bugün

her gün olduğu gibi bir gün yine san fransisconun sokaklarında gangster dostlarıyla birlikte her an bir çatışmaya hazır vaziyette , tabancalarının özelliğini konuşurken nedensiz yere aklına uludağ sözlük gelmiş ve ertesi günde hesap açmış yazardır.
amerikanın bütün mass ve school shooting haberleri elindedir.
bu böyle entry girdi ben onun nick altında onu eleştireyim de bu konu hakkında gününü görsün.
Meksika sınırını birlikte geçtiğimiz bir yazar.
iyi yazardır. Açık oylamalar için teşekkür.
san mı fransisko? oranın nigası bile gaydir.
istesem nick değiştiririm, bu zor değil.
Niggasi adamdır.
gece yarısı sabaha karşı saat 3 de önemli bir görüşmeye katılmak için gece 02.30 da sıcacık evinden çıkıp saat 04.00 de eve varmış uykusuz, kafası gidik genç.
Sevdiğim bir yuvzır. iyi adamdır.
Boş beleş bir yandaş.

Yakında gandurulduk diye ağlarken göreceğiz bunu da...
Doğum yeri Diyarbakır olduğu için utanan ezik bir vatandaş.

Bence Diyarbakır utanmalı senin gibi biri orada doğduğu için..

Tırrek kafalı.
viski içip zemzem suyuyla yıkanan, domuz eti yeyip orucunu tam tutan, kumar oynayıp her hafta sadaka veren, hacca gidip hacı olan ama her cumartesi gecesi pavyonlarda takılan birer günahkar mümin.
ilginç bir tarzı var.

Saygılar sunuyorum azizim…
en azından duruşu olan sağlam bi yazar arkadaş.

görsel
az önce paranormal bir olay yaşamış yazar.
sevdiğim, benim için çok değerli bir yazar.
nerelerdesin?
''bu akşam bir iki trollük yapayım, kafa dağıtayım'' mantığıyla hareket edip çaylak olan, 6 günlük çaylaklık cezası ardından sözlüğe geri dönüş yapan efsanevi yazar.
hoş gelmiş, özledik.
frank lucas'ın yedek hesaplarından biri olabilir. ne bileyim diğeri çaylak olmuşken bunun ortaya çıkması falan tuhaf!
(bkz: #45242643) frank lucas ile hiçbir alakası olmayan yazar. mod lar zaten bilir. sözlüğün boş teorilere ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.
değerli bir yazar, entrysi bol olsun.
ilişkiler kategorisine tıklayıp seri tanım girmeye başlayan kişi.
kendisine bazen sempati duyuyorum bazen gıcık oluyorum. ortayı bulamadım bir türlü.
güncel Önemli Başlıklar