraktı. Dimi iyesta? Oyumuz CHP’ye inşallah. *
Siz çok kişi oldunuz ama.

Telefoncu ekremi silelim iyesta geldiğine göre. Zaten telefoncu sözlüğe cinsellik yazmaya gelmiş.
oto yıkamacının sayısı belirsiz hesaplarından biri daha

gerçi yönetim müsade ettiğine göre

bir misyonu ifa ediyor.
görsel

Gördüm de böyle yalakat'ül cibili cibili şakşakiyeci görmedim !.

Heyhat.

Bu bildiğin 'iyesta sertmeriçiyan' olmuş.

iyyy hem ermeni şeysi, hem meriç hem de çiyan. Duble vasatiusluk.
Sevmesem de, donuza eklemeyi düşünsem de sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim troll yazar.
Bunu da kırbaçla darkness mosmor olsun popişi
görsel
Fake hesaplı sözlük kezbanı diye başlık açıp, hunharca saldırıp sonra da salağa yatan yazar. Olm hayatta en nefret ettiğim insan türü iki yüzlülerdir. Linç girişimine destek verip sonradan da şirinlik yapmaya çalışıyorsun. Böyle böyle öğreniyoruz işte insanları, tecrübe sahibi oluyoruz.
Öğretiyorsunuz hamdolsun.

Suçsuz olduğum tespit edildi, bu da size kapak olsun amk.
yıllardır burada yazar.
silinir gider, yine gelir, yine gider, yine gelir tekrar gider. ben saymadım artık yüzüncü hesabı felandır sanırım.

aslında iyi biri olduğunu düşünüyorum, ama içi biraz nefret dolu.
hadi bana karşı nefret dolu olabilir, anlarım. kıskanıyordur belki, ama 20 yaşındaki boş beleş bir veledin gazına gelip kendisinden 20 yaş küçük bir kıza iftira atmasına ne demeli.

neyse...
şu entrysinde beni eleştirmiş--->(#44837051)

sevgili kardeşim, beni eleştirdiğin entryi girdiğim başlığı ben açmadım. benim girdiğim entry söz konusu başlığın 13. sırasındaki entry.

başlığa toplam 22 entry girilmiş, ama iyestasu sadece benim girdiğim entryi eleştirmiş.
nedir bu? gizli hayranlık falan mı? ben heteroseksüelim bebeğim, kusura bakma.

gelelim katar mevzusuna.
katarlı öğrencilerin sınavsız tıp okuyacağı haberi yalan çıktı, haberi paylaşan özür diledi. bak tekrar ediyorum özür diledi bu yalan haberi paylaşan.

ama bu iyestasu ve ekibi mal bulmuş mağribi gibi günlerdir bu konuyu işliyorlar.
bizde bir laf vardır, "deli sikine tutunur gibi" derler. hah işte bu arkadaş ve ekibi günlerdir deli sikine tutunur gibi bu konuyu işliyorlar.
(bkz: #44839674)
(bkz: #44837082)
(bkz: #44830100)
(bkz: #44830038)
(bkz: #44829815)
(bkz: #44829655)

bebeyim iyestasu aynı konuda 7 tane entry girmiş. sanki ülkede başka mevzu yok.
sanki ülkede çeteler, mala çökme, kokain ticareti, döviz kuru, işsizlik, geçim derdi, enflasyon, terör sorunları yok.

varsa yoksa muhalefete sallama.

peki iyestasu kardeşim, çok haklısın.
biri ortaya bir yalan haber yapmış, sen de bunun suyunu çıkarana kadar yazacaksın, hakkındır, buna eyvallah diyorum.

madem yalan konusunda, yalan haber konusunda bu kadar duyarlısın, o halde şunu seyreder misin bebeyim benim;
https://streamable.com/n5zole

bak bu video birkaç gün öncesine ait, ülkenin bütün kanalları da bu konuşmayı canlı yayınladı ve senin genel başkanın milyonlarca insanın gözünün bebeğine baka baka yalan söyledi.
"avrupa ve amerikada aşılar ücretli biliyor musunuz, ingiltere aşı için 100 sterlin ücret alıyor biliyor musunuz? dedi senin genel başkanın...

