1. 1.
    Alkol icenlerle kafayı bozmuş yazar. Sana ne lan? Parasını sen mi ödüyorsun, senin mi sağlığına zarar veriyor amk?

Gençliğinde kötü bir alkol anısı olduğunu düşünüyorum. Aklına geldikçe evde ağlıyor olabilir.
    10 -4 ... lenikereviz
  2. 2.
    içkinin tüm kötülüklerin anası olduğunu bilen bilinçli yazardır evet.
    2 -7 ... nightmare king
  3. 3.
    Sürekli aynı başlıkları baştan açtığı için bazen adamı deli ediyor .
    7 -1 ... sadleo
  4. 4.
    Sanane lan benim ickimden demek istedigim ortacagdan kalma rahibe.
    6 ... cumshot on the face
  5. 5.
    akli dengesi bozuk bir yazar, kayra olmasın bu, o da ağzıma sigara ve alkol sürmem diye saçmalayıp duruyordu.
    15 -1 ... epsilon pi
  6. 6.
    insanlara saygı duymadıkları bir fikri zorla empoze etmeye çalışan ve bu esnada bol bol yalan söyleyen zavallı bir kaçık, yeşilay'dan falan bahsetmiş, önce psikiyatri kliniğine uğrasın. beyin tomografisine ve terapiye ihtiyacı var çünkü.

nerede, kiminle nasıl konuşulur, sohbete nasıl başlanır bilmiyorsun. kendi kafana hapsolmayı ve monologları bırak da diyalog kurmayı öğren, az insan içine çık, sabah akşam sözlüktesin.
    10 -2 ... epsilon pi
  7. 7.
    Sözlükteki görevi kim ne yazmış, kim ne paylaşmış onlara bakıp insanlara göndermeli ve laf sokucu başlıklar açan küçüklükte ağır travmalar geçirdiğini düşündüğüm kırık bir tip.
    9 ... alem buysa kral benim aq
  8. 8.
    işi gücü alkol, sigara, uyuşturucu başlıkları açıp, bir de oradan insanlara laf sokmak olan cins bir yazar..

Yeşilaycılığı savunmasını anlarım, normaldir fakat alkolcüler, sigaracılar mal yhaa demesi, yanlıştır. insanları tahrik etmektedir. Bu insanlara mal yha diyorsan bu insanların da seni eleştirmesi normaldir. Sözlükte dönen çoğu şey için de başlık açıp laf çarpıtma niyetindedir.. Cidden çok takıntılı bir yazar ve sadece kendi değerlerine göre hareket edilmesini savunuyor.. Bu huylarından acilen vazgeçmeli.
    11 ... magicovento
  9. 9.
    aga sen hangi uyuşturucuyu kullanıyon bize de söyle o kafayı yaşayalım.

bu kafayla yaşamak zor geliyor.<<
    7 ... alem buysa kral benim aq
  10. 10.
    Filozof atakan olduğunu düşünüyorum.
    7 ... erkeksi bayan buse