1. 1.
  uludag sozluk yazarligi yemini ederek, ailemize nail olmuş yeni bir yazar.

  (bkz: hoş geldiniz)
  4 -4 ... ecayip heyvanlara benziyirsen
 2. 2.
  (bkz: prozac nation)
  2 -1 ... beat
 3. 3.
  kısa ve net saptamalar yazarı. seyrek aralıklarla olsa da halimi, hatırımı soran değerli insan. arama çalışmalarıma katkılarını artıracağını umar şimdiden kendisine teşekkürü borç bilirim. *
  3 -2 ... celsus
 4. 4.
  kafa insandır prozacinsani. merhametli, sevgi dolu biridir. uyumludur ama aksi zamanları da mevcuttur. hayata küstüğü zamanlarda prozac kullandı ve bu adı seçti bu yüzden. artık prozacsız yaşayabiliyor.o sıkıntılı zamanlarda bir dostunun tavsiyesiyle tanıştı ulu sözlükle. sağolsunlar aldılar aralarına. hoş bulduk demek aklım başıma geldiği dönemlere denk geldi artık kusura kalmayın.
  zaman zaman ne çok şey bildiğimi zaman zaman da cehaletimi görüyorum hayatta. o zaman diyorum ben ölene dek öğrenciyim. aynı zamanda öğretmenlik misyonum da var. ama kadrolu-kadrosuz bir öğretmen değil. herkes gibi hem öğrenci hem öğretmen. sevgiyle .
  15 -10 ... thelma
 5. 5.
  kişisel tartışmalarda seviyeyi düşürmeyecek, saygı çerçevesinde oldukça kafasına uymayacak hadiselerde bile rahatça tartışılabilecek kaçıncı nesil olduğunu bilemeyeceğim yazardır.
  2 ... lightsaber
 6. 6.
  herkez yazılmasına çok sinirlenen yazar.

  (bkz: herkes)
  5 ... ifrit
 7. 7.
  hayata küsme, kendine küsme, insanlara küsme... ve en önemlisi hayatın içinde saklı renklere. Her rengi bir yerde bul ve her zaman bir renge bürün kimi zaman; ateşli kırmızı ol çevreni tutuştur, Kimi zaman mavinin rahatlatıcı sihrine bezen.... kimi zaman siyahın zerafetinde yüz etrafındakileri kıskandırırcasına, kimi zaman gökkuşağı ol bütün renkleri içinde barındır Ama sakın hayata küsme... sensiz hayatın ne kadar zor ve çirkin olacağını düşün... tiyatro perdesi gibi hayatının bir daha açmayacağını; sensiz insanların ne kadar üzüleceğini... yapamadıkların için geri dönüş olmayacağını düşün... düşün sevdiklerini... onların sensiz ne kadar mutsuz olacağını düşün....HAYATıN KıYıSıNDAN DEĞiL TAM ORTASıNDAN TUT BOĞARCASıNA, ve mesela ben, varlığını hissettiğim için gülümsüyorum iyi ki varsın...
  1 ... linka
 8. 8.
  "bu çocuk güzel espri yapıyor ya" dediğim sevimli yazar.
  2 ... henuz pismedim
 9. 9.
  entry okumadan, entry'i yazana sövebilecek kadar seviyesiz olduğunu düşündüğüm ve uyarınca da hazmedemeyip bir özrü bile dilemekten aciz olan, gurur ve kibir deryasında kayık misali yazar.
  3 -4 ... umrumda
 10. 10.
  kocaman bir kalbi olan, iyi yürekli, zeki ve akıllı yazar.
  3 -1 ... komik8