bugün

iti olan yazarlardır.

Ay hoşt ulan.
Sözlükteki belirli bir grup yazara göre ben olabilirim.
Oytunkaran, vamosfener, duduperi , supergirl mudur ne sikse işte o, milyonların bacisi,...ilk etapta bunlar. Hiç saklayamiyorum lan .

Edit: lunpenluplunpenlunpen falan felan.. Nasıl unuttuk.
Homofobik,aşırı muhafazakar,izmirlilere takık,kürtlere takık,türklere takık,aşırı humanist vb. sıfatlarından bir veya bir kaçını bünyesinde bulunduran yazarlardır.
bi tane montofon ineği vardı da unuttum nickini. burası rezerv kalsın da edit basarım aklıma gelince.
inşallah bir kaç tanesini silik yapacağım yazarlardır.
kimse yazmamış, ben yazayım.

(bkz: yazar ne yazar ne yazmaz)
Herkes yazmış ben de yazayım. Evet.

(bkz: oytunkaran)
zall' ın bir an önce maaşlarına zam işlerine son vermesi gereken yazarlardır.
beynini kullanmak yerine cinsel organını kullanan yazarların bir an önce sözlükten şutlanması hem sözlüğün hem de insanlığın yararına olacaktır. sol frame' den popüler başlıklara bakıldığında rahatlıkta tespit edilebilir bu yazarlar. haydi rast gele...

edit: (bkz: genç troller rahatsız)
sağ baştan
ac dc kiz
taciturun mu neyse o
oytunkaran
marjinal tosbaga
sogukta kalica usuyen penguen
bi tane daha var adı bende saklı. yapışkangillerden bir ergen.
Nickimi aralarında gormemekten mutluluk duyduğum yazarlardir.
bahtsiz adam
sevgili gandalf
redkitincinsel hayati mi ne
oytunkaran.
(bkz: kara uzum habbesi lgbt canim)
(bkz: bilgisavar)
sevgili gandalf
patronum.
anonimliginin arkasina saklanip, diger yazarlari isteyerek uzmeye calisanlar.
ateist yazarların hepsi.
ırkçı ve ağır yobaz mallar. eskiden kızıyordum şimdi pek umursamıyorum çoğu ağır işsiz
istemeye falan da gelen yok, tünemiş pc nin tepesine kasıyorda kasoyor arada sırada
ağdacıya git, kezo. öyle kıllı kıllı.
(bkz: dudu peri) bu sözlükte hiçbir yazar; sinan akçıl isimli antipatik herife olan hayranlığının çivisini çıkaran, büyük aşkını eleştirenlere sürekli gereksiz yere tepki gösteren, kendisi gibi düşünmeyenlere saygısı olmayan, yani yerine yane diyerek arapça kökenli bir sözcüğün içine eden bu yazardan daha itici olamaz. her insanın düşünceleri ve zevkleri farklıdır. tek yumurta ikizleri bile % 100 aynı olamaz. zevkler ve renkler tartışılmaz.
nick olarak eski türk ismi kullanıp her gördüğü başlıkta kürt lere saydıran bordo klavyeliler.
(bkz: kuyruk yagi)
Cinsiyetçi, yobaz ve cahil yazarlar. Birde sex düşkünleri var tabi. Silktirip gitmelerini talep ediyoruz.
Edit: ırkçılar ve milliyetçileri de unutmamalıyız.
Kadir1999 guclu cocuk. Eksileye eksileye bir hal oldum.
(bkz: ac dc dinleyen kiz)
cahil ateist yazarlar ve ateist trollerin hepsi iticidir zira amaçları bir fikir sunmak değil amaçları ahaliyi galeyana getirmektir çünkü konu hassastır.