koca bir skandal, koca bir yalan...

katar konusundaki yalan habere gösterdiğiniz tepkinin yüzbinde birini bu kocaman yalan konusunda neden göstermedin duyarlı iyestasu?

aslında yazmayacaktım bunları ama belki bir şeyler kafana dank eder dedim.

seni gidi sertkayan seni. madem sert kayıyorsun, o halde tengir abinden sana ufak bir hediye;
https://streamable.com/69xcp6
sokak köpeği duyarı kasmış.
yakışmadı.
maklubeci ve atatürk düşmanıdır.
Dün bana eksi vermek için yarışan user. Beni susturmak için laf sokuyordun. Ben demiştim size haklı iseniz modlardan teyit alın iftira atmayın kimseye. Bakın kız gitmiş masumiyetini kanıtlamış. Kırdın beni god damit. Severdim seni tosunum. beni çok kırdın. Sana laflar hazırladım. Fakat sen ondan da anlamazsın. Neyse kaderin sillesini vurup gidiyorum.

görsel
Donuz listemde olsa da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar.
görsel
Kanki ben sana dargınım, kullanıcı adı değiştirmişsin, özelden yazmadın. Ben de geçen seni aradım, bulamadım, çok korktum gittin diye.
iyestasu bebeyim...
nasılsın aybalam?
bugün seninle hiç tatmadığın bir şeyi konuşacağız, müsade eder misin?
sağol beybi...

özgürlük iyestasu...
hiç tattın mı bu duyguyu? özgürlüğün ne olduğunu biliyor musun?

özgürlük bak budur;
görsel

bilmiyorsun balım değil mi?
hiç tatmadın bu duyguyu. kendini hep bir yere bağlı, birine biat etmiş, bir şeye ait hissediyorsun.

işte özgürlük nedir bilmediğin için, sana ters gelen bir konuda bile biat ettiğin liderini eleştiremiyorsun--->(#44857945)

eleştirmeye çalışırken bile tümcelerini dikkatli seçiyorsun ki biat ettiğin şahsın kulağına gitmesin.

allah mı lan bu adam?
tapıyor musun buna?

kaldı ki allah bile olsa çık eleştir aslanım sana ters gelen bir şey varsa.
neden korkuyorsun? neden içinden geldiği gibi eleştirmiyorsun?

çünkü özgür değilsin.
keşke özgür olsaydın, özgürlüğü bir kez tadabilseydin şu kısa hayatta.

insan bir kere doğar iyestasu. kısacık yaşar.

ve o kısacık yaşamda da kimseye biat etmenin yeri yok. hayat akıp gidiyor amına koyim ya, kır zincirlerini.

son olarak tengir abinden sana yine ufak bir hediye;
https://streamable.com/69xcp6
görsel
rte yi eleştirmiyor denilerek eleştirilen yazar. bu sorguyu yapanlar acaba cuhapeyi kemalı eleştirebiliyor mu merak ediyorum. ulan iftara 10 saniye kala kameralar önünde lıkır lıkır su içen birini savunurken acaba vicdan azabı çekip ben ne yapıyorum diye empati kuruyor musunuz. bana kemalı savunmayın kamel lafı da etmeyin bu adamın adını sanını cismini duyduğum an islam düşmanı olarak görüyorum. evet..
Aşı olduğu için 3 seneye kalmaz kurtuluruz .
(#44871321)

Hayvanların yaşam alanını işgal ediyor isek suçu onlara atamayız.
Erkeğin kezbanıdır, kesin bilgi yayalım. Benden gelsin kendisine bu gif;

görsel

Edit: iyesta bilmem ne diye nick alıp bir de saçma sapan şeyler söyleyebiliyor. O zaman nike göre hareket ediyorsak, ben de seni karanlığımda boğuyorum ki krizleri fırsata çevirebiliyorsun. Az ötede ahkam kes, hadi anam, hadi yavrum, naşşşşş…

Edit2: ufak tefek dediğin kişi sağlam koymuş ki açıklama yapma gereğinde bulunmuşsun. Babam yaşında adam olduğun için ağzımı bozmayacağım. Yine ötede ahkam kes, her zaman yaptığın gibi. Hahaytt! Bir de görsel eklemiş, güldürdün lan, vallahi kahkaha attım bak. *
Darkness sinirlenmiş kesin döver bunu.

Akşama nonoşlar kominist kız izmir de oraklan daldı bana diye yazı yazar.
Ooo iyesta çirkinleşti hemen sertkayan ama yaprağın üzerinde.
soy isminin hakkını verir.
CHP'lileri adam etmek için uğraşan bir vatansever.
(img:#2167103)
Kanki merhaba. Üstünde ne var? Yanlış anlaşılmasın, kombinin uyumlu mu diye şaaptım.
Hinlik bizim işimiz panpa.
Şimdi de uzun uzun yazayım ve boş yazayım da, okuyup zaman kaybeden kişi sinirlenip bana küfretsin, günaha girsin, ben de mutlu olayım. Obtum, kib, bb.
Kanki valla ben o nahı sana yapmadım. Üstüne alındıysan özür gerçekten. Üstün demişken, üstünde ne var? Ay yine aynı soru, çok pardon sana dair her şey beni hibinoluğa itiyor kankito. :/
Sözlüğe veda etmesinin sözlüğe kalite ve huzur katacağı yazar-troll. Umutla bekliyoruz.
Yakışıklıymış inşallah körpedir.
Donuz listemin değişmezi. Bu nicki ve her nickiyle.
akdenizde sular ısınıyor.

ahaber
iyesta’ya ancak ben kayarım, benden başka kimse kayamaz ulan. Herkes yerini bilsin!

Hazır nik altına gelmişken hediyemi de vermeden olmaz. Gerçi tengir abi bu hediyeyi ona veriyordu ama ben de onun kardeşiyim sorun olmaz. Aramızda lafı olmaz yani.

Her neyse, hediyem şu’dur; https://streamable.com/69xcp6
"iyesta’ya ancak ben kayarım, benden başka kimse kayamaz ulan. herkes yerini bilsin!..."

akdenize açılan rus savaş gemisi amiral kuznetsov boğazlardan bele geçti...

ahaber
Çaylak olmuş.
volvo xc 90 marka aracıyla bodrum da para ezen yazar. yakışır kankama tatil ez paraları. olm sen gel tatilden mercedesle trabzon uzungöle gidelim otel sorun değil hatırı sayılır dostlarımız var varolsunlar bir dediğimi iki etmezler.
tatilden hala dönmemiş sahne almamış
ulunun efsanevi 5 yazarından
biridir. üşüyoruz olm nerelerdesin.

görsel
an itibariyle sahne almış ulunun virtüöz yazarıdır. biat edin. evet..
Yine yanlış hesaptan girdin frank. Öbür sekmede açık iyesta hesabı.
yok kardeş yanlış girmedik bizde hata yanlış olmaz yes mi yess..
Donuz listemin değişmezi.
solcu düşmanı. artık solcularla nasıl bir münasebeti olduysa geçmişte.
oldukça yetenekli malum zihniyeti
ironik yazılarıyla kudurtan yazar. laf
atma yerine biat edin yeterli. evet.

görsel
Botlarımla kafayı bozmuş.

Yaklaşık bir senedir gidip gelip botlarım üzerinden bana laf atıyor kezban falan diyor.

Eee hasetlik böyle bir şey.
lafınızı götle bölüyorum kusura bakmayın galerisinde böyle bir göt var sorması ayıp değil bu götse diğer karılardaki ne. ayy bana bişeyler oluyo.

görsel
Ben de diyorum neden uzun zamandır sesi soluğu çıkmıyor, botlarıma laf atıp kezban demiyor. Oysa çaylak olmuş izmirli iyestasu. Hoff tayyip hoff.

Jest amaçlı şarkımızı da ihmal etmeyelim.

https://youtu.be/j3iVuRyiC2g