bugün

Sürekli aynı başlıkları baştan açtığı için bazen adamı deli ediyor .
Sözlükteki görevi kim ne yazmış, kim ne paylaşmış onlara bakıp insanlara göndermeli ve laf sokucu başlıklar açan küçüklükte ağır travmalar geçirdiğini düşündüğüm kırık bir tip.
işi gücü alkol, sigara, uyuşturucu başlıkları açıp, bir de oradan insanlara laf sokmak olan cins bir yazar..

Yeşilaycılığı savunmasını anlarım, normaldir fakat alkolcüler, sigaracılar mal yhaa demesi, yanlıştır. insanları tahrik etmektedir. Bu insanlara mal yha diyorsan bu insanların da seni eleştirmesi normaldir. Sözlükte dönen çoğu şey için de başlık açıp laf çarpıtma niyetindedir.. Cidden çok takıntılı bir yazar ve sadece kendi değerlerine göre hareket edilmesini savunuyor.. Bu huylarından acilen vazgeçmeli.
aga sen hangi uyuşturucuyu kullanıyon bize de söyle o kafayı yaşayalım.

bu kafayla yaşamak zor geliyor.<<
sevilen bir kardeşimizdir.

herkese sallıyor sıranızı bekleyin sadece.
böyle devam ederse bana içmediğim içkiyi içirtecek yazardır. evet.
nick altı çok komik olan yazar.

2 gündür sözlükteki bir kıza kafayı takmış makyaj muhabbeti yapıyor.

alkol-makyaj-tip-tangur tungur arasında gidip geliyor.
kendisi anonim bir hesaptır. umarım kızdır.
Yine bilirubin demeye başlamış.
anonim derken? bi turda ben binebilir miyim? hesaba*

bir anonim pardon yazar.
çaylak olduğum sıralarda bana movavi hakkında uzunca bir mesaj atmış, fakat çaylak olduğum için mesajına karşılık verememiştim. bu yüzden de bana kırıldığını düşündüğüm, ve çaylaklıktan kurtulduğum ilk anda ona mesaj atmama rağmen bir kaç gündür cevap alamadığım için, içten içe beni çelişkiye düşürmüş, kurgu ve bilimum görsel alanda icra gösteren bir takım programlara oldukça ilgili olan bir yazar.

en kıza zamanda mesajıma dönüş istiyorum!
çok fazla laf soktuğu için kafa tatiline çıkarılmış.
Günün ilk açık oylayanı teşekkür ederim.

Bir yazar.
Herkese sallasa da iyi bir yazar şu ana kadar sadece birkaç entrysini gördüm .
Kalemi kuvvetli sevilen bir yazar.
Ilginç bir çar.
anonimdir kimdir bilmem.
silik olmasıyla ağlatan bir yazar. gerçekten çok yazık.
(bkz: reverb) allah'a emanet.
Yokluğuma dayanamayıp hesabını silen yazar.. keşke biraz sabretseydin be bebeğim.
Başıma bir iş gelmeyecekse çabasını takdir ettiğim yazar. Bir feykim olursa kendisine feda etmekte bir beis görmeyeceğim.
Kimdir tanımam, yeni midir eski midir bilmem. Ama kinamo ile darknes arasında nasıl bir bağlantı kurdu da ikisini şikayet etti. Onu açıklasın.

Benle de serdar06'yı, Mel gibson'u şikayet ederse birimiz silinecek mi yani, bu ne sikindirik iş. Oldu AMK herkes kafadan sallasın iki nik, şikayet etsin. Ya tutarsa. Kaldı ki ikisi de çok eski yazar. 5 yıl boyunca hangi ruh hastası aktif olarak feykiyle yazar.

Darknes'ı da kişisel sebeplerden dolayı sevmem. Essy'den sonra, Allah'a yakın, bana uzak olsun ikilisinden biri. Kendi de bilir bunu. Ama böyle sallamasyon iş başka.
Kaliteli yazarlardan birisidir.
benim de bi fake hesabim var mi bakiver allahisen dediğim yazar.

Cevap belli. Sülemem. Ihihi.
Her insan hata yapabilir linçlenecek bir durum yok anonim hesap kral adamdır